پورعرب گذشته اش را فراموش کرده/ برخی سلبریتی ها اصلا ایرانی نیستند و پرچم 3 رنگ برایشان حرام است/ فلانی برای شمر طبل و برای امام حسین(ع) سینه می زند افزایش بیش از حد آهن عامل بیماری‌های کبد و اضافه‌وزن است بهره‌مندی ۱۳۵۲ نفر از طرح سربازی تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان یمن: فرودگاه‌های «أبها، جازان و نجران» به صورت مداوم هدف قرار خواهند گرفت کدام محصولات ایران خودرو ارزان شد؟ کودکانی که در گیم گم می‌شوند جزئیات توافق برانکو با الاهلی/ مخالفت با اولین گزینه جانشینی یک خاطره و عکس نادیده از شهید احمدی روشن از رانندگی در ۷ سالگی تا حمل کُلت کمری در ۱۱ سالگی/ ادعا‌های خبرنگار واشنگتن‌پست درباره رهبر کره‌شمالی+ تصاویر گزارش| «مقاومت» یا «سازش»؛ کدام‌یک به جنگ منتهی می‌شود؟
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۳
کد خبر: 55631
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

دوره آموزشی نجات از سیلاب در اراک+تصاویر

دومین دوره آموزشي نجات از سیلاب در محل رودخانه قره‌چای در حال برگزاری است.

مسعود آقازیارتی رئیس سازمان آتش‌نشانی اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: دومین دوره آموزشي نجات از سیلاب با بهره‌گیری از اساتيد مجرب اين رشته در سازمان آتش‌نشانی اراک به مدت چهار روز از تاريخ  8 تا 11 اردیبهشت‌ماه سال جاري در محل رودخانه قره‌چای در حال برگزاری است.

آقا زیارتی اظهار کرد: این دوره باهدف افزايش توان علمي و عملياتي هر چه بيشتر آتش‌نشانان در برخورد با حوادث غیرمترقبه و لزوم بازآموزي و کسب مهارت‌های تخصصي مرتبط با امداد و نجات در حوادث سیلاب، با همکاری دفتر شهری و شوراهای استانداری مرکزی در حال برگزاری است.

رودخانه قره‌چای از ارتفاعات شازند سرچشمه می‌گیرد و با عبور از مسیری به طول ۵۴۰ کیلومتر و سیراب کردن دشت‌های حاصلخیز، پس از سکون در پشت دیواره سد ساوه و استفاده بهینه کشاورزان سخت کوش ساوه‌ای در نهایت مازاد آن به دریاچه نمک قم سرازیر می‌شود.

captcha