تبیین دستاوردهای کنگره شهدای استان مرکزی یک ضرورت است برخورد سلیقه ای در مسئله حجاب باعث وضعیت فعلی شده/ اقدامات فرهنگی نیازمند آگاهی بخشی است دستگیری اعضای باند سارقان منزل در اراک/ كشف 20 ميليارد ريال اموال سرقت شده از سارقان وضعیت کرونا در استان مرکزی نارنجی شد خسارت سهمگین اختصاص ارز4200 برای واردات کمباین برنج و ارز آزاد برای مواد اولیه/کمباین سازی ایران توان تأمین کمباین برنج موردنیاز کشور را دارد مراسم عروسی بلای جان مادر داماد اراکی جریمه در انتظار رانندگانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند/ افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در اراک خلاف قانون است تن‌دادن ستاره‌های سینما به آبمیوه‌فروشی! کشف حجاب، یک طرح استعماری بود/ مسأله حجاب مربوط به حقوق عامه است «انفجار»؛ اسم رمز ضدانقلاب برای شایعات۹۹
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
کد خبر: 57002
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
در پی تجمع اعتراضی کارگران شرکت آذر آب اراک؛

فرماندار اراک: حقوق اسفند ماه کارگران امروز پرداخت شد/2.5 میلیون تومان از حقوق فروردین به صورت علی الحساب فردا پرداخت می شود

فرماندار اراک گفت: حقوق اسفند ماه کارگران آذر آب، امروز پرداخت شد و مدیران شرکت قول دادند که فردا نیز به صورت علی الحساب 2.5 میلیون از حقوق فروردین ماه را به همه پرداخت کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛  صبح امروز جمعی از کارگران شرکت آذر آب اراک در اعتراض به عدم پرداخت حقوق تجمع اعتراضی برگزار کرده بودند.

حسین بختیاری فرماندار اراک که در جمع کارگران حاضرشده بود در جمع خبرنگاران در خصوص تجمع اعتراضی کارگران آذرآب گفت: علت این حرکت اعتراضی عدم پرداخت حقوق اسفند و فروردین‌ماه این کارگران بوده است.

بختیاری افزود: قرار بود که حقوق اسفند و فروردین‌ماه کارگران آذر آب را در پایان اردیبهشت‌ماه پرداخت کنند.

وی عنوان کرد: از دو هفته قبل با توجه به اینکه مسئولین شرکت چنین قراری گذاشته بودند جلساتی با نمایندگان کارگران در حوزه سیاسی و اجتماعی استانداری برگزار شد و هیئت‌مدیره و مدیرعامل در کمیسیون کارگری و شورای تأمین دعوت شدند.

فرماندار اراک بیان کرد: در این جلسات مسئولین استانی تأکید داشتند که پرداخت حقوق باید در موعد تعیین‌شده انجام شود و مدیرعامل و هیئت‌مدیره باید به قولشان عمل کنند.

وی ادامه داد: در جلسه شورای تأمین و در جلسه کمیسیون کارگری هیئت‌مدیره و مدیرعامل متعهد شدند که تا روزهای اولیه خرداد حقوق اسفند و فروردین را پرداخت کنند.

بختیاری اظهار کرد: در حال حاضر نیز حقوق اسفندماه کارگران آذر آب، امروز پرداخت شد و قول دادند که فردا نیز به‌صورت علی‌الحساب ۲.۵ میلیون از حقوق فروردین‌ماه را به همه پرداخت کنند و برای پرداخت مابقی نیز در حال پیگیری وصول مطالباتشان هستند و قول دادند که در اسرع وقت پرداخت کنند.

شرکت صنایع آذر آب اراک از صنایع پیمانکاری عمده کشور است که در سال 1363 تأسیس و فعالیت رسمی آن از سال 1368 آغاز شد و در سال 1389 به بخش خصوصی واگذار شد.

این شرکت مادر تخصصی در حوزه طراحی، ساخت و نصب انواع بویلرهای نیروگاهی و صنعتی ،مخازن تحت‌فشار، مبدل‌های حرارتی و تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع قند، شکر و سیمان فعالیت دارد.


انتهای پیام/

captcha