از ابهام در صورت های مالی شهرداری اراک تا درگیری شدید لفظی دو عضو فراکسیون امید قانون روی زمین ماند/ رفع سوء اثر چک با جعل هویت دارنده چک برگشتی! دستگاه قضایی تهدید کرد؛ مجازات سنگین در انتظار صادرکنندگانی که ارزشان را برنگردانند/ارائه فهرست ۱۵۰ نفره به دادستانی روزشمار ۴۰روز اعتراض در آمریکا؛ از روز قتل تا روز استقلال گزارش| چرا سوال از رئیس جمهور در دستور کار نمایندگان قرار گرفت؟ / رکورد «روحانی» در طرح سوال از رئیس جمهور نمی‌شود گفت برجام سند افتخار است/ برجام در آی‌سی‌یو قرار دارد و با نفس مصنوعی پیش می‌رود اعتراضات آمریکا وارد فاز مسلحانه می‌شود/ کاشف آمریکا هم در اعماق آب غرق شد + فیلم و عکس نان به نرخ نانوایی ها!/زور تعزیرات به گرانفروشی نانوایان می رسد؟ جزئیات محکومیت جدید پرسپولیس از سوی فیفا/ آژیر قرمز در باشگاه سرخ ادعای یک مقام وزارت صمت: افزایش قیمت کالاهای اساسی بالای ۵ درصد!
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
کد خبر: 56047
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲
رئیس کمیته امداد فراهان:

بیش از ۵ میلیارد ریال کمک در طرح «اکرام ایتام و محسنین» در فراهان جمع‌آوری شد

رئیس کمیته امداد فراهان گفت: طی سال گذشته سه میلیارد و ۲۶۸ میلیون ریال توسط حامیان ایتام و یک میلیارد و ۹۲۶ هزار تومان توسط حامیان محسنین به کودکان مشمول این طرح کمک شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به اهمیت حمایت از محرومیان و نیازمندان گفت: کمیته امداد در راستای حمایت از محرومین و نیازمندان طرح‌های مختلفی را دارد که ازجمله این طرح‌ها می‌توان به طرح اکرام ایتام و محسنین است.

وی با اشاره به اینکه ۷۸۱ حامی شهرستان فراهان حمایت از ۲۷۹ کودک مشمول طرح‌های «اکرام ایتام » و «محسنین» را عهده‌دار هستند، افزود: طی سال گذشته سه میلیارد و ۲۶۸ میلیون ریال توسط حامیان ایتام و یک میلیارد و ۹۲۶ هزار تومان توسط حامیان محسنین به کودکان مشمول این طرح کمک شده است.

حافظی کمال اظهار کرد: حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین علاوه بر پرداخت کمک‌های نقدی، برای رفع مشکلات تحصیلی، مسکن و جهیزیه فرزندان معنوی خود نیز ماهیانه به شیوه‌های گوناگون اقدام می‌کنند.

رئیس کمیته امداد فراهان خاطرنشان کرد: کمک به ایتام و نیازمندان از دستورات دینی ما است که به آن تأکید فراوان شده است و ما نیز باید در این راستا کوشا باشیم.

وی بابیان اینکه در حال حاضر تعداد سه هزار و ۳۸ خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان هستند، گفت: از این تعداد دو هزار و ۲۹۸ خانوار معیشت بگیر هستند و در سال گذشته پنج میلیارد و ۲۰۸ میلیون تومان به‌حساب این خانوارها واریزشده است.

انتهای پیام/

captcha