نیروهای انقلاب وارد صحنه خواهند شد و دست دزدها را قطع می‌کنند/در بحث پالرمو و CFT مجمع کوچک‌ترین عقب‌نشینی از منافع مردم انجام نخواهد داد کار سختی در دیدار با آلومینیوم اراک داریم مردم فریب دوقطبی سازی برجام و fatf را نخواهند خورد/ همه امکانات جهش اقتصادی را داریم خنثی سازی توطئه هواپیماربایی در مسیر اهواز - مشهد توسط سپاه مسئولیت ها در جمهوری اسلامی امانت الهی است/باید ضریب مراقبت های کرونایی را افزایش بدهیم سیره ائمه خدمت رسانی به مردم است راه حل مشکلات معیشتی و گرانی را در جلسات متعدد به مسئولان تذکر داده‌ایم/ هر چه ستاد مقابله با کرونا در مورد سفر عید اعلام کرد، همه عمل کنند سقف افزایش حقوق کارمندان دولت ۲.۵ میلیون تومان شد بارش برف و باران در اکثر مناطق کشور/بارش‌های ۵ روزه در برخی استان‌ها پیام رهبر معظم انقلاب به هفتمین مراسم ملی شب خاطره جهادی
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۲
کد خبر: 57112
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
فرمانده ناحیه مقاومت شازند:

فتح خرمشهر آیینه گویایی از جهاد آگاهانه و شجاعت مظلومانه ملت ایران است

فرمانده ناحیه مقاومت شازند گفت: سوم خرداد و فتح خرمشهر، آیینه گویایی از تاریخ و جغرافیای دفاع مقدس و جهاد آگاهانه و شجاعت مظلومانه ملت ایران است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد مهجوری فرمانده ناحیه مقاومت شازند در دیدار با حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاطمی امامت جمعه، رییس دانشگاه آزاد آستانه و دانشجویان بسیجی از برگزاری مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر در دانشگاه آزاد این شهر خبر داد.

مهجوری در خصوص اهمیت گام نهادن در مسیر شهدا گفت: گام نهادن در مسیر شهدا سعادت دنیوی و اخروی را برای انسان به همراه دارد چرا که بالاترین درجه کمال رسیدن به قرب الهی است.

وی افزود: شهدا با گذشتن از جان و مال خود عزت و سرافرازی را برای نظام اسلامی به ارمغان آوردند.

فرمانده ناحیه مقاومت شازند اظهار کرد: ثبات و امنیت کنونی نظام الهی و اسلامی به برکت خون شهدا و در سایه دلاورمردی های رزمندگان اسلام حاصل شده است.

وی تصریح کرد: عزت، افتخار و غیرت در بین خانواده های شهدا همچون شهدا موج می زند چرا که خداوند به آنها عزت و آبرو داده است.

مهجوری از برگزاری مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر در دانشگاه آزاد شهر آستانه خبر داد و بیان کرد: مقاومت مردم خرمشهر، حماسه ای از یاد نرفتنی است؛ چرا که مردم این شهر در حالی به مبارزه با دشمن پرداختند که از پیش برای این تهاجم و تجاوز آمادگی نداشتند.

وی ادامه داد: سوم خرداد و فتح خرمشهر، آیینه گویایی از تاریخ و جغرافیای دفاع مقدس و جهاد آگاهانه و شجاعت مظلومانه ملت ایران است.

فرمانده ناحیه مقاومت شازند خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری مسئولین دانشگاه و حوزه بسیج دانشجویی بتوانیم حماسه آزادسازی خرمشهر را به بهترین شکل ممکن برای نسل جوان بازگو کنیم تا بدانند که اقتدار امروز این میهن اسلامی ثمره خون شهداست.

انتهای پیام/

captcha