گزارش تصویری| آغاز جشنواره موسیقی ملی «آوای ایرانی» در دلیجان طرح تشکیل وزارت بازرگانی دوباره در دستور کار مجلس قرار گرفت/ پشت پرده دفاع تمام‌قد رئیس جمهوری از تشکیل وزارت بازرگانی! صدور نفت خام بلایی بزرگ است که به ضرر پیشرفت کشور تمام شده/ تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی با دشمن هستند لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس ارسال شد «رسم ابرار»، از خاندان نبوت بیاموز/ عیار آدم ها در انفاق سنجیده می شود پوستر/ مسجد خانه بندگی سبک زندگی اسلامی خانواده را به آرامش می رساند/ اطعام به فقرا در سخت ترین شرایط از ویژگی های خانواده اصیل است چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟ تصاویر/ جانِ انجیر کشف 90 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیسی
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۴
کد خبر: 57607
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲

گزارش تصویری| راهپیمایی باشکوه روز قدس در سراسر استان مرکزی

امسال راهپیمایی روز قدس برای چهل و یکمین بار در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم در استان مرکزی هم‌زمان با سراسر کشور رقم خورد.

به گزارش دیار آفتاب؛ آخرین جمعه ماه رمضان روز قدس نام‌گذاری شده تا با وحدت، اتحاد و حمایت از ملت مظلوم فلسطین، با سردادن شعارهایی خشم و نفرت خود را علیه آمریکا و اسرائیل فریاد بزنیم.

نام‌گذاری این روز یکی از یادگارهای امام خمینی(ره) است که هرساله با برپایی راهپیمایی در شهرهای مختلف با حضور پرشور مردم برگزار می‌شود.

امسال راهپیمایی روز قدس برای چهل و یکمین بار در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم در استان مرکزی هم‌زمان با سراسر کشور رقم خورد.

راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و باشکوه تر از هر سال در شهرستانها، شهرها و روستاهای استان مرکزی برگزار شد.

شهرستان اراک

در اراک از ساعت ۱۱ صبح روز جمعه ۱۰ خرداد ماه طی مسیرهای میدا شهدا،  پل خیبر، خیابان محسنی، خیابان شیخ فضل الله نوری، میدان سرداران به سمت مصلای بیت‌المقدس برگزار شد.

آشتیان

مردم ولایتمدار آشتیان  در روز جهانی قدس با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و همچنین شعارهای دیگر یک‌بار دیگر حمایت خود را از آرمان‌های امام راحل (ره) و انقلاب اعلام کرده و دشمنی خود را با صهیونیزم و اسرائیل جهان خوار نشان دادند.

کمیجان

مردم روزه دار و همیشه در صحنه کمیجان همگام با سراسر کشور در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.

خمین

مردم شهرستان خمین با وجود گرمی هوا در ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز قدس با حضور حداکثری حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

خنداب

مردم شهرستان خنداب در روز جهانی قدس بار دیگر به خیابان‌ها آمدند و با مشت های گره کرده بر دهان یاوه گویان و رژیم غاصب صهیونیست زدند و حمایت خود را از کودکان مظلوم فلسطین و غره و مسلمانان بی پناه جهان اعلام کردند.

زرندیه

مردم شهرستان زرندیه در شهرهای مامونیه با حضور در مسیر اعلام شده با سردادن شعارهایی چون بیت المقدس قبله مسلمین است، مرگ بر آمریكا و اسرائیل و قدس عرصه جهاد است، پیروزی اش بسته به اتحاد است در حمایت از فریاد تظلم خواهی مردم فلسطین راهپیمایی كردند.

فراهان

مردم با بصیرت فراهان همراه دیگر هم استانی های خود بار دیگر در روز جهانی قدس با حضور دشمن‌شکن خود ضمن ‌‌تجدید میثاق ‌با آرمان های امام(ره) و شهیدان راه استقلال و آزادی و دفاع مقدس، بیعتی دوباره با ولی فقیه و آگاه زمان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) صحنه‌هایی از شور و غیرت و آزادگی آفریدند.

دلیجان

راهپیمایی روز قدس در دلیجان از میدان بسیج، بلوار شهید کاظم‌زاده، پارک ملت، میدان شهید محمدی به سمت مصلی شهر  برگزار  و پس از آن بیانیه پایانی راهپیمایی با تکیه بر وحدت مسلمین جهان و حمایت هر ‏چه بیشتر از فلسطین قرائت شد.‏

تفرش

مردم متدین تفرش در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گرم خود در راهپیمایی از قدس شریف حمایت کرده و به دنیا اعلام کردند که فلسطین تنها نیست و قدس شریف ازآن اسلام و پاره تن اسلام است.

ساوه

راهپیمایی بین المللی روز قدس با حضور با شکوه ولایتمداران و بشردوستان ساوجی در زیر گرمای آفتاب خردادماه برگزار شد.

شازند

همزمان با سرار کشور در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، مردم روزه‌دار شازند بار دیگر در حمایت از مردم مظلوم فلسطین با حضور خود در راهپمایی روز قدس، عنوان کردند که روز قدس تجلی صف‌بندی تاریخی مؤمنان، آزادیخواهان و عدالت‌طلبان در برابر همه ستم‌ها، فسادها و خودخواهی‌هاست.

هندودر

با حضور گسترده اقشار مختلف مردم روزه‌دار هندودر، راهپیمایی روز قدس در این شهر برگزار شد .

محلات

راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم روزه دار محلات برگزار شد.

انتهای پیام/

captcha