محموله میلیاردی قاچاق در دلیجان توقيف شد استان مرکزی شهدای ارتشی شاخصی را تقدیم انقلاب کرده است محصولات کشاورزی آب بر نباید در استان کشت شوند/مشوق‌های لازم برای صرفه جویی مصرف آب در صنعت جدی گرفته شود احتمال لغو سفر حسن روحانی به آمریکا شلیک موشک‌های بالستیک یمن به جنوب عربستان خواب دیروقت چه بلایی بر سر ما می‌آورد؟ دنبال مالک جدید توانا و دارای اهلیت برای هپکو هستیم/ تغییر مالکیت هفته آینده اعزام 21 گروه جهادی به مناطق محروم فراهان + عکس 250هزار دانش‌آموز استان مرکزی اول مهر به مدرسه می‌روند/ 24 هزار کلاس اولی کوچکترین اراده‌ای برای پیگیری مطالبات کارگران هپکو وجود ندارد / دانشجویان به عیادت کارگران آسیب دیده می‌روند
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
کد خبر: 56871
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
استاندار مركزي خبر داد

افزایش 3برابری اعتبار کمیته امداد امام خمینی(ره)

استاندار مركزي با اشاره به افزایش 3برابری اعتبار کمیته امداد امام خمینی(ره)، گفت: این موضوع می تواند فضا را برای کارآفرینی های بیشتر را فراهم کرده تا جایی که مددجویان بتوانند با اشتغال خود نیازمندی های خود را تامین کرده و مشکلی از این جهت نداشته باشند.

به گزارش دیار آفتاب؛  سید علی آقازاده در حاشیه افتتاح بازارچه بزرگ رمضان کمیته امداد استان مرکزی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این کمیته در راستای ایجاد اشتغال پایدار فعالیت های خوبی در استان مرکزی انجام داد است، گفت: ایجاد کارآفرینی و استقلال خانواده های تحت پوشش از کارهای خوب صورت گرفته توسط کمیته امداد استان مرکزی است.

وی با بیان اینکه مشکلاتی از قبیل بازاریابی و تامین مواد اولیه در تولیدات صورت گرفته توسط مددجویان وجود دارد، افزود: البته محصولات تولیدی توسط مددجویان از کیفیت لازم برخوردار بوده و همین باعث می شود تا مشتریان خاص خود را داشته باشد.

آقازاده با اشاره به افزایش 3برابری اعتبار کمیته امداد امام خمینی(ره)، اظهار کرد: این موضوع می تواند فضا را برای کارآفرینی های بیشتر را فراهم کرده تا جایی که مددجویان بتوانند با اشتغال خود نیازمندی های خود را تامین کرده و مشکلی از این جهت نداشته باشند.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: ارائه تسهیلات به صورت وام های خود اشتغالی چه به صورت بلاعوض و چه به صورت وام های کم بهره از برنامه های استان جهت حمایت از مددجویان است.

انتهای پیام/

captcha