پورعرب گذشته اش را فراموش کرده/ برخی سلبریتی ها اصلا ایرانی نیستند و پرچم 3 رنگ برایشان حرام است/ فلانی برای شمر طبل و برای امام حسین(ع) سینه می زند افزایش بیش از حد آهن عامل بیماری‌های کبد و اضافه‌وزن است بهره‌مندی ۱۳۵۲ نفر از طرح سربازی تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان یمن: فرودگاه‌های «أبها، جازان و نجران» به صورت مداوم هدف قرار خواهند گرفت کدام محصولات ایران خودرو ارزان شد؟ کودکانی که در گیم گم می‌شوند جزئیات توافق برانکو با الاهلی/ مخالفت با اولین گزینه جانشینی یک خاطره و عکس نادیده از شهید احمدی روشن از رانندگی در ۷ سالگی تا حمل کُلت کمری در ۱۱ سالگی/ ادعا‌های خبرنگار واشنگتن‌پست درباره رهبر کره‌شمالی+ تصاویر گزارش| «مقاومت» یا «سازش»؛ کدام‌یک به جنگ منتهی می‌شود؟
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۷
کد خبر: 55765
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
فرمانده سپاه شازند:

روز معلم فرصتی برای حرمت نهادن به مقام استاد و معلم است

فرمانده سپاه شازند گفت: روز معلم فرصتی است برای برانگیختن افکار عمومی و وجدان ملی در حرمت نهادن به مقام استاد و معلم و بازآفرینی نقش بنیادین و پایدار تعلیم و تربیت در کشور است.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ محمد مهجوری فرمانده سپاه شازند به مناسبت روز معلم در دیدار با ریس اداره آموزش‌وپرورش و ریس دانشگاه پیام نور شازند گفت: روز معلم فرصتی است برای برانگیختن افکار عمومی و وجدان ملی در حرمت نهادن به مقام استاد و معلم و بازآفرینی نقش بنیادین و پایدار تعلیم و تربیت در کشور است.

مهجوری اظهار کرد: چنانچه جامعه برمدار منزلت همه‌جانبه معلم قرار گیرد و آموزش شأن واقعی خود را در توسعه بیابد، سرمایه‌های فرهنگی، اجتماعی، انسانی و حتی مادی کشور  مضاعف می‌شود و توسعه پایدار و متوازن، چشم‌اندازی قابل‌دسترسی می‌یابد.

وی با اشاره به ارزش کار معلم ابراز کرد: اهمیت هر کارى را باید با نقش و ارزش آن سنجید. اهمیت کار تعلیم و تربیت و معلمى به‌اندازه‌ای است که ساختن و هدایت یک فرد مساوى زنده کردن همه افراد جامعه است.

فرمانده سپاه شازند با اشاره به سخن امام صادق(ع) افزود: منظور از زنده کردن یک فرد، هدایت و پرورش اوست اگر کسى جوانى را به راه درست هدایت کند و وظیفه انسان‌سازی را بر عهده بگیرد مثل این است که همه دنیا را زنده کرده است. پس منظور از زنده کردن پرورش و هدایت کردن است.

وی تصریح کرد: پیشوایان دینى ما همیشه و در همه حال مردم را به ارزش این کار بزرگ تذکر می‌دادند و حساسیت آن را در پیچ‌وخم‌های زندگى فردى و اجتماع نشان می‌دادند.

captcha