تصمیم سازمان لیگ: بازی فولاد باید برگزار شود/ استقلال باید تست مجدد بدهد/احتمال جریمه آبی پوشان طرح اخذ مالیات از عایدی مسکن در دستور کار مجلس/ دولت وظیفه نظارت و کنترل قیمت‌ها را رها کرده است عکس پروفایل چه راز‌هایی درباره شخصیت افراد افشا می‌کند؟ اصلاح‌طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری با کدام نام‌ها وارد می‌شوند؟ دادگاه رسیدگی به اتهامات طبری/وکیل دانیال زاده: موکلم چاره‌ای جز اخذ تسهیلات بانک ملی نداشته طرح سؤال از رئیس‌جمهور تقدیم هیأت‌رئیسه مجلس شد/ امضاها به ۲۰۰ رسید آقای ظریف! شما شریک اصلی دلار ۲۰ هزارتومانی هستید اقتصاد ایران فرو نمی‌پاشد/ بازی با قیمت ارز و سکه کار دشمن است ورود نیروهای مسلح به خودروسازی؛ قانون چه می‌گوید؟/ کمک فناورانه بخش دفاع به خودروسازان چهار کشته و مجروح در دو حادثه رانندگی در استان مرکزی
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹
کد خبر: 57233
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

#فرزندان_رمضان به ترند برتر توئیتر فارسی تبدیل شد/ اشاره کنایه آمیز کاربران فضای مجازی به ایستادگی در برابر فشارهای آمریکا +تصویر

برخی مخاطبان با کنایه به فشارهای آمریکا و اشاره به بیانات امام خمینی(ره) نوشتند: اگر بجنگید ما فرزند محرمیم و اگر تحریم کنید ما فرزند رمضانیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نمودارهای تحلیلی توئتیتر فارسی نشان می دهند که هشتگ #فرزندان_رمضان با بیش از 2500 توئیت به ترند اول توئیتر فارسی تبدیل شده است.

این هشتگ که در فضای مجازی مورد توجه مخاطبان و کاربران قرار گرفته است، از ابتدای ماه مبارک رمضان به مناسب این ماه مبارک و با اشاره ای کنایه آمیز به ایستادگی در برابر فشارهای آمریکا راه اندازی شد و همچنان نیز جزو ترندهای برتر توئیتر فارسی به شمار می رود.

برخی مخاطبان نیز با کنایه به فشارهای آمریکا و اشاره به بیانات امام خمینی(ره) نوشتند: اگر بجنگید ما فرزند محرمیم و اگر تحریم کنید ما فرزند رمضانیم.

captcha