پورعرب گذشته اش را فراموش کرده/ برخی سلبریتی ها اصلا ایرانی نیستند و پرچم 3 رنگ برایشان حرام است/ فلانی برای شمر طبل و برای امام حسین(ع) سینه می زند افزایش بیش از حد آهن عامل بیماری‌های کبد و اضافه‌وزن است بهره‌مندی ۱۳۵۲ نفر از طرح سربازی تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان یمن: فرودگاه‌های «أبها، جازان و نجران» به صورت مداوم هدف قرار خواهند گرفت کدام محصولات ایران خودرو ارزان شد؟ کودکانی که در گیم گم می‌شوند جزئیات توافق برانکو با الاهلی/ مخالفت با اولین گزینه جانشینی یک خاطره و عکس نادیده از شهید احمدی روشن از رانندگی در ۷ سالگی تا حمل کُلت کمری در ۱۱ سالگی/ ادعا‌های خبرنگار واشنگتن‌پست درباره رهبر کره‌شمالی+ تصاویر گزارش| «مقاومت» یا «سازش»؛ کدام‌یک به جنگ منتهی می‌شود؟
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۴
کد خبر: 56409
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
ابراهیمی با اشاره به نبود برندهای معروف ماکارونی در فروشگاه هامطرح کرد:

گروکشی تولیدکنندگان ماکارونی برای دریافت یارانه آرد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه با وقفه‌ای کوتاه مدت شرکت‌های تولیدکننده ماکارونی به چرخه تولید خود باز می‌گردند،گفت:کارخانه‌های تولیدکننده ماکارونی با توقف تولید به دنبال چانه‌زنی برای دریافت یارانه آرد صنعتی هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛علی ابراهیمی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص توقف تولید و کمبود ماکارونی در بازار، گفت: بخش زیادی از یارانه‌هایی که به بخش‌های تولیدی کشور تخصیص پیدا می‌کند هدر می‌رود.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یارانه‌ای که به منظور تامین یارانه آرد صنایع‌ای مانند ماکارونی و شیرینی تخصیص پیدا می‌کند غیر ضروری است، ادامه داد: قیمت محصولاتی که از یارانه آرد استفاده می‌کنند معادل محصولات مشابه‌ای است که یارانه‌ای به آنها تخصیص پیدا نکرده است.

توقف تولید واحدهای تولیدکننده ماکارونی مقطعی است

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کاهش و توقف تولید واحدهای تولیدکننده ماکارونی مقطعی است و دولت باید در مقابل پرداخت یارانه آرد صنعتی به آنها مقاومت کند، عنوان کرد: دولت نباید با تعطیلی چند روزه تسلیم واحدهای تولیدکننده ماکارونی شود زیرا ذخایر ارزی کشور بسیار شکننده است.

شرکت‌های تولیدکننده ماکارونی به چرخه تولید خود باز می‌گردند

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه با وقفه‌ای کوتاه مدت شرکت‌های تولیدکننده ماکارونی به چرخه تولید خود باز می‌گردند، خاطرنشان کرد: کارخانه‌های تولیدکننده ماکارونی با توقف تولید به دنبال چانه‌زنی برای دریافت یارانه آرد صنعتی هستند./

پایان پیام

captcha