پورعرب گذشته اش را فراموش کرده/ برخی سلبریتی ها اصلا ایرانی نیستند و پرچم 3 رنگ برایشان حرام است/ فلانی برای شمر طبل و برای امام حسین(ع) سینه می زند افزایش بیش از حد آهن عامل بیماری‌های کبد و اضافه‌وزن است بهره‌مندی ۱۳۵۲ نفر از طرح سربازی تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان یمن: فرودگاه‌های «أبها، جازان و نجران» به صورت مداوم هدف قرار خواهند گرفت کدام محصولات ایران خودرو ارزان شد؟ کودکانی که در گیم گم می‌شوند جزئیات توافق برانکو با الاهلی/ مخالفت با اولین گزینه جانشینی یک خاطره و عکس نادیده از شهید احمدی روشن از رانندگی در ۷ سالگی تا حمل کُلت کمری در ۱۱ سالگی/ ادعا‌های خبرنگار واشنگتن‌پست درباره رهبر کره‌شمالی+ تصاویر گزارش| «مقاومت» یا «سازش»؛ کدام‌یک به جنگ منتهی می‌شود؟
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸
کد خبر: 57233
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

#فرزندان_رمضان به ترند برتر توئیتر فارسی تبدیل شد/ اشاره کنایه آمیز کاربران فضای مجازی به ایستادگی در برابر فشارهای آمریکا +تصویر

برخی مخاطبان با کنایه به فشارهای آمریکا و اشاره به بیانات امام خمینی(ره) نوشتند: اگر بجنگید ما فرزند محرمیم و اگر تحریم کنید ما فرزند رمضانیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نمودارهای تحلیلی توئتیتر فارسی نشان می دهند که هشتگ #فرزندان_رمضان با بیش از 2500 توئیت به ترند اول توئیتر فارسی تبدیل شده است.

این هشتگ که در فضای مجازی مورد توجه مخاطبان و کاربران قرار گرفته است، از ابتدای ماه مبارک رمضان به مناسب این ماه مبارک و با اشاره ای کنایه آمیز به ایستادگی در برابر فشارهای آمریکا راه اندازی شد و همچنان نیز جزو ترندهای برتر توئیتر فارسی به شمار می رود.

برخی مخاطبان نیز با کنایه به فشارهای آمریکا و اشاره به بیانات امام خمینی(ره) نوشتند: اگر بجنگید ما فرزند محرمیم و اگر تحریم کنید ما فرزند رمضانیم.

captcha