همایش الماس های درخشان و تجلیل از مقام آزادگان مشکلات اقتصادی و اجتماعی با عقلانیت استقامت و ایمان حل می شود/ آزادگان جهنم صدام را به دانشگاه معنویت تبدیل کرده بودند ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی آغاز شد/ ۱۰ هزار فرصت شغلی آزادگان، اولین صادرکنندگان انقلاب اسلامی رونق تولید در حوزه فناوری اطلاعات معطل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی عرب: کالدرون قبل از بستن قرارداد می‌گفت برویم سر تمرین! / برانکو در پرسپولیس برانکو شد مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۸ تمدید نخواهد شد / ثبت کدرشته محل‌های ۴۳ درصد مجازشدگان تاکنون سرلشکر باقری: در آستانه ساخت موتورهای هواپیما و بالگردهای روز دنیا قرار داریم احمق پروری در اینستاگرام به بهانه شهرت و ثروت/ چند می گیری دلقک باشی؟ انتخاب رشته‌ای مطمئن در واپسین لحظه‌ها / از ثبت برترین رشته‌های دانشگاهی جا نمانید
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
کد خبر: 56933
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار مرکزی:

سوم خرداد فرصتی جهت پرداختن به ارزش هاست

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار مرکزی بر لزوم بزرگداشت یاد و نام شهدا و عملیاتی کردن دیدگاه و روش شهدا در جامعه تأکید کرد و گفت: این کار باید امری همیشگی باشد زیرا جامعه همواره به انسان‌های ارزشمند نیازمند است و سوم خرداد فرصتی است که به چنین ارزش‌هایی بپردازیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهروز اكرمي معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار مرکزی در جلسه هماهنگي برگزاري مراسم گراميداشت سوم خرداد سالروز آزادسازي خرمشهر که با حضور مدیران و مسئولین مربوطه برگزار شد با اشاره به سخنی از امام خمینی(ره) که خرمشهر را خدا آزاد کرد، گفت: این سخن را باید در تمامی پیروزی‌ها مدنظر قرارداد چرا که مسلمان هستیم و معتقدیم تمامی کارها را خداوند متعال انجام داده و ما فقط وسیله‌ایم.

وی افزود: در تمامی کشورها حتی کشورهایی که ارزش‌های دینی در آنجا دارای اهمیت نیست، افراد به کسانی که برای سرزمین و خاک وطنشان جان خود را فدا کرده است نگاه ویژه و قابل‌احترامی دارند.

ابتدایی‌ترین حق شهدا فراموش نکردن آن‌هاست

اکرمی هدف از برگزاری بزرگداشت سوم خرداد، هفته دفاع مقدس و سالگردهای مشابه را یادآوری این ایام را برای خود دانست و تصریح کرد: مقام معظم رهبری نیز بر فراموش نکردن چنین وقایعی خصوصاً از جانب مدیران و مسئولین کشور بسیار تأکیددارند چراکه این ابتدایی‌ترین حق شهدا بر گردن آحاد مردم است که باید به شایستگی ادا شود.

سوم خرداد فرصتی جهت پرداختن به ارزش‌ها

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بر لزوم بزرگداشت یاد و نام شهدا و عملیاتی کردن دیدگاه و روش شهدا در جامعه تأکید کرد و ادامه داد: این کار باید امری همیشگی باشد زیرا جامعه همواره به انسان‌های ارزشمند نیازمند است و سوم خرداد فرصتی است که به چنین ارزش‌هایی بپردازیم.

وی اضافه کرد: قبل از آنکه سوم خرداد دستورالعملی اجرایی داشته باشد باید دستورالعملی وجدانی داشته باشد و نباید جهت گرامیداشت این روز از کسی دعوت شود بلکه باید هر انسان باوجدانی خود به فکر انجام فعالیتی جهت زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آن ایام باشد.

اکرمی خاطرنشان کرد: لذا باید با تمام توان جهت گرامیداشت و جاودان سازی این حماسه در سراسر کشور و همچنین استان مرکزی تلاش شود.

انتهای پیام/

captcha