حکومت اسلامی یعنی توجه به شایسته سالاری/ حج امسال با توفیق و اقتدار برای نظام اسلامی همراه بود/ در حوزه واردات تجهیزات پزشکی با فساد مقابله شود برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب «تمام نهج‌البلاغه» در کتابخانه سازمان ملل به نمایش درآمد محققان از آب کَره گرفتند فهرست سنگین‌ترین ‌وثیقه‌های ایران بازیگران ایرانی برای هر فیلم چقدر پول می‌گیرند؟ +جدول
شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۰
کد خبر: 56409
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
ابراهیمی با اشاره به نبود برندهای معروف ماکارونی در فروشگاه هامطرح کرد:

گروکشی تولیدکنندگان ماکارونی برای دریافت یارانه آرد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه با وقفه‌ای کوتاه مدت شرکت‌های تولیدکننده ماکارونی به چرخه تولید خود باز می‌گردند،گفت:کارخانه‌های تولیدکننده ماکارونی با توقف تولید به دنبال چانه‌زنی برای دریافت یارانه آرد صنعتی هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛علی ابراهیمی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص توقف تولید و کمبود ماکارونی در بازار، گفت: بخش زیادی از یارانه‌هایی که به بخش‌های تولیدی کشور تخصیص پیدا می‌کند هدر می‌رود.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یارانه‌ای که به منظور تامین یارانه آرد صنایع‌ای مانند ماکارونی و شیرینی تخصیص پیدا می‌کند غیر ضروری است، ادامه داد: قیمت محصولاتی که از یارانه آرد استفاده می‌کنند معادل محصولات مشابه‌ای است که یارانه‌ای به آنها تخصیص پیدا نکرده است.

توقف تولید واحدهای تولیدکننده ماکارونی مقطعی است

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کاهش و توقف تولید واحدهای تولیدکننده ماکارونی مقطعی است و دولت باید در مقابل پرداخت یارانه آرد صنعتی به آنها مقاومت کند، عنوان کرد: دولت نباید با تعطیلی چند روزه تسلیم واحدهای تولیدکننده ماکارونی شود زیرا ذخایر ارزی کشور بسیار شکننده است.

شرکت‌های تولیدکننده ماکارونی به چرخه تولید خود باز می‌گردند

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه با وقفه‌ای کوتاه مدت شرکت‌های تولیدکننده ماکارونی به چرخه تولید خود باز می‌گردند، خاطرنشان کرد: کارخانه‌های تولیدکننده ماکارونی با توقف تولید به دنبال چانه‌زنی برای دریافت یارانه آرد صنعتی هستند./

پایان پیام

captcha