180 پروژه محرومیت زدایی به مناسبت برگزاری کنگره ملی شهدای استان مرکزی افتتاح می‌شود واژگونی تانکر حامل مواد نفتی در اراک 290نماینده مجلس چه نظراتی درباره شفافیت آرا دارند + جدول كلاهبرداري از طریق خرید اجناس در سايت هاي خرید با جعل امضاء كشف محموله ميلياردی لوازم‌آرایشی قاچاق از زير بار كاه در دليجان رکوردهای متفاوت از دیدار استقلال و پرسپولیس/ دو بازیکن بدون باخت رزمایش ایران، چین و روسیه در دریای عمان/ گام‌های محکم‌تری در روابط با چین برداشته خواهد شد عابس، امانتدار شجاع آزاده/ عابس با دیده شهودی، در برابر امامش ادّعا کرد/ پای باید زد به فرق هر چه هست/ عزاداریها را از خود ندانیم معیشت مردم را به جنگ در سوریه فروختیم! / دردسر تازه برای مهناز افشار نشنال: تحریم‌های جدید آمریکا، اینستکس را هم زمین‌گیر می‌کند
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
کد خبر: 56798
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۷

نبود اسپانسر مهم‌ترین مشکل حوزه ورزش فراهان است

رئیس ورزش و جوانان فراهان با اشاره به اینکه متأسفانه اسپانسر حوزه ورزش در این شهرستان وجود ندارد گفت: اکثر اسپانسرها وقت و هزینه بیشتری در بخش درمان صرف می‌کنند و به ورزش روی خوش‌نشان نمی‌دهند

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد غلامحسینی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به هیئت‌های ورزشی فعال در شهرستان گفت: ۲۱ هیئت ورزشی در سطح شهرستان فراهان فعالیت می‌کنند که امیدواریم در سال جاری فعالیت این هیئت‌ها بیشتر شود.

وی افزود: در سال ۹۷ بیش از ۱۱۵۰ نفر ورزشکار زن و مرد در شهرستان ساماندهی شده و امیدواریم با برنامه‌ریزی مناسب در سال ۹۸ و حمایت مسئولین پیشرفت قابل‌توجهی در این بخش را داشته باشیم.

نبود اسپانسر مهم‌ترین مشکل حوزه ورزش فراهان است

غلامحسینی با اشاره به مشکلات ورزش شهرستان فراهان تصریح کرد: کمک‌هایی از سوی مسئولان به هیئت‌های ورزشی صورت پذیرفته است و امیدواریم این کمک‌ها ادامه‌دار باشد، متأسفانه اسپانسر حوزه ورزش در این شهرستان وجود ندارد و اکثر اسپانسرها وقت و هزینه بیشتری در بخش درمان صرف می‌کنند و به ورزش روی خوش‌نشان نمی‌دهند که این موضوع نیازمند فرهنگ‌سازی و حمایت و پیگیری‌های جدی از سوی مسئولان را می‌طلبد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان بابیان این‌که ۸ خانه ورزش روستایی در این شهرستان راه‌اندازی شده است، افزود : با مساعدت اداره کل و کمک دهیاران ۷ خانه ورزش تجهیز و راه‌اندازی شده که متأسفانه خانه ورزش مجدآباد کهنه بعلت نداشتن مکان مورد نیاز هنوز راه اندازی نشده است، با تجهیز و راه اندازی این خانه‌های ورزشی در سطح روستاها تحولی در ورزش شهرستان ایجادشده است که نویدبخش درخشش استعدادهای ورزشی است.

تعامل مناسب آموزش‌وپرورش شهرستان با اداره ورزش

وی با اشاره به تعامل مناسب آموزش‌وپرورش شهرستان با اداره ورزش گفت: این تعامل و مجوز حضور مربیان شهرستان در مدارس سبب استعدادیابی دانش آموزان فراهانی در رشته‌های مختلف ورزشی می‌شود.

غلامحسینی به مهم‌ترین برنامه‌های ورزش شهرستان در سال جاری اشاره کرد و گفت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی، برگزاری جشنواره‌های فرهنگی ورزشی همگانی و روستایی، اعزام به مسابقات استانی ،برگزاری مسابقات بومی و محلی، برگزاری همایش پیاده‌روی صبح و نشاط که برای دومین سال متوالی در فراهان برگزار می‌شود ازجمله برنامه‌های فرهنگی و ورزشی است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان بیان کرد: این شهرستان دارای یک زمین چمن طبیعی و ۲ سالن ورزشی در شهر فرمهین ، یک سالن در خنجین و یک سالن در تلخاب است و پروژه‌های متعددی ازجمله پروژه روستای دستجان، پروژه زمین چمن مصنوعی امیر آباد، تکمیل رختکن زمین چمن طبیعی مجموعه امیرکبیر فراهان، پروژه عظیم سالن‌های ورزشی تخصصی، ساختمان اداری و خانه جوان این شهرستان را نام برد که امید است با مساعدت اداره کل ورزش استان، فرمانداری و نماینده مردم در مجلس با تخصیص اعتبار به‌زودی به اتمام برسند.

پیشرفت ۸۰ درصدی استخر خیر ساز شهر فرمهین

وی از پیشرفت ۸۰ درصدی استخر خیر ساز شهر فرمهین خبر داد و تأکید کرد: استخر شهرستان فراهان، فارغ از اعتبارات ملی و استانی به همت خیر شهرستان شهریورماه امسال به اتمام می‌رسد و از این پروژه بهره‌برداری می‌شود.

غلامحسینی نبود خوابگاه برای میزبانی مسابقات گفت: در سال ۹۷ این شهرستان میزبان تنها سه رویداد استانی بوده است که با همکاری آموزش‌وپرورش خوابگاه تأمین‌شده و این میزبانی‌ها می‌تواند با امکانات مناسب ازجمله احداث خوابگاه افزون‌شده و حتی میزبانی مسابقات کشوری را انجام دهیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان خاطرنشان کرد: علی‌رغم اینکه اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان در ورزش و حوزه جوانان با رویکرد مناسب و مثبتی پا به میدان‌های مختلف گذاشته است ولی در امر نظارت ،بازرسی و اطلاع‌رسانی و حضور در سطح شهرها و روستاها به علت نداشتن وسیله نقلیه با مشکلات عدیده‌ای مواجه است.

انتهای پیام/

captcha