برگزاری دو اجلاسیه در ذیل کنگره شهدای استان مرکزی در هفته دولت بسیج پرچمدار جریان اصلی و انقلابی در فضای مجازی است/قلمرو گردان سایبری بسیار وسیع است اجلاسیه روحانیت هفتم شهریور ماه در محلات برگزار می شود طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس باز هم رد می‌شود «داریوش اسدزاده» پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت آقای رئیس جمهور انقلاب را درک نکرده/ سلبریتی بازی در انتخابات شکست خورده است پزشکان چگونه کارتخوان‌ها را هم دور زدند/ فرار پزشکان از پرداخت 7 هزار میلیارد ریال مالیات! اتمام مهلت 20 روزه اعتراض به حکم «نجفی»/ حبس 3 تا 10 سال متهم در انتظار رأی دیوان عالی مکتب دفاعی ـ امنیتی ایران می‌تواند در دنیا الگو باشد/ بازسازی 11 هزار خانه سیل‌زده توسط بسیج لاریجانی درباره 2 نماینده بازداشت‌شده با رئیس قوه قضائیه صحبت کرده است
یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹
کد خبر: 56622
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰
استاندار مرکزی:

استانی شدن انتخابات منتفی است/رعایت اصل بی طرفی ملاک کار مجریان انتخابات باشد

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه استانی شدن انتخابات به صورت کامل منتفی است گفت: انتخابات امسال در صورت اضافه نشدن مصوبه جدیدی همانند سنوات گذشته برگزار می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در اولین جلسه ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: مسئولینی که قصد شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند در بازه زمانی دهم تا شانزدهم خرداد ماه سال جاری مهلت ذارند که به استعفا اقدام کنند. همچنین افرادی که قصد کاندیداتوری دارند اقدامات خود را به روزهای پایانی واگذار نکنند و در این مدت زمانی استعفای خود را اعلام کنند.

آقازاده افزود: از هم اکنون اخبار انتخاباتی مورد رصد ستاد انتخابات قرار می گیرد و با کسانی که در این راستا تخلف کنند و تبلیغات زودهنگام داشته باشند برخورد قانونی خواهد شد.

وی عنوان کرد: از همه مردم تقاضا داریم که در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حضور آگاهانه و گسترده ای داشته باشند.

استاندار مرکزی ضمن بیان اینکه در تلاش هستیم 2 اسفند ماه امسال شاهد مشارکت خوب مردم در انتخابات باشیم اظهار کرد: دست اندرکاران و مجریان انتخابات موظفند با رعایت اصل بیطرفی قانون را اجرا نمایند.

وی بیان کرد: استانی شدن انتخابات به صورت کامل منتفی است و انتخابات امسال در صورت اضافه نشدن مصوبه جدیدی همانند سنوات گذشته برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است در این جلسه احکام اعضای ستاد انتخابات استان مرکزی از سوی سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی ابلاغ شد.

این احکام ب شرح زیر است:

بهروز اکرمی معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی: رییس ستاد انتخابات استان

مجید عسگری: دبیر ستاد انتخابات

سید مجتبی آل یاسین مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری مرکزی: عضو و مسئول کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات استان

محسن یساولی مدیر دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات و امنیت استانداری مرکزی: مسئول کمیته فناوری ستاد انتخابات استان

علیرضا قبادی مدیرکل ثبت احوال استان: عضو ستاد انتخابات استان

احمدرضا آدینه مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری مرکزی: عضو و مسئول کمیته امنیت ستاد انتخابات استان 

حسن خزائی پور مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مرکزی: عضو و مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان

عطیه صالحی معاون مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مرکزی: عضو و مسئول دبیرخانه ستاد انتخابات استان

غلامعباس میرزایی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری مرکزی: عضو و مسئول کمیته حقوقی ستاد انتخابات

انتهای پیام/

captcha