افزایش ۶۶ در صدی تولید زالو در کشور فیلم| آغاز طرح زمستانه نیروی انتظامی استان مرکزی دستگیری اعضای باند شرط بندی آنلاین در ساوه گزارش تصویری| آغاز طرح زمستانه 98 در استان مرکزی باید همه دستگاه ها در راستای کاهش تصادفات و تلفات جاده ای برنامه داشته باشند مرگ ۳۳۸ نفر در حوادث رانندگی استان مرکزی/ تمرکز طرح زمستانه نیروی انتظامی بر دو گردنه برفگیر استان گزارش تصویری|اردو جهادی ماشین‌سازی اراک از آینده فروشی تا تاثیر ژنرال های نفتی در بودجه/ افزایش بودجه شرکت های دولتی درمنافات با اصلاح ساختار طبابت یا درآمد؛ پزشکانی که سوگندشان را از یاد برده‌اند گام هایی که باید برای دست یابی به یک مجلس انقلابی برداشت
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
کد خبر: 56047
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲
رئیس کمیته امداد فراهان:

بیش از ۵ میلیارد ریال کمک در طرح «اکرام ایتام و محسنین» در فراهان جمع‌آوری شد

رئیس کمیته امداد فراهان گفت: طی سال گذشته سه میلیارد و ۲۶۸ میلیون ریال توسط حامیان ایتام و یک میلیارد و ۹۲۶ هزار تومان توسط حامیان محسنین به کودکان مشمول این طرح کمک شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به اهمیت حمایت از محرومیان و نیازمندان گفت: کمیته امداد در راستای حمایت از محرومین و نیازمندان طرح‌های مختلفی را دارد که ازجمله این طرح‌ها می‌توان به طرح اکرام ایتام و محسنین است.

وی با اشاره به اینکه ۷۸۱ حامی شهرستان فراهان حمایت از ۲۷۹ کودک مشمول طرح‌های «اکرام ایتام » و «محسنین» را عهده‌دار هستند، افزود: طی سال گذشته سه میلیارد و ۲۶۸ میلیون ریال توسط حامیان ایتام و یک میلیارد و ۹۲۶ هزار تومان توسط حامیان محسنین به کودکان مشمول این طرح کمک شده است.

حافظی کمال اظهار کرد: حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین علاوه بر پرداخت کمک‌های نقدی، برای رفع مشکلات تحصیلی، مسکن و جهیزیه فرزندان معنوی خود نیز ماهیانه به شیوه‌های گوناگون اقدام می‌کنند.

رئیس کمیته امداد فراهان خاطرنشان کرد: کمک به ایتام و نیازمندان از دستورات دینی ما است که به آن تأکید فراوان شده است و ما نیز باید در این راستا کوشا باشیم.

وی بابیان اینکه در حال حاضر تعداد سه هزار و ۳۸ خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان هستند، گفت: از این تعداد دو هزار و ۲۹۸ خانوار معیشت بگیر هستند و در سال گذشته پنج میلیارد و ۲۰۸ میلیون تومان به‌حساب این خانوارها واریزشده است.

انتهای پیام/

captcha