گزارش تصویری| آغاز جشنواره موسیقی ملی «آوای ایرانی» در دلیجان طرح تشکیل وزارت بازرگانی دوباره در دستور کار مجلس قرار گرفت/ پشت پرده دفاع تمام‌قد رئیس جمهوری از تشکیل وزارت بازرگانی! صدور نفت خام بلایی بزرگ است که به ضرر پیشرفت کشور تمام شده/ تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی با دشمن هستند لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس ارسال شد «رسم ابرار»، از خاندان نبوت بیاموز/ عیار آدم ها در انفاق سنجیده می شود پوستر/ مسجد خانه بندگی سبک زندگی اسلامی خانواده را به آرامش می رساند/ اطعام به فقرا در سخت ترین شرایط از ویژگی های خانواده اصیل است چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟ تصاویر/ جانِ انجیر کشف 90 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیسی
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۵
کد خبر: 57301
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
معاون امور عمرانی استاندار مرکزی خبر داد

اجرای ۸۲ پروژه در مناطق محروم استان مرکزی/ اختصاص 140 میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری

معاون امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: در سال جاری با توجه به نیازسنجی‌ها ۸۲ پروژه در مناطق محروم تعریف‌شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛مهدی زندیه وکیلی معاون امور عمرانی استاندار مرکزی امروز در جلسه کارگروه بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه بر اساس تکلیف و وظایف محوله اقدامات خوب و تأثیرگذاری در استان مرکزی انجام داده است

زندیه وکیلی اظهار کرد: اقدامات قرارگاه پیشرفت و آبادانی در سال گذشته در چهار دهستان چهارچشمه خمین، دهچال خنداب، مالمیر شازند و آب کهریز ساوه در قالب 44 پروژه اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری با توجه به نیازسنجی‌ها ۸۲ پروژه در مناطق محروم تعریف‌شده است ادامه داد: این پروژه‌ها شامل ۲۷ مورد آب‌رسانی، ۲۳ مورد مدیریت منابع آب، ۹ مورد ارتقا فضای آموزشی، ۵ مورد مرمت مسجد و ‌ ۴ مورد احداث و تجهیز ‌خانه‌های عالم است.

معاون امور عمرانی استاندار مرکزی بابیان اینکه برخی از این پروژه‌ها در قالب اردوهای جهادی انجام می‌شوند که نیاز به اعتبار آن‌چنانی ندارند افزود: اردوهای جهادی بعد از ماه رمضان شروع می‌شوند و لازم است برنامه‌های اردوها به تفکیک شهرستانی مشخص شوند.

زندیه وکیلی با تأکید بر اینکه در شرایطی به سر می‌بریم که پیمانکاران به دلیل شرایط اقتصادی حاضر به عقد قرارداد برای انجام پروژه‌ها نیستند افزود: بسیج سازندگی به‌عنوان یک پیمانکار و دستگاه اجرایی ظرفیت بسیار مناسبی را برای اجرای پروژه‌ها فراهم کرده و باید از آن استفاده شود.

وی اضافه کرد: اگر پیمانکاران در عقد قرارداد برای انجام پروژه‌ها همکاری نمی‌کنند دلیل بر تعطیلی خدمت‌رسانی به مردم نمی‌شود و این خلأ را بسیج سازندگی پر می‌کند.

معاون امور عمرانی استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: در سال جاری برای بازآفرینی شهری در استان امسال 140 میلیارد تومان اختصاص پیداکرده است.


انتهای پیام/

captcha