پورعرب گذشته اش را فراموش کرده/ برخی سلبریتی ها اصلا ایرانی نیستند و پرچم 3 رنگ برایشان حرام است/ فلانی برای شمر طبل و برای امام حسین(ع) سینه می زند افزایش بیش از حد آهن عامل بیماری‌های کبد و اضافه‌وزن است بهره‌مندی ۱۳۵۲ نفر از طرح سربازی تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان یمن: فرودگاه‌های «أبها، جازان و نجران» به صورت مداوم هدف قرار خواهند گرفت کدام محصولات ایران خودرو ارزان شد؟ کودکانی که در گیم گم می‌شوند جزئیات توافق برانکو با الاهلی/ مخالفت با اولین گزینه جانشینی یک خاطره و عکس نادیده از شهید احمدی روشن از رانندگی در ۷ سالگی تا حمل کُلت کمری در ۱۱ سالگی/ ادعا‌های خبرنگار واشنگتن‌پست درباره رهبر کره‌شمالی+ تصاویر گزارش| «مقاومت» یا «سازش»؛ کدام‌یک به جنگ منتهی می‌شود؟
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۱
کد خبر: 57298
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

بسیج سازندگی عرصه‌ای برای ترویج کار جهادی با روحیه انقلابی است

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بابیان اینکه بسیج سازندگی عرصه‌ای برای ترویج کار جهادی با روحیه انقلابی است گفت: نیاز است که دستگاه‌ها برای ترویج این فرهنگ غنی تلاش داشته باشند.

به گزارش دیار آفتاب؛سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی امروز در جلسه کارگروه بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به اینکه سیره سپاه خدمت‌رسانی است گفت: سپاه این سیره را در مقاطع مختلف انقلاب از دفاع مقدس تا فعالیت در میدان‌های فرهنگی، سازندگی و خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم به اثبات رسانده است.

کریمی اظهار کرد: در طی این چند سال اخیر سپاه به‌طورجدی در بحث پیشرفت و آبادانی وارد عمل شده و اقدامات خوبی هم در این راستا در مناطق محروم، مناطق زلزله‌زده و سیل‌زده انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه سپاه در استان مرکزی با چندین قرارگاه به مردم استان خدمت می‌کند ادامه داد: قرارگاه جوادالائمه سپاه روح‌الله با جامعه هدف حاشیه‌نشینان و محله‌های غیررسمی با قراردادی که در وزارت کشور وجود دارد خدمت‌رسانی می‌کند که اگر این هم‌افزایی‌ها بیشتر باشند خدمات چشمگیرتر خواهند بود.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بابیان اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی با جامعه هدف نقاط محروم خدمت‌رسانی انجام می‌دهد بیان کرد:  در سال گذشته با توجه به اطلاعاتی که مجموعه استانداری در اختیار سپاه قرارداد، ۳ دهستان انتخاب شد، امسال هم ۲ دهستان دیگر به آن افزوده شد.

کریمی اظهار کرد: سپاه خدمت‌رسانی در مناطق محروم را تمرکز به برخی از مناطق گذاشته تا بتواند اقدامات را به‌خوبی انجام دهد و بتواند مشکلات جامعه هدف را تا حدودی برطرف کند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی اضافه کرد: قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه نیز با جامعه هدف کل استان در کنار دستگاه‌های اجرائی خدمت‌رسانی می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه بسیج سازندگی استان نیز در بحث محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی اقتصاد مقاومتی را در دستور کار گذاشته و پروژه‌هایی را انجام می‌دهد که چندین برابر لازم بودجه نیاز داشته ولی با کمترین قیمت و حتی کمتر از یک‌سوم انجام‌شده و انتظارات را هم برآورده ساخته است.

کریمی بابیان اینکه بسیج سازندگی عرصه‌ای برای ترویج کار جهادی باروحیه انقلابی است بیان کرد: نیاز است که دستگاه‌ها برای ترویج این فرهنگ غنی تلاش داشته باشند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه سپاه با اقدامات سازندگی دنبال کار سیاسی نیست و تنها به دنبال خدمت‌رسانی به انقلاب و مردم است ادامه داد: دستگاه‌ها به هر میزانی که استقبال کنند ما هم انگیزه برای خدمت و کار بیشتر پیدا خواهیم کرد.

وی بابیان اینکه بسیج سازندگی در اردوهای جهادی به جوانان میدان داده است بیان کرد: چراکه جوانان انگیزه‌ای زیادی دارند و مسئول بسیج سازندگی استان نیز از این روحیه برخوردار است.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: سپاه طبق تأکیدات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب عرصه را به جوانان واگذار کرده است.

کریمی بابیان اینکه ۴۰۰ گروه جهادی در بسیج سازندگی استان مرکزی وجود دارد که کاملاً هماهنگ اقدامات خود را انجام می‌دهند خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی در سیل اخیر نشان دادند استان مرکزی توان بالایی در خدمت‌رسانی را دارد ولی آنچه مهم است بحث حمایت و هماهنگی با دستگاه‌های اجرائی است که برای خدمت‌رسانی بیشتر باید موردتوجه قرار گیرد.

captcha