شیوع بیماری پاستورلوز در جمعیت دامی استان مرکزی راهبرد ایران در برابر دشمنان «مقاومت فعال» با محوریت جوانان انقلابی است قدرت دشمنان با مقاومت و ایستادگی ملت ایران روبه افول است آمادگی مجلس جهت اصلاح ساختار بودجه در صورت ناتوانی دولت سرخ‌ها از ایتالیا، آلمان و برزیل به کرواسی رسیدند/ استرا مثل شفر مهاجم می‌آورد؟ / وعده سرخرمن به فرهاد/ پایان ناخوش میزبانی رهاسازی بولتون و پمپئو پس از ۳ روز/ آهنگ افزایش قیمت‌ها کند شد/ نقش یک زن نفودی در تصمیمات وزارت نفت «ایران و افغانستان»؛ یک جان و دو کالبد مبلغان مذهبی حامیان ساختارشکنی پهلویستی کشف پروتئینی که اثر دیابت نوع ۲ را معکوس می‌کند نسل بعدی سلول‌های خورشیدی در راه است
دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
کد خبر: 56913
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۶
ابراهیمی:

هزینه حمل ونقل با آزادسازی قیمت چغندرقند تامین شود

عضو کمیسیون کشاورزی، گفت: باید اجازه داده شود قیمت شکر و قند و نیز چغندر همانند گوشت قرمز و مرغ به صورت آزاد تعیین شود تا بتواند هزینه‌های جانبی مانند حمل و نقل را جبران کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی ابراهیمی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افزایش قیمت حمل و نقل چغندر قند و بروز مشکلاتی برای کشاورزان، گفت: در گذشته کارخانه‌های تولید قند و شکر در حمل و نقل محصول چغندر و تهیه بذر به کشاورزان کمک می‌کردند.

نمایند مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید اجازه داده شود قیمت شکر و قند و نیز چغندر همانند گوشت قرمز و مرغ به صورت آزاد تعیین شود، ادامه داد: قیمت چغندر قند باید به نحو و میزانی افزایش داشته باشد که بتواند افزایش هزینه حمل و نقل را جبران کند.

منابع مالی دولت برای کمک به چغندرکاران محدود است

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتقادی به کمک در زمینه حمل و نقل به چغندرکاران ندارم بلکه باید قیمت محصول نهایی افزایش پیدا کند، تصریح کرد: منابع مالی دولت محدود است و اگر قصد داشته باشد به هزینه حمل و نقل محصول چغندر کشاورزان کمک کند این کمک‌ها محدود و کوتاه مدت است.

بخش زیادی از سرمایه دولت برای واردات گوشت قرمز با ارز دولتی هدر رفت

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید براینکه بهترین راه حل برای کمک به کشاورزان افزایش قیمت محصولات متناسب با هزینه‌ها است، خاطرنشان کرد: در زمینه گوشت نیز شاهد بودیم که بخش زیادی از سرمایه کشور برای واردات گوشت قرمز با ارز دولتی هدر رفت و در نهایت به واردات آن با ارز نیمایی روی آوردند./

پایان پیام

captcha