180 پروژه محرومیت زدایی به مناسبت برگزاری کنگره ملی شهدای استان مرکزی افتتاح می‌شود واژگونی تانکر حامل مواد نفتی در اراک 290نماینده مجلس چه نظراتی درباره شفافیت آرا دارند + جدول كلاهبرداري از طریق خرید اجناس در سايت هاي خرید با جعل امضاء كشف محموله ميلياردی لوازم‌آرایشی قاچاق از زير بار كاه در دليجان رکوردهای متفاوت از دیدار استقلال و پرسپولیس/ دو بازیکن بدون باخت رزمایش ایران، چین و روسیه در دریای عمان/ گام‌های محکم‌تری در روابط با چین برداشته خواهد شد عابس، امانتدار شجاع آزاده/ عابس با دیده شهودی، در برابر امامش ادّعا کرد/ پای باید زد به فرق هر چه هست/ عزاداریها را از خود ندانیم معیشت مردم را به جنگ در سوریه فروختیم! / دردسر تازه برای مهناز افشار نشنال: تحریم‌های جدید آمریکا، اینستکس را هم زمین‌گیر می‌کند
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
کد خبر: 56113
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹

سامانه نوبت‌دهی مراکز درمانی استان مرکزی راه‌اندازی شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: در راستای استقرار نظام ارجاع الکترونیک، سامانه نوبت‌دهی متمرکز در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی،از تمامی نقاط استان باهدف ارائه خدمات بهتر و سهولت درگرفتن نوبت راه‌اندازی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛سید محمد جمالیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: در راستای ارائه خدمات بهتر و سهولت درگرفتن نوبت از مراکز درمانی تابعه دانشگاه، نوبت‌دهی متمرکز مراکز درمانی اراک از تمامی نقاط استان مرکزی از طریق چهار روش، کد دستوری تلفن همراه (USSD)،  آدرس اینترنتی https://www.arakmu.ac.ir/fa، شماره تماس 33890 و اپلیکیشن موبایل سامانه نوبت‌دهی متمرکز دانشگاه قابل‌استفاده است.

جمالیان با اشاره به این مطلب که نوبت‌گیری متمرکز مراکز درمانی در دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، از ارکان اصلی رعایت حقوق شهروندان است و باعث تسهیل دریافت خدمات درمانی خواهد بود افزود، این سامانه هم‌راستا با استقرار نظام ارجاع الکترونیک جهت نوبت‌گیری صورت پذیرفته است.

وی تصریح کرد:  ازاین‌پس مراجعین مراکز تابعه می‌توانند علاوه بر استفاده از سیستم نوبت‌دهی تلفنی، با مراجعه به آدرس اینترنتی https://www.arakmu.ac.ir/fa نسبت به انتخاب مرکز درمانی و اخذ نوبت از پزشک موردنظر خود اقدام کند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خاطرنشان کرد: مراجعین جهت استفاده از خدمات درمانی موردنیاز در استان با شماره‌گیری کد دستوری #33890*6655* از طریق تلفن همراه می‌توانند اقدام به گرفتن نوبت موردنظر خودنمایند که درروش کد دستوری نیازی به تلفن همراه هوشمند نیست و استفاده از آن کاملاً رایگان است. با توجه به یکپارچه شدن این سامانه‌ها با سامانه نوبت‌دهی تلفنی مراکز، امکان کنترل مراجعات تکراری به مراکز فراهم گردید.

16 واحد بیمارستانی استان مرکزی با مدیریت دولتی، سه بیمارستان با راهبری حوزه مدیریت درمان تامین اجتماعی و سه بیمارستان خصوصی در اراک و ساوه ارایه خدمت دارند.

698 پزشک عمومی، 485 پزشک متخصص و فوق تخصص و یک هزار و 726 کارشناس رشته های مختلف پیراپزشکی و مامایی در استان مرکزی فعالیت می کنند.

232 پزشک استان مرکزی در قالب دندانپزشک مطب دار و شاغل در دانشگاه ها و بیمارستان های غیردولتی فعالیت دارند.

انتهای پیام/

captcha