گزارش تصویری| آغاز جشنواره موسیقی ملی «آوای ایرانی» در دلیجان طرح تشکیل وزارت بازرگانی دوباره در دستور کار مجلس قرار گرفت/ پشت پرده دفاع تمام‌قد رئیس جمهوری از تشکیل وزارت بازرگانی! صدور نفت خام بلایی بزرگ است که به ضرر پیشرفت کشور تمام شده/ تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی با دشمن هستند لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس ارسال شد «رسم ابرار»، از خاندان نبوت بیاموز/ عیار آدم ها در انفاق سنجیده می شود پوستر/ مسجد خانه بندگی سبک زندگی اسلامی خانواده را به آرامش می رساند/ اطعام به فقرا در سخت ترین شرایط از ویژگی های خانواده اصیل است چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟ تصاویر/ جانِ انجیر کشف 90 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیسی
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۶
کد خبر: 57295
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی خبر داد

آغاز عملیات اجرائی احداث باند دوم محور خمین – گلپایگان

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از آغاز عملیات اجرائی احداث باند دوم محور خمین – گلپایگان خبر داد .

احمد مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: عملیات اجرائی احداث باند دوم  محور خمین – گلپایگان با قراردادی به مبلغ حدود 21 میلیارد تومان آغاز شد.

مرزبان اظهار کرد: پروژه مذکور در بازده زمانی 36 ماه اجرایی می شود.

وی ادامه داد:با توجه به اینکه  باند رفت محور خمین -گلپایگان در سال 91 در حریم محور قدیم به طورکامل احداث گردید و باند برگشت به سمت شهرستان خمین با توجه به سرعت طرح محور اصلاح نگردید و در حال حاضر ترافیک بر روی این محور در جریان می باشد به خاطر بالا بردن شرایط ایمنی محور مقرر گردید اصلاح باند برگشت با احداث باند جدید به فاصله تقریبی 20متر از باند موجود انجام شود.

استان مرکزی با ۶ هزار و ۹۱۸ کیلومتر راه ارتباطی با استان‌های لرستان، تهران، قم، اصفهان و همدان متصل است.

انتهای پیام/

captcha