آیت الله دری نجف آبادی:

آزادسازی خرمشهر نشان دهنده اراده و ایمان ملت ایران است/بهبود 30 درصدی وضعیت کشور با اصلاح نظام بودجه ای کشور

امام جمعه اراک آزادسازی خرمشهر را نشان دهنده اراده و ایمان ملت ایران دانست و گفت: در این روز رزمندگان ما با کار خود معادلات جهانی را تغییر داده و درس بزرگی به دشمنان دادند.
کد خبر: ۵۷۲۲۰ تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به 1400امین سالگرد شهادت امام علی(ع)، گفت: از این حیث امسال سال ویژه ای است و باید کارهای خاصی به همین مناسبت انجام شود.

وی افزود: باید همگی به یاد مولای متقیان امام علی(ع) با انجام فعالیت هایی جلوی تحریفات را گرفته و در مقابله با طواغیت عالم، عَلَم امیر المومنین را برافراشته کنیم چرا که پس از پیامبر اسلام(ص)، دنیا کسی را با عظمت تر از امام اول شیعیان به خود ندیده است.

دری نجف آبادی با اشاره به اینکه هفته آینده روز قدس را در پیش داریم، اظهار کرد: روز قدس روز بیعت مجدد امت اسلامی با امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است و روز اسلام و دفاع از مظلومین است. همچنین ملت ایران با حضور در این راهپیمایی پیامی هم برای دشمنان خود یعنی استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و اسرائیل دارد.

حضور در راهپیمایی روز قدس پیامی روشن برای استکبار جهانی است

وی حضور در این راهپیمایی را پاسخ ملت ایران به آمریکایی ها و مرتجعین منطقه دانست و ادامه داد: ملت ایران با حضور در این راهپیمایی پاسخ منفی خود را به آمریکا اسرائیل و کشورهای مرتجع منطقه می دهد، همچنین حضور در راهپیمایی روز قدس نشان دهنده آری گفتن ملت ایران به جمهوری اسلامی و اسلام است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه ملت ایران عظمت خود را با حضور در راهپیمایی روز قدس به همگان نشان خواهد داد، عنوان کرد: همانطور که رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس دشمن بعثی تا بن دندان مسلح را از خرمشهر بیرون رانده و این شهر را آزاد کردند، امروز نیز در صورت نیاز ملت جنگ و عظمت است.

آزادسازی خرمشهر نشان دهنده اراده و ایمان ملت ایران است

امام جمعه اراک، آزادسازی خرمشهر را نشان دهنده اراده و ایمان ملت ایران دانست و تصریح کرد: در این روز رزمندگان ما با کار خود معادلات جهانی را تغییر داده و درس بزرگی به دشمنان دادند و امروز نیز به سران کشور های مرتجع منطقه اعلام می کنیم که بدانید شما نیز روزی به سرنوشت شوم صدام دچار خواهید شد.

تنها را ملت ایران مقاومت است

وی با بیان اینکه ملت ایران یک راه بیشتر ندارد و آن راه ایستادگی و مقاومت است، افزود: مقاومت قطعا نتیجه بخش خواهد بود.

دری نجف آبادی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در دیدار اخیر با دانشجویان، گفت: جوانان باید نسبت به دشمن و خطرات هوشیار بوده و برای آینده ای امید بخش و نشاط آفرین آماده باشند و با توکل بر خدا گام های بلندی در تمامی حوزه ها بردارند.

وی با اشاره به اینکه می توان با همت بلند بر مشکلات اقتصادی پیروز شد، افزود: البته دولت و ستاد تنظیم بازار و دستگاه های ذی ربط نیز باید در این راه با جدیت نظارت کاملی بر بازار داشته باشند و اقتصاد مقاومتی را تحقق بخشند و با فساد مبارزه کرده و با هوشیاری بتوان از بحران ساختگی آمریکایی عبور کرده و به ساحل نجات رسید.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی توانمندی جوانان استان مرکزی را بسیار بالا دانست و تشریح کرد: جوانان استان می توانند کارخانه های نیمه کاره و بعضا غیر فعال را فعال کرده و جلوی سوء استفاده را گرفته و با نوسازی، آن ها را در خط تولید قرار دهند.

بهبود 30 درصدی وضعیت کشور با اصلاح نظام بودجه ای کشور توسط نمایندگان مجلس

دری نجف آبادی با اشاره به هفتم خرداد ماه که روز مجلس و قانون گذاری نامگذاری شده، اظهار کرد: انتظار داریم تا نمایندگان مجلس به فکر مصالح عالی نظام باشند و با تبعیت از دستور رهبر انقلاب و اصلاح نظام بودجه ای کشور ظرف مدت 4 ماه، شفاف سازی، مقابله با فساد و دولت الکترونیک را با جدیت دنبال کنند تا بتوان جلوی قاچاق و واردات بی رویه را گرفت که در این صورت به جرئت می توان گفت تا 30 درصد می توان شرایط کشور را بهبود بخشید.

انتهای پیام/