باید قصورها در دوره‌های مختلف پی‌گیری شود/ تعقیب قاتلان شهید سلیمانی در دستور کار دادستان تهران و معاون بین‌الملل قوه قضائیه امضای سند همکاری با چین چقدر منافع ایران را تامین می‌کند؟ ماله کشی به سبک مدیر رسانه‌ای اصلاح طلب/ «امضای کری تضمین بود» با « به عقل جن هم نمی رسید» توجیه شد! قلب، طعمه جدیدترین نسخه ویروس کرونا «اصلاح ساختار بودجه»؛ نکته مغفول این روزهای کشور/ دولت و مجلس تمایلی برای تحول بودجه‌ریزی ندارند؟ قابل توجه داوطلبان؛ کارت کنکور دکتری ۹۹ پس از نهایی شدن زمان جدید برگزاری توزیع می‌شود یمن|حملات پهپادی و موشکی گسترده به پایگاه‌های نظامی و تأسیسات راهبردی عربستان در جیزان، نجران و عسیر محرومیت سهم مردم ازمعادن طلای خاورمیانه/اینجا فقرحرف آخر رامی‌زند مجلس به دنبال آزادسازی دارایی‌های ایران از کره جنوبی است/ وزارت امور خارجه در مقابل گستاخی کره دست از تساهل و تسامح بردارد كلاهبرداري 58 ميلياردي با فروش غيرقانوني واحدهاي مسكوني در اراك
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
کد خبر: 56980
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
رزمنده عملیات بیت‌المقدس:

وحدت ملی و رهبری الهی از عوامل فتح خرمشهر بود/ پروژه نفوذ از سوم خرداد به بعد در دستور کار دشمن قرار گرفت

رزمنده عملیات بیت‌المقدس، بابیان اینکه در سوم خرداد سال 61 دشمن به این نتیجه رسید دیگر قادر به مهار قدرت جمهوری اسلامی نیست گفت: دشمن بعد از سوم خرداد به اصل پدیده نفوذ بیشتر از گذشته معتقد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ "میزگرد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر" با حضور سردار نورخدا قاسمی، سعید وفایی و غلام‌عباس صالحی از رزمندگان عملیات بیت‌المقدس برگزار شد.

غلام‌عباس صالحی از رزمندگان حاضر در عملیات بیت‌المقدس با اشاره به اینکه سه عامل باعث فتح خرمشهر شد، گفت: وجود رهبری الهی، وجود عناصر هدایت‌گر و اداره‌کننده‌ای چون باکری‌ها،همت‌ها، خرازی‌ها و ... و ایمان و اعتقاد راسخ دینی در سطح عامه مردم از عوامل مهم فتح خرمشهر بود.

وی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی پیشرفت‌ها و اقتدار خود را مدیون بیداری امام(ره) و رهبری است افزود: تنها عامل نجات‌دهنده و هدایت‌کننده انقلاب اسلامی همواره به عهده امام(ره) و مقام معظم رهبری بوده، که همیشه بیدار بوده‌اند و همگان را بیدار نگه‌داشته‌اند.

صالحی، وجود رزمندگان و جوانان معتقد در دفاع مقدس را عامل مهم دیگر در موفقیت فتح خرمشهر و دوران دفاع مقدس دانست و افزود: از جوان کم سن و سال تا پیرمرد ۷۰ ساله همه به دنبال سبقت گرفتن برای پیروزی بودند و آن‌ها هدف والایی را که بالاترین نقطه ایمان بود دنبال می‌کردند.

وی، وجود وحدت ملی و تأثیرگذار در جامعه را از عوامل دیگر موثر در فتح خرمشهر دانست و گفت: علیرغم اینکه عده‌ای در آن زمان به دنبال ایجاد مشکلات بودند ولی عامه مردم و به‌خصوص جوانان تکلیف مدار به دنبال این بودند که حرف امام(ره) روی زمین نماند.

رزمنده عملیات بیت‌المقدس، بابیان اینکه قبل از سوم خرداد دشمنانی چون آمریکا و دیگر قدرت‌ها خودشان را به‌وضوح نشان نمی‌دادند افزود: تا سوم خرداد دشمنان جنگ رابین اعراب و ایران خطاب می‌کردند ولی در سوم خرداد دشمن به این نتیجه رسید دیگر قادر به مهار قدرت جمهوری اسلامی نیست.

یادگار هشت سال دفاع مقدس، با تأکید بر اینکه سوم خرداد پشت پرده حمایت چندین کشور از صدام را آشکار کرد گفت: دشمن بعد از سوم خرداد به اصل پدیده نفوذ بیشتر از گذشته معتقد شد و قصد نفوذ بیشتر در عرصه‌های سیاسی،اقتصادی و فرهنگی را در دستور کار گذاشت.

وی، با اشاره به اینکه تصور اینکه جنگ تمام‌شده باشد یک باور کاذب بود که توسط دشمنان و غرب‌زدگان وارد کشور شد، بیان کرد: پس از قطعنامه جنگ به پایان نرسید و درواقع جنگ در ابعادی دیگر تازه شروع شد.

رزمنده عملیات بیت‌المقدس، با انتقاد از عناصر خودباخته‌ای که مردم را می‌خواهند از جنگ با آمریکا بترسانند عنوان کرد: دشمنان با این توطئه‌های قدیمی نمی‌توانند جلوی این حرکت عظیم را بگیرند چراکه اسلام ناب محمدی شهر زلالی است که به حرکت خود ادامه خواهد داد.

صالحی، فتنه ۸۸ را نمونه‌ای از قدرت نفوذ دشمن در عرصه‌های مختلف کشور دانست و افزود: بازخوانی فتنه آمریکائی ۸۸ این کمک را به ما می‌کند که دشمنان در مسئله نفوذ تا چه اندازه‌ای پیشرفت کرده‌اند.

وی، ولنگاری فرهنگی در کشور را نمونه‌ای دیگر از نفوذ دشمن در عرصه‌های فرهنگی خواند و بیان داشت: آن چیزی که مهم است و باید در این شرایط به آن توجه شود نقش فعال امپراطوری رسانه‌ای غرب است که در طول این چهل سال دشمنی‌های خود را نشان داده و اکنون شدت آن را بیشتر کرده است.

صالحی با تأکید بر اینکه همه ما مدیون شهدای انقلاب اسلامی هستیم خاطرنشان کرد: امید به وعده‌های دشمن خلاف انتظار شهداست و همه می‌دانیم دشمن در هرزمانی با اشکال مختلف دشمنی خود را ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/

captcha