گزارش تصویری| آغاز جشنواره موسیقی ملی «آوای ایرانی» در دلیجان طرح تشکیل وزارت بازرگانی دوباره در دستور کار مجلس قرار گرفت/ پشت پرده دفاع تمام‌قد رئیس جمهوری از تشکیل وزارت بازرگانی! صدور نفت خام بلایی بزرگ است که به ضرر پیشرفت کشور تمام شده/ تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی با دشمن هستند لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس ارسال شد «رسم ابرار»، از خاندان نبوت بیاموز/ عیار آدم ها در انفاق سنجیده می شود پوستر/ مسجد خانه بندگی سبک زندگی اسلامی خانواده را به آرامش می رساند/ اطعام به فقرا در سخت ترین شرایط از ویژگی های خانواده اصیل است چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟ تصاویر/ جانِ انجیر کشف 90 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیسی
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۱
کد خبر: 57203
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
گزارش تصویری/

لحظات افطار در بیمارستان قلب تهران/تصاویر

بیمارستان ها نیز در زمان افطار حال و هوای خاصی به خود می گیرند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کادر پزشکی و پرسنل بیمارستان ها و مراکز درمانی در تمام ایام سال به خدمت رسانی به مردم مشغول بوده و در سخت ترین شرایط در کنار مردم حضور دارند.

در این گزارش تصاویری مشاهده می کنید از لحظات افطار پرسنل بیمارستان قلب تهران که برای آسایش هموطنان خود؛ لحظات معنوی و پر نور افطار را در محل خدمت خود سپری می کنند تا به عهد خود برای خدمت رسانی به هموطنان و همنوعان خود پایبند باشند.

captcha