بجای توئیت‌های فریبکارانه و نامه‌های سرگشاده، به اعمال خود بیاندیشند عکس نوشته فعالان مجازی فراهان به مناسبت هفته حجاب و عفاف چرا منصب حاکمیتی موروثی است؟! سقف کارت به کارت ۶میلیون تومان شد طرح مالیات بر خانه‌های خالی افزایش قیمت مسکن را متوقف می‌کند آزمون دکتری و کارشناسی ارشد به تعویق افتاد +جزئیات حقوق بشر آمریکایی از ادعا تا افول! گزارش/ طلبه‌ها وارد زندان می‌شوند/تفاهمنامه یا پاگشا؟ کشمش؛ گوهر ناشناخته‌ ایرانی‌ها/ محصولی که اقتصاد گردشگری و اشتغال را رونق می‌بخشد پرستار اراکی به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
کد خبر: 57031
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
خبری خوش برای مردم مناطق سیل زده؛

آغاز بازسازی منازل مسکونی مناطق سیل زده توسط بسیج

سیل اخیر به بیش از 170 هزار منزل مسکونی در شهر ها و روستاهای مختلف خسارت وارد کرده است. در مرحله اول بیش از 87 هزار جهادگر بسیجی به کمک مردم عزیز این مناطق شتافته و خدمات اولیه را انجام دادند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سیل اخیر به بیش از 170 هزار منزل مسکونی در شهر ها و روستاهای مختلف خسارت وارد کرده است. در مرحله اول بیش از 87 هزار جهادگر بسیجی به کمک مردم عزیز این مناطق شتافته و خدمات اولیه را انجام دادند.

سازمان بسیج مستضعفین با تشکیل ستاد باز سازی مناطق سیل زده، برای انسجام در اقشار بسیج و نیز پس از پیگیری های فراوان و برگزاری جلسات گوناگون با مسئولین امر به منظور هم افزایی و کار مشترک و استفاده از ظرفیت های موجود، توافق نامه ساخت و مرمت بیش از 20 هزار منزل مسکونی هموطنان سیل زده را در قالب طرح "جهاد همبستگی ملی" با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دستور کار قرار داده است.

به همین منظور رییس سازمان بسیج مستضعفین و نمایندگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، وزارت کشور به منظور کلنگ زنی ساخت این منازل و آغاز بازسازی منازل در روز پایانی هفته جاری به استانهای مازندران و گلستان سفر خواهد کرد.

captcha