هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ +تصاویر مسیر حرکت استارتاپ‌ها به دانش‌بنیانی هموار است پلیس به دوردور ۱۲ هزار خودرو پایان داد/ برخورد قاطع با هنجارشکنان در دستور کار ناو‌های آمریکایی به طور کامل تحت کنترل ما هستند/ صحبت کردن آنها به زبان فارسی نشانه اقتدار ایران است ماجرای امضاهای طلایی در مقر دارویی ایران/ چه کسانی رانت می‌گیرند هوش مصنوعی به فرود آرام پهپادها کمک می‌کند مسئولانی که کم‌کاری خود را پشت وزارت بازرگانی پنهان می‌کنند/ چگونه ستاد تنظیم بازار و معاونت‌ بازرگانی به حاشیه رفت؟ به این ۷ دلیل با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم سریال‌های رمضانی باید متنوع شود گفتگو| امانی: چرا رهبری با مذاکره موافقت کردند؟/ مسئولیت عواقب برجام با روحانی است
یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰
کد خبر: 56359
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی مطرح کرد

دایر کردن دو پاسگاه مرزیجران و کلانتری بازار اراک در صورت مساعدت های مالی/ قانون پذیری اصلی ترین مشارکت مردم در توسعه نظم عمومی

فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی گفت: اجازه دایر کردن دو پاسگاه مرزیجران و کلانتری 18 بازار از سال های گذشته در اختیار نیروی انتظامی بوده که با بودجه های معمول امکان پذیر نبوده و نیازمند کمک هایی در این حوزه است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار کیومرث عزیزی فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی در حاشیه کارگروه مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت عمومی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این جلسه مباحثی پیرامون مشارکت های مردم، سازمان ها و نهاد ها در راستای ارتقای امنیت با محوریت استانداری ها مطرح شد.

قانون پذیری اصلی ترین مشارکت مردم در توسعه نظم عمومی

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در این راستا نیازمند حمایت های مردم و سازمان ها است، افزود: اولین و بیشترین مشارکت مردم قانون پذیری و شناختن حق و تکلیف خودشان و رعایت آن است.

سردار عزیزی از محدودیت هایی در جذب منابع مالی خبر داد و گفت: غالب پاسگاه های نیروی انتظامی در حوزه برون شهری عمری بالغ بر 65 سال داشته و نیازمند نوسازی و بعضا بازسازی است که این امر با اعتبارات جاری مقدور نبوده و نیازمند کمک دولت، مسکن و شهرسازی، شهرداری ها، جهاد سازندگی، خیرین و ... است.

دایر کردن دو پاسگاه مرزیجران و کلانتری 18 بازار اراک در صورت مساعدت های مالی

این مقام انتظامی از اجازه اختصاص 5درصد بودجه حوزه های تملکی استان ها جهت نوسازی و بازسازی پاسگاه های نیروی انتظامی خبر داد و بیان کرد: اجازه دایر کردن دو پاسگاه مرزیجران و کلانتری 18 بازار از سال های گذشته در اختیار نیروی انتظامی بوده که با بودجه های معمول امکان پذیر نبوده و نیازمند کمک هایی در این حوزه است.

وی ضمن درخواست از مردم، کسبه بازار و اصناف مختلف جهت پایش تصویری در راستای کمک به نیروی انتظامی، گفت: حضور فیزیکی پلیس در تمامی اماکن مقدور نیست ولی فناوری های نوین امکان اشرافیت پلیس در تمامی حوزه ها را داده است، به همین منظور نیاز است تا علاوه بر نصب دوربین در مغازه ها، پایش تصویری محیط پیرامون نیز انجام شود که این پایش می تواند با انتقال به مرکز مانیتورینگ کلانتری محل، کمکی هم به نگهبانی از اموال خود مردم کند.

انتهای پیام/

captcha