بسیج پرچمدار جریان اصلی و انقلابی در فضای مجازی است/قلمرو گردان سایبری بسیار وسیع است اجلاسیه روحانیت هفتم شهریور ماه در محلات برگزار می شود طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس باز هم رد می‌شود «داریوش اسدزاده» پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت آقای رئیس جمهور انقلاب را درک نکرده/ سلبریتی بازی در انتخابات شکست خورده است پزشکان چگونه کارتخوان‌ها را هم دور زدند/ فرار پزشکان از پرداخت 7 هزار میلیارد ریال مالیات! اتمام مهلت 20 روزه اعتراض به حکم «نجفی»/ حبس 3 تا 10 سال متهم در انتظار رأی دیوان عالی مکتب دفاعی ـ امنیتی ایران می‌تواند در دنیا الگو باشد/ بازسازی 11 هزار خانه سیل‌زده توسط بسیج لاریجانی درباره 2 نماینده بازداشت‌شده با رئیس قوه قضائیه صحبت کرده است پرداخت دقیق به سیره و اصول امام (ره) سدی در برابر انحرافات/ امروز باید روحیه جهادی به عنوان روحیه ای راه گشا در اولویت باشد
یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۲
کد خبر: 56188
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد

ضرب‌الاجل 60 روزه ایران آخرین فرصت برای اروپایی‌ها/ اقدام متقابل ایران اتمام‌حجت برای غرب است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: اقدام متقابل ایران درواقع اتمام‌حجت نسبت به غرب است تا در صورت عدم انجام حرکت مثبت نسبت به منافع ایران، جمهوری اسلامی اقدامات بعدی خود را انجام دهد.

علی کنگاوری کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص اقدامات اخیر ایران نسبت به کاهش تعهدات خود در حوزه برجام عنوان کرد: خروج آمریکا از برجام و موضع‌گیری دو پهلوی طرف اروپایی را می‌توان تلاشی جهت جلوگیری از پیشرفت برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران دانست که البته کشور را با مشکلاتی مواجه ساخت و اقدام امروز ایران در مقابله با همین بدعهدی‌ها صورت گرفت.

ضرب‌الاجل 60 روزه ایران آخرین فرصت برای اروپایی‌ها

وی اقدام ایران در کاهش تعهدات خود در حوزه برجام را اقدامی به‌جا دانست و تصریح کرد: این اقدام گرچه باید زودتر انجام می‌گرفت ولی اقدام مثبتی است. همچنین جمهوری اسلامی با اعطای فرصت یک‌ساله حسن نیت خود را به اتحادیه اروپا نشان داد ولی اقدام خاصی از جانب آنان انجام نگرفت و در حال حاضر نیز با اعلام ضرب‌الاجل ۶۰ روزه آخرین‌مهلت به اروپا داده‌شده تا راستی آزمایی اقدامات آنان سنجیده شود.

اقدام متقابل ایران اتمام‌حجت نسبت به غرب است

کنگاوری بابیان اینکه تجربه نشان می‌دهد که کشورهای غربی اقدام مثبتی در راستای منافع ایران انجام نمی‌دهند، افزود: اقدام امروز ایران درواقع اتمام‌حجت نسبت به غرب است تا در صورت عدم انجام حرکت مثبت نسبت به منافع ایران، جمهوری اسلامی اقدامات بعدی خود را انجام دهد. درواقع این اقدام پاسخی روشن و شفاف نسبت به اقدامات طرف غربی است.

انتهای پیام/

captcha