حکومت اسلامی یعنی توجه به شایسته سالاری/ حج امسال با توفیق و اقتدار برای نظام اسلامی همراه بود/ در حوزه واردات تجهیزات پزشکی با فساد مقابله شود برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب «تمام نهج‌البلاغه» در کتابخانه سازمان ملل به نمایش درآمد محققان از آب کَره گرفتند فهرست سنگین‌ترین ‌وثیقه‌های ایران بازیگران ایرانی برای هر فیلم چقدر پول می‌گیرند؟ +جدول
شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۶
کد خبر: 55631
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

دوره آموزشی نجات از سیلاب در اراک+تصاویر

دومین دوره آموزشي نجات از سیلاب در محل رودخانه قره‌چای در حال برگزاری است.

مسعود آقازیارتی رئیس سازمان آتش‌نشانی اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: دومین دوره آموزشي نجات از سیلاب با بهره‌گیری از اساتيد مجرب اين رشته در سازمان آتش‌نشانی اراک به مدت چهار روز از تاريخ  8 تا 11 اردیبهشت‌ماه سال جاري در محل رودخانه قره‌چای در حال برگزاری است.

آقا زیارتی اظهار کرد: این دوره باهدف افزايش توان علمي و عملياتي هر چه بيشتر آتش‌نشانان در برخورد با حوادث غیرمترقبه و لزوم بازآموزي و کسب مهارت‌های تخصصي مرتبط با امداد و نجات در حوادث سیلاب، با همکاری دفتر شهری و شوراهای استانداری مرکزی در حال برگزاری است.

رودخانه قره‌چای از ارتفاعات شازند سرچشمه می‌گیرد و با عبور از مسیری به طول ۵۴۰ کیلومتر و سیراب کردن دشت‌های حاصلخیز، پس از سکون در پشت دیواره سد ساوه و استفاده بهینه کشاورزان سخت کوش ساوه‌ای در نهایت مازاد آن به دریاچه نمک قم سرازیر می‌شود.

captcha