هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ +تصاویر مسیر حرکت استارتاپ‌ها به دانش‌بنیانی هموار است پلیس به دوردور ۱۲ هزار خودرو پایان داد/ برخورد قاطع با هنجارشکنان در دستور کار ناو‌های آمریکایی به طور کامل تحت کنترل ما هستند/ صحبت کردن آنها به زبان فارسی نشانه اقتدار ایران است ماجرای امضاهای طلایی در مقر دارویی ایران/ چه کسانی رانت می‌گیرند هوش مصنوعی به فرود آرام پهپادها کمک می‌کند مسئولانی که کم‌کاری خود را پشت وزارت بازرگانی پنهان می‌کنند/ چگونه ستاد تنظیم بازار و معاونت‌ بازرگانی به حاشیه رفت؟ به این ۷ دلیل با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم سریال‌های رمضانی باید متنوع شود گفتگو| امانی: چرا رهبری با مذاکره موافقت کردند؟/ مسئولیت عواقب برجام با روحانی است
یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۲
کد خبر: 56357
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استاندار مرکزی:

افزایش دوربین‌های شهری در دستور کار شهرداری اراک قرار گیرد/ترمیم کلانتری‌های فرسوده با استفاده از بودجه ۹۸

معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استاندار مرکزی گفت: به‌منظور پایش تصویری شهر اراک مقرر شد تا شهرداری اراک با همکاری نیروی انتظامی نسبت به تقویت و افزایش دوربین‌های مستقر در سطح شهر اقدامات لازم را انجام دهد.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهروز اکرمی معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استاندار مرکزی امروز در حاشیه کارگروه مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت عمومی استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: در این جلسه مقرر شد تا نیروی انتظامی نشست‌های تخصصی با اتاق اصناف، اتاق تعاون و اتاق بازرگانی داشته باشد.

ترمیم کلانتری‌های فرسوده با استفاده از بودجه ۹۸

وی بابیان اینکه در نشست‌های آتی نحوه همکاری و کمک این سه اتاق به نیروی انتظامی استان موردبررسی قرار می‌گیرد، اظهار کرد: همچنین مقرر شد وضعیت پاسگاه‌ها و کلانتری‌های فرسوده بررسی‌شده و بتوان با طرح در شورای برنامه‌ریزی نسبت به استفاده از بودجه سال ۹۸ جهت ترمیم آن‌ها تصمیم‌گیری کرد.

اکرمی از نشست تخصصی نیروی انتظامی با هیئت‌امنای بازار اراک خبر داد و افزود: در این نشست نحوه همکاری مجموعه بازار با نیروی انتظامی در راستای تأمین امنیت این مجموعه موردبررسی قرار خواهد گرفت.

افزایش دوربین‌های شهری جهت پایش تصویری شهر اراک

معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استاندار مرکزی با اشاره به لزوم توجه بیشتر به پایش تصویری شهر اراک، عنوان کرد: به همین منظور مقرر شد تا شهرداری اراک با همکاری نیروی انتظامی نسبت به تقویت و افزایش دوربین‌های مستقر در سطح شهر اقدامات لازم را انجام دهد.

وی از مشکلات اعتباری شهرداری اراک خبر داد و اضافه کرد: شهردار اراک در این جلسه نسبت به سرعت‌گیرهای غیراستاندارد سطح شهر مطالبی را مطرح کرد که در شورای ترافیک به بحث و بررسی گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha