گزارش تصویری| آغاز جشنواره موسیقی ملی «آوای ایرانی» در دلیجان طرح تشکیل وزارت بازرگانی دوباره در دستور کار مجلس قرار گرفت/ پشت پرده دفاع تمام‌قد رئیس جمهوری از تشکیل وزارت بازرگانی! صدور نفت خام بلایی بزرگ است که به ضرر پیشرفت کشور تمام شده/ تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی با دشمن هستند لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس ارسال شد «رسم ابرار»، از خاندان نبوت بیاموز/ عیار آدم ها در انفاق سنجیده می شود پوستر/ مسجد خانه بندگی سبک زندگی اسلامی خانواده را به آرامش می رساند/ اطعام به فقرا در سخت ترین شرایط از ویژگی های خانواده اصیل است چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟ تصاویر/ جانِ انجیر کشف 90 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیسی
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۰
کد خبر: 57031
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
خبری خوش برای مردم مناطق سیل زده؛

آغاز بازسازی منازل مسکونی مناطق سیل زده توسط بسیج

سیل اخیر به بیش از 170 هزار منزل مسکونی در شهر ها و روستاهای مختلف خسارت وارد کرده است. در مرحله اول بیش از 87 هزار جهادگر بسیجی به کمک مردم عزیز این مناطق شتافته و خدمات اولیه را انجام دادند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سیل اخیر به بیش از 170 هزار منزل مسکونی در شهر ها و روستاهای مختلف خسارت وارد کرده است. در مرحله اول بیش از 87 هزار جهادگر بسیجی به کمک مردم عزیز این مناطق شتافته و خدمات اولیه را انجام دادند.

سازمان بسیج مستضعفین با تشکیل ستاد باز سازی مناطق سیل زده، برای انسجام در اقشار بسیج و نیز پس از پیگیری های فراوان و برگزاری جلسات گوناگون با مسئولین امر به منظور هم افزایی و کار مشترک و استفاده از ظرفیت های موجود، توافق نامه ساخت و مرمت بیش از 20 هزار منزل مسکونی هموطنان سیل زده را در قالب طرح "جهاد همبستگی ملی" با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دستور کار قرار داده است.

به همین منظور رییس سازمان بسیج مستضعفین و نمایندگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، وزارت کشور به منظور کلنگ زنی ساخت این منازل و آغاز بازسازی منازل در روز پایانی هفته جاری به استانهای مازندران و گلستان سفر خواهد کرد.

captcha