مردم قربانی نمی خواهند، مرد عمل می خواهند/ حاشیه سازی تنها راه نجات از بیابان دستاوردها!! زنانی که فساد اخلاقی سیاستمداران جهان را برملا کردند آدرس استقرار موکب های استان مرکزی در مسیر پیاده‌روی اربعین همدستان داخلی روح‌الله زم چه کسانی هستند؟ / نیامد خبری از آمدنیوز + تصاویر شفافیت در اختصاص ارز برای واردات مانع ایجاد فساد می شود 40 واحد تولیدی مرکزی مشکل پرداخت معوقات کارگری دارند پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات دولت با تعطیلی پنجشنبه‌ها مخالفت کرد کنسرت‌های خالی خوانندگان ایرانی در خارج از کشور! ژن خوب در لیست تیم اعزامی به قطر؟/ هزینه‌های میلیونی برای جایی که مدال نیست
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
کد خبر: 56980
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
رزمنده عملیات بیت‌المقدس:

وحدت ملی و رهبری الهی از عوامل فتح خرمشهر بود/ پروژه نفوذ از سوم خرداد به بعد در دستور کار دشمن قرار گرفت

رزمنده عملیات بیت‌المقدس، بابیان اینکه در سوم خرداد سال 61 دشمن به این نتیجه رسید دیگر قادر به مهار قدرت جمهوری اسلامی نیست گفت: دشمن بعد از سوم خرداد به اصل پدیده نفوذ بیشتر از گذشته معتقد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ "میزگرد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر" با حضور سردار نورخدا قاسمی، سعید وفایی و غلام‌عباس صالحی از رزمندگان عملیات بیت‌المقدس برگزار شد.

غلام‌عباس صالحی از رزمندگان حاضر در عملیات بیت‌المقدس با اشاره به اینکه سه عامل باعث فتح خرمشهر شد، گفت: وجود رهبری الهی، وجود عناصر هدایت‌گر و اداره‌کننده‌ای چون باکری‌ها،همت‌ها، خرازی‌ها و ... و ایمان و اعتقاد راسخ دینی در سطح عامه مردم از عوامل مهم فتح خرمشهر بود.

وی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی پیشرفت‌ها و اقتدار خود را مدیون بیداری امام(ره) و رهبری است افزود: تنها عامل نجات‌دهنده و هدایت‌کننده انقلاب اسلامی همواره به عهده امام(ره) و مقام معظم رهبری بوده، که همیشه بیدار بوده‌اند و همگان را بیدار نگه‌داشته‌اند.

صالحی، وجود رزمندگان و جوانان معتقد در دفاع مقدس را عامل مهم دیگر در موفقیت فتح خرمشهر و دوران دفاع مقدس دانست و افزود: از جوان کم سن و سال تا پیرمرد ۷۰ ساله همه به دنبال سبقت گرفتن برای پیروزی بودند و آن‌ها هدف والایی را که بالاترین نقطه ایمان بود دنبال می‌کردند.

وی، وجود وحدت ملی و تأثیرگذار در جامعه را از عوامل دیگر موثر در فتح خرمشهر دانست و گفت: علیرغم اینکه عده‌ای در آن زمان به دنبال ایجاد مشکلات بودند ولی عامه مردم و به‌خصوص جوانان تکلیف مدار به دنبال این بودند که حرف امام(ره) روی زمین نماند.

رزمنده عملیات بیت‌المقدس، بابیان اینکه قبل از سوم خرداد دشمنانی چون آمریکا و دیگر قدرت‌ها خودشان را به‌وضوح نشان نمی‌دادند افزود: تا سوم خرداد دشمنان جنگ رابین اعراب و ایران خطاب می‌کردند ولی در سوم خرداد دشمن به این نتیجه رسید دیگر قادر به مهار قدرت جمهوری اسلامی نیست.

یادگار هشت سال دفاع مقدس، با تأکید بر اینکه سوم خرداد پشت پرده حمایت چندین کشور از صدام را آشکار کرد گفت: دشمن بعد از سوم خرداد به اصل پدیده نفوذ بیشتر از گذشته معتقد شد و قصد نفوذ بیشتر در عرصه‌های سیاسی،اقتصادی و فرهنگی را در دستور کار گذاشت.

وی، با اشاره به اینکه تصور اینکه جنگ تمام‌شده باشد یک باور کاذب بود که توسط دشمنان و غرب‌زدگان وارد کشور شد، بیان کرد: پس از قطعنامه جنگ به پایان نرسید و درواقع جنگ در ابعادی دیگر تازه شروع شد.

رزمنده عملیات بیت‌المقدس، با انتقاد از عناصر خودباخته‌ای که مردم را می‌خواهند از جنگ با آمریکا بترسانند عنوان کرد: دشمنان با این توطئه‌های قدیمی نمی‌توانند جلوی این حرکت عظیم را بگیرند چراکه اسلام ناب محمدی شهر زلالی است که به حرکت خود ادامه خواهد داد.

صالحی، فتنه ۸۸ را نمونه‌ای از قدرت نفوذ دشمن در عرصه‌های مختلف کشور دانست و افزود: بازخوانی فتنه آمریکائی ۸۸ این کمک را به ما می‌کند که دشمنان در مسئله نفوذ تا چه اندازه‌ای پیشرفت کرده‌اند.

وی، ولنگاری فرهنگی در کشور را نمونه‌ای دیگر از نفوذ دشمن در عرصه‌های فرهنگی خواند و بیان داشت: آن چیزی که مهم است و باید در این شرایط به آن توجه شود نقش فعال امپراطوری رسانه‌ای غرب است که در طول این چهل سال دشمنی‌های خود را نشان داده و اکنون شدت آن را بیشتر کرده است.

صالحی با تأکید بر اینکه همه ما مدیون شهدای انقلاب اسلامی هستیم خاطرنشان کرد: امید به وعده‌های دشمن خلاف انتظار شهداست و همه می‌دانیم دشمن در هرزمانی با اشکال مختلف دشمنی خود را ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/

captcha