شیوع بیماری پاستورلوز در جمعیت دامی استان مرکزی راهبرد ایران در برابر دشمنان «مقاومت فعال» با محوریت جوانان انقلابی است قدرت دشمنان با مقاومت و ایستادگی ملت ایران روبه افول است آمادگی مجلس جهت اصلاح ساختار بودجه در صورت ناتوانی دولت سرخ‌ها از ایتالیا، آلمان و برزیل به کرواسی رسیدند/ استرا مثل شفر مهاجم می‌آورد؟ / وعده سرخرمن به فرهاد/ پایان ناخوش میزبانی رهاسازی بولتون و پمپئو پس از ۳ روز/ آهنگ افزایش قیمت‌ها کند شد/ نقش یک زن نفودی در تصمیمات وزارت نفت «ایران و افغانستان»؛ یک جان و دو کالبد مبلغان مذهبی حامیان ساختارشکنی پهلویستی کشف پروتئینی که اثر دیابت نوع ۲ را معکوس می‌کند نسل بعدی سلول‌های خورشیدی در راه است
دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
کد خبر: 56871
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
استاندار مركزي خبر داد

افزایش 3برابری اعتبار کمیته امداد امام خمینی(ره)

استاندار مركزي با اشاره به افزایش 3برابری اعتبار کمیته امداد امام خمینی(ره)، گفت: این موضوع می تواند فضا را برای کارآفرینی های بیشتر را فراهم کرده تا جایی که مددجویان بتوانند با اشتغال خود نیازمندی های خود را تامین کرده و مشکلی از این جهت نداشته باشند.

به گزارش دیار آفتاب؛  سید علی آقازاده در حاشیه افتتاح بازارچه بزرگ رمضان کمیته امداد استان مرکزی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این کمیته در راستای ایجاد اشتغال پایدار فعالیت های خوبی در استان مرکزی انجام داد است، گفت: ایجاد کارآفرینی و استقلال خانواده های تحت پوشش از کارهای خوب صورت گرفته توسط کمیته امداد استان مرکزی است.

وی با بیان اینکه مشکلاتی از قبیل بازاریابی و تامین مواد اولیه در تولیدات صورت گرفته توسط مددجویان وجود دارد، افزود: البته محصولات تولیدی توسط مددجویان از کیفیت لازم برخوردار بوده و همین باعث می شود تا مشتریان خاص خود را داشته باشد.

آقازاده با اشاره به افزایش 3برابری اعتبار کمیته امداد امام خمینی(ره)، اظهار کرد: این موضوع می تواند فضا را برای کارآفرینی های بیشتر را فراهم کرده تا جایی که مددجویان بتوانند با اشتغال خود نیازمندی های خود را تامین کرده و مشکلی از این جهت نداشته باشند.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: ارائه تسهیلات به صورت وام های خود اشتغالی چه به صورت بلاعوض و چه به صورت وام های کم بهره از برنامه های استان جهت حمایت از مددجویان است.

انتهای پیام/

captcha