نیروهای انقلاب وارد صحنه خواهند شد و دست دزدها را قطع می‌کنند/در بحث پالرمو و CFT مجمع کوچک‌ترین عقب‌نشینی از منافع مردم انجام نخواهد داد کار سختی در دیدار با آلومینیوم اراک داریم مردم فریب دوقطبی سازی برجام و fatf را نخواهند خورد/ همه امکانات جهش اقتصادی را داریم خنثی سازی توطئه هواپیماربایی در مسیر اهواز - مشهد توسط سپاه مسئولیت ها در جمهوری اسلامی امانت الهی است/باید ضریب مراقبت های کرونایی را افزایش بدهیم سیره ائمه خدمت رسانی به مردم است راه حل مشکلات معیشتی و گرانی را در جلسات متعدد به مسئولان تذکر داده‌ایم/ هر چه ستاد مقابله با کرونا در مورد سفر عید اعلام کرد، همه عمل کنند سقف افزایش حقوق کارمندان دولت ۲.۵ میلیون تومان شد بارش برف و باران در اکثر مناطق کشور/بارش‌های ۵ روزه در برخی استان‌ها پیام رهبر معظم انقلاب به هفتمین مراسم ملی شب خاطره جهادی
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۸
کد خبر: 57217
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
امام جمعه تفرش:

خرمشهر الگوی ایستادگی امروز محور مقاومت شده است

امام جمعه تفرش با اشاره به سالروز حماسه فتح خرمشهر گفت: خرمشهر الگوی ایستادگی امروز محور مقاومت شده است و آرزوی امام راحل مبنی بر تشکیل هسته های مقاومت در تمامی جهان محقق شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، حجت الاسلام هادی میرزایی امام جمعه تفرش در خطبه های آیین عبادی و سیاسی جمعه این هفته تفرش با دعوت مردم به تقوای الهی و با تسلیت ایام شهادت امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب(ع) با اشاره به وصیت امام علی(ع) که فرمود "کونوا للظالم خصما و للمظلوم عونا" گفت: همه کارگزاران حکومت در نظام اسلامی باید همتشان این باشد که دین خدا را اقامه و عدالت را احیا کنند، تبعیض در اجرای مقررات را از میان بردارند و بالاترین توجه را به طبقه محروم و مستضعف بگذارند.

نباید از شعار عدل علوی عقب‌نشینی شود

وی با اشاره به اینکه بسیاری از ناکامی‌ها در عرصه رسیدن به هدف‌های انقلاب به خاطر کم‌اعتنایی به عدالت است، ادامه داد: مردم تشنه عدالت علوی هستند و نباید از شعار عدل علوی عقب‌نشینی شود.

خرمشهر الگوی ایستادگی امروز محور مقاومت شده است

میرزایی با تبریک سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر گفت: خرمشهر الگوی ایستادگی امروز محور مقاومت شده است و آرزوی امام راحل مبنی بر تشکیل هسته‌های مقاومت در تمامی جهان محقق شده است.

وی ادامه داد: هرکجا تفکر مقاومت در عرصه‌های مختلف نظام مقدس اسلامی پیاده شد پیروزی و عزت را به دنبال داشت و هرکجا که تفکر سازش و مذاکره بود چیزی جز شکست و ذلت در پی نداشته است.

امام‌جمعه تفرش گفت: اگر خرمشهرها در پیش باشد باید مجاهدت‌ها و مبارزه‌ها با جدیت بیشتر تکرار شود.

میرزایی دشمنان امروز را به‌مراتب ضعیف‌تر از گذشته دانست و تأکید کرد: انگیزه و اراده ملت ایران قوی‌تر از گذشته شده است.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمن از طریق جنگ اقتصادی و رسانه‌ای به دنبال دست‌یابی به اهداف شوم خود است، یادآور شد: اگر در این جنگ اقتصادی و رسانه‌ای با آرایش نظامی مناسب درگیر شویم دوره مستکبرین تاریخ به اتمام می‌رسد.

حزب‌الله لبنان منسجم‌تر از همیشه آماده پاسخ‌گویی به تهدیدات دشمن است

امام‌جمعه تفرش با اشاره به نوزدهمین سالگرد پیروزی حزب‌الله لبنان در مقابل ارتش صهیونیستی و آزادسازی جنوب لبنان گفت: امروز حزب‌الله لبنان به‌مراتب قوی‌تر و منسجم‌تر از همیشه آماده پاسخ‌گویی به تهدیدات دشمن است و اگر کوچک‌ترین تهدیدی توسط غده سرطانی صورت پذیرد موشک‌های حزب‌الله نابودی آن‌ها را رقم خواهد زد.

میرزایی با اشاره به عاجز بودن کشورهای مرتجع عربی برای رویارویی با ایران اسلامی و تلاش آن‌ها برای تشدید جنگ روانی برای رویارویی آمریکا با ایران گفت: عقب‌نشینی ترامپ در برابر راهبرد مقاومت ایران اسلامی تمام نقشه‌های ارتجاع عرب را نقش بر آب کرد.

وی با اشاره به در پیش بودن لیالی قدر خاطرنشان کرد: شب قدر هم شب قرآن است و هم شب عترت؛ لذا باید از این فرصت برای دعا برای حل مشکلات مسلمانان بهره برد.

 انتهای پیام/

captcha