طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس باز هم رد می‌شود «داریوش اسدزاده» پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت آقای رئیس جمهور انقلاب را درک نکرده/ سلبریتی بازی در انتخابات شکست خورده است پزشکان چگونه کارتخوان‌ها را هم دور زدند/ فرار پزشکان از پرداخت 7 هزار میلیارد ریال مالیات! اتمام مهلت 20 روزه اعتراض به حکم «نجفی»/ حبس 3 تا 10 سال متهم در انتظار رأی دیوان عالی مکتب دفاعی ـ امنیتی ایران می‌تواند در دنیا الگو باشد/ بازسازی 11 هزار خانه سیل‌زده توسط بسیج لاریجانی درباره 2 نماینده بازداشت‌شده با رئیس قوه قضائیه صحبت کرده است پرداخت دقیق به سیره و اصول امام (ره) سدی در برابر انحرافات/ امروز باید روحیه جهادی به عنوان روحیه ای راه گشا در اولویت باشد واگذاری تولید 2400 دستگاه به هپکو در انتظار تامین بودجه سازمان برنامه/ درخواست کارگران از رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه برای حل مشکلات شرکت هپکو گزارش تصویری| تجمع کارگران هپکو
یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
کد خبر: 56645
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
اقدامات ۲۴ ساعت گذشته نیروی انتظامی استان مرکزی؛

كشف 3 تن و 675 كيلو گردوي قاچاق در دليجان/ پلمب 5 واحد عطاری متخلف در اراک

جانشين فرمانده انتظامي استان مرکزی از كشف 3 تن و 675 كيلو گردوي قاچاق در عمليات پليس شهرستان دليجان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجموعه ای از گزارشات رسیده به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و اقدامات نیروی انتظامی طی ساعات گذشته در استان مرکزی به شرح زیر است: 

کشف 30 کیلوگرم تریاک در عمليات پليس استان مركزي

در عمليات پليس در يكي از شهرستان هاي استان، مقدار 30 کیلوگرم تریاک كشف شد.

سرهنگ "محمود خلجي" معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مركزي در تشریح جزئیات این خبر گفت:در ادامه روند مبارزه همه جانبه با معضل مواد مخدر، ماموران انتظامی در يكي از شهرستان استان در تحقيقاتي از تردد يك دستگاه خودرو كاميون حامل مواد مخدر از محورهاي مواصلاتي مطلع شدند.

وي اضافه كرد: با برنامه ريزي عملياتي پليس،‌ اين خودرو كه در يكي از پاركينگ هاي حاشيه راه پارك شده بود، شناسايي و راننده او در عملياتي دستيگر شد.

اين مقام انتظامي تصريح كرد:‌ در بازرسي از خودروي متهم، مقدار 30 كيلوگرم ترياك كشف شد.

پلمب 5 واحد عطاری متخلف در اراک

در طرح نظارت بر واحدهاي صنف، 5 واحد عطاری متخلف در شهر اراك به علت عدم رعايت مقررات صنفي پلمب شد..

سرهنگ"محمود خلجی"معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: در تداوم اجراي طرح هاي نظارت بر واحد هاي صنفي در استان، ماموران اداره نظارت بر اماكن عمومي با همكاري اتحاديه صنفي مربوطه، از 22 واحد صنفي عطاری در مركز استان بازديد كردند.

وي افزود: در اين بازديد 5 واحد صنفي متخلف به علت عدم رعايت مقررات صنفي با دستور مقام قضائي پلمب شد.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مركزي از صدور تذکر کتبی برای 18 واحد صنفي ، 12 تعهد و 5 اخطاریه پلمب در این طرح نظارتی نيز خبر داد و گفت: اين واحدهاي صنفي به علت نداشتن پروانه كسب و ديگر تخلفات صنفي پلمب شدند.

كشف بیش از3ونیم تن گردوي قاچاق در دليجان

جانشين فرمانده انتظامي استان از كشف 3 تن و 675 كيلو گردوي قاچاق در عمليات پليس شهرستان دليجان خبر داد.

سرهنگ "يوسف سپهوند " جانشين فرمانده انتظامي استان در تشريح اين خبر گفت: ماموران انتظامي شهرستان دليجان در تحقيقاتي از تردد يك كاميون حامل کالای قاچاق از محورهاي مواصلاتي شهرستان مطلع شدند.

وي افزود: بلافاصله با انجام تمهيدات پليسی، خودرو در ورودي اين شهرستان شناسايي و در عملياتي متوقف شد.

اين مقام انتظامي اضافه كرد:‌ در بازرسي از اين خودرو 3 تن و 675 كيلوگرم گردوي خارجي قاچاق به ارزش تقريبي 2 ميليارد و 500 ميليون ريال كشف شد.

جانشين فرماندهي انتظامي استان مركزي با بيان دستگيري راننده خودرو در اين عمليات گفت:‌ در اين خصوص پرونده اي تشكيل و براي انجام مراحل قانوني به مراجع قضائي ارسال شد.

دستگيري اراذل و اوباش متواري در عمليات پليس ساوه

 در عمليات ماموران پاسگاه انتظامي "يل آباد" شهرستان ساوه، شروري متواري دستگير و چند قبضه سلاح سرد و مقاديري مواد مخدر از او كشف شد.

سرهنگ "پرويز اسدي" فرمانده انتظامي شهرستان ساوه در اين باره گفت: در پي ابلاغ حكم جلب يكي از اراذل و اوباش که از مدتي قبل تحت تعقيب پليس بود، اقدامات تخصصي ماموران انتظامي براي شناسايي مخفيگاه او آغاز شد.

وي افزود: در تكميل تحقيقات محل اختفاي اين فرد در يك باغ در يكي از روستاهاي اطراف شهرستان شناسايي و برنامه ريزي عملياتي براي دستگيري او آغاز شد.

سرهنگ اسدي ادامه داد: در اين عمليات كه با اقتدار پليس اجرايي شد، اين فرد شرور كه قصد فرار و تعدي نسبت به ماموران انتظامي را داشت، با رعايت قانون به كارگيري سلاح از ناحيه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و دستگير شد.

اين مقام انتظامي اضافه كرد:‌ از اين فرد همچنين 3 قبضه سلاح سرد و مقاديري مواد مخدر صنعتي و سنتي و ترازوي توزين مواد مخدر و برخي اقلام غير مجاز ديگر نيز كشف شد.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: پرونده متهم براي برخورد قانوني به مرجع قضائي ارسال و متهم نيز در يكي از مراكز درماني تحت مداوا قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه با بيان قاطعيت پليس در برخورد با مخلان نظم و امنيت و آرامش شهروندان گفت: شهروندان در كليه ساعات شبانه روز در صورت رويت هرگونه هنجارشكني از سوي معدود افراد نامعلوم الحال مراتب را از طريق تلفن 110 به پليس گزارش كنند.

دستگيري موتورسوار كيف قاپ در عمليات كارآگاهان پليس استان مركزي

فرد موتورسواري كه اقدام به كيف قاپي از خانمي در يكي از محله هاي شهر اراك كرده بود، در تحقيقات كارآگاهان پليس آگاهي استان شناسايي و دستگير شد.

سرهنگ "سيد نورالدين حسيني" رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي در اين باره گفت: مدتي قبل خانمي در تماس با مركز فوريت هاي پليس 110 گزارشي از وقوع يك فقره كيف قاپي در خيابان دروازه شهرجرد در شهرستان اراك را به پليس اعلام كرد.

وي افزود: با حضور تيمي از ماموران انتظامي در محل، مشخص شد موتورسوار ناشناسي كيف خانمي كه حاوي مبالغي وجه نقد و ديگر مدارك بوده است را سرقت كرده و بلافاصله از محل متواري شده است.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: با ارجاع اين پرونده به پليس آگاهي استان، تحقيقات تخصصي از سوي تيمي از ماموران انتظامي آغاز شد و اين فرد شناسايي و در عملياتي دستگير شد.

وي افزود: در بازجويي هاي انجام شده،‌ فرد دستگير شده به جرم خود اعتراف كرد و تحقيقات تكميلي از او همچنان ادامه دارد.

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشكوك، قبل از هر اقدامي، موضوع از طريق تلفن 110 براي بررسي دقيق اعلام شود.

كشف 300 دستگاه اتوي موي قاچاق در عمليات پليس دليجان

300 دستگاه اتوي موي قاچاق به ارزش تقريبي 230 ميليون ريال در عمليات روز گذشته ماموران پاسگاه انتظامي "هستيجان" شهرستان دليجان از يك دستگاه خودروي سواري كشف شد.

سرهنگ "علي هاشمي" فرمانده انتظامي شهرستان دليجان در تشريح اين خبر گفت: ماموران پاسگاه انتظامي شهرستان، در عملياتي يك دستگاه خودروي سواري حامل كالاي قاچاق را شناسايي و متوقف كردند.

وي افزود:‌ در بازرسي از اين خودرو تعداد 300 دستگاه اتوي موي قاچاق به ارزش تقريبي 230 ميليون ريال كشف و راننده نيز دستگير شد.

اين مقام انتظامي با بيان معرفي فرد دستگير شده به مرجع قضائي براي برخورد قانوني خاطر نشان كرد:‌ برنامه ريزي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا با جديت تمام تداوم خواهد داشت و شهروندان مي توانند هر گونه گزارش و اطلاع در اين خصوص را از طريق تلفن 110 به پليس گزارش كنند.

کشف 10کیلوگرم تریاک از 2 دستگاه خودوری سواري درشازند

فرمانده انتظامي شهرستان شازند از کشف 10 کیلوگرم مواد مخدر تریاک و دستگیری 2 توزيع كننده در عمليات توقیف 2 دستگاه خودوری سواري در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ "محمد عقیل سلگی" فرمانده انتظامی شهرستان شازند در تشريح این خبر گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان در همكاري اطلاعاتي با ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان از تردد 2 دستگاه خودروي سواري حامل مواد مخدر از محورهاي مواصلاتي شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: بلافاصله بررسي موضوع در دستور كار ماموران انتظامي شهرستان قرار گرفت و با هماهنگی مرجع قضائي، ماموران انتظامي در يكي از محورهاي مواصلاتي هر 2 خودرو را شناسايي و در عملياتي متوقف كردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: در بازرسی به عمل آمده از اين خودروها، مقدار10 کیلوگرم تریاک که به صورت ماهرانه ای در خودروها جاساز شده بود، كشف شد.

سرهنگ سلگي با بيان معرفي 2 راننده خودروها در اين عمليات گفت:‌ پليس در تمامي ساعات شبانه روز از طريق سامانه تلفني 110 آماده دريافت گزارش ها و اطلاعات شهروندان در خصوص هرگونه جرايم است.

دستگیری 3 سارق محتویات خودرو با 7 فقره سرقت در اراک

در عملیات ماموران انتظامی شهرستان اراک 3 نفر سارق محتویات خودرو دستگیر و به 7 فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.

سرهنگ " امیر مختاری" فرمانده انتظامی شهرستان اراک در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پي وقوع سرقت هاي محتويات خودرو در شهرستان اراک، تحقيقات تخصصي پليس شهرستان براي شناسايي سارقان آغاز شد.

وي افزود: در مراحل انجام تحقيقات پليس، سرنخ هايي از سارقان به دست آمد تا اينكه سرانجام تيمي از ماموران كلانتري 11 آزادي شهرستان، ‌در يكي از خيابان هاي شهر، 2 نفر را كه با يك دستگاه خودروي سواري در حال فروش اموال مسروقه بودند، شناسايي و دستگير كردند.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: با انجام بازجويي هاي پليس،‌ 2 فرد دستگير شده به 7 فقره سرقت محتویات خودرو با همدستی یکی دیگر از دوستان خود اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری همدست سارقان در عملیاتی جداگانه خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان اراک در پايان اظهار داشت: شهروندان هرگونه گزارش واطلاع پيرامون شناسايي سارقين و يا تردد مشکوک افراد ناشناس در محل زندگي شان را از طريق تماس با مرکز فوريت هاي پليسي 110 اعلام کنند.

انتهای پیام/

captcha