شیوع بیماری پاستورلوز در جمعیت دامی استان مرکزی راهبرد ایران در برابر دشمنان «مقاومت فعال» با محوریت جوانان انقلابی است قدرت دشمنان با مقاومت و ایستادگی ملت ایران روبه افول است آمادگی مجلس جهت اصلاح ساختار بودجه در صورت ناتوانی دولت سرخ‌ها از ایتالیا، آلمان و برزیل به کرواسی رسیدند/ استرا مثل شفر مهاجم می‌آورد؟ / وعده سرخرمن به فرهاد/ پایان ناخوش میزبانی رهاسازی بولتون و پمپئو پس از ۳ روز/ آهنگ افزایش قیمت‌ها کند شد/ نقش یک زن نفودی در تصمیمات وزارت نفت «ایران و افغانستان»؛ یک جان و دو کالبد مبلغان مذهبی حامیان ساختارشکنی پهلویستی کشف پروتئینی که اثر دیابت نوع ۲ را معکوس می‌کند نسل بعدی سلول‌های خورشیدی در راه است
دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
کد خبر: 56420
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲

پلمپ 3 واحد صنفی متخلف در خمین

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از اجرای طرح‌های کنترل نظارت بر اماکن عمومی در ایام ماه مبارک رمضان و پلمپ سه واحد صنفی متخلف در این ایام خبر داد.

 سرهنگ عزیز عزیزی فرمانده انتظامی خمین در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله با ناهنجاری‌ها در سطح اماکن عمومی شهرستان، طرح کنترل و نظارت بر اماکن عمومی در ایام ماه مبارک رمضان به مرحله اجرا درآمد.

عزیزی اظهار کرد: در طرح نظارتی پلیس و اتحادیه‌های صنفی در شهرستان خمین ۳ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی اصناف در ماه مبارک رمضان پلمپ شد.

وی ادامه داد: همچنین در این طرح به تعداد ۸ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت موازین شرعی در این ماه مبارک نیز تذکر داده شد.

این مقام انتظامی افزود: طرح‌های نظارتی پلیس بر اماکن عمومی ادامه دارد و بی‌تردید با واحدهایی که به هشدارهای پلیس درزمینهٔ رعایت قوانین و مقررات ابلاغی توجه نداشته باشند، برخورد می‌شود.

شهرستان خمین از توابع استان مرکزی دارای 105 هزار نفر جمعیت و 6 هزار واحد صنفی دارای پروانه است.

انتهای پیام/

captcha