گزارش تصویری| آغاز جشنواره موسیقی ملی «آوای ایرانی» در دلیجان طرح تشکیل وزارت بازرگانی دوباره در دستور کار مجلس قرار گرفت/ پشت پرده دفاع تمام‌قد رئیس جمهوری از تشکیل وزارت بازرگانی! صدور نفت خام بلایی بزرگ است که به ضرر پیشرفت کشور تمام شده/ تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی با دشمن هستند لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس ارسال شد «رسم ابرار»، از خاندان نبوت بیاموز/ عیار آدم ها در انفاق سنجیده می شود پوستر/ مسجد خانه بندگی سبک زندگی اسلامی خانواده را به آرامش می رساند/ اطعام به فقرا در سخت ترین شرایط از ویژگی های خانواده اصیل است چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟ تصاویر/ جانِ انجیر کشف 90 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیسی
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۳
کد خبر: 57233
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

#فرزندان_رمضان به ترند برتر توئیتر فارسی تبدیل شد/ اشاره کنایه آمیز کاربران فضای مجازی به ایستادگی در برابر فشارهای آمریکا +تصویر

برخی مخاطبان با کنایه به فشارهای آمریکا و اشاره به بیانات امام خمینی(ره) نوشتند: اگر بجنگید ما فرزند محرمیم و اگر تحریم کنید ما فرزند رمضانیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نمودارهای تحلیلی توئتیتر فارسی نشان می دهند که هشتگ #فرزندان_رمضان با بیش از 2500 توئیت به ترند اول توئیتر فارسی تبدیل شده است.

این هشتگ که در فضای مجازی مورد توجه مخاطبان و کاربران قرار گرفته است، از ابتدای ماه مبارک رمضان به مناسب این ماه مبارک و با اشاره ای کنایه آمیز به ایستادگی در برابر فشارهای آمریکا راه اندازی شد و همچنان نیز جزو ترندهای برتر توئیتر فارسی به شمار می رود.

برخی مخاطبان نیز با کنایه به فشارهای آمریکا و اشاره به بیانات امام خمینی(ره) نوشتند: اگر بجنگید ما فرزند محرمیم و اگر تحریم کنید ما فرزند رمضانیم.

captcha