حکومت اسلامی یعنی توجه به شایسته سالاری/ حج امسال با توفیق و اقتدار برای نظام اسلامی همراه بود/ در حوزه واردات تجهیزات پزشکی با فساد مقابله شود برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب «تمام نهج‌البلاغه» در کتابخانه سازمان ملل به نمایش درآمد محققان از آب کَره گرفتند فهرست سنگین‌ترین ‌وثیقه‌های ایران بازیگران ایرانی برای هر فیلم چقدر پول می‌گیرند؟ +جدول
شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۷
کد خبر: 55570
تاریخ انتشار: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
در مراسم روز قشر بسیج کارگری عنوان شد

مرکزی استان برتر در احیاء و راه‌اندازی واحدهای تعطیل/ اقتصاد مقاومتی از مهمترین اسناد راهبردی انقلاب است

مدیرکل کار،تعاون و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: استان مرکزی در احیاء و راه‌اندازی مجدد شرکت‌های تعطیل‌شده جزء استان‌های برتر کشور است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدتقی آبایی مدیرکل کار،تعاون و رفاه اجتماعی استان مرکزی امروز در مراسم روز قشر بسیج کارگری ضمن تبریک هفته کارگری و بسیج کارگری و روز جهانی ایمنی گفت: سال ۹۸ با توجه به مطرح‌شدن شعار رونق تولید و جنگ اقتصادی دشمنان وظیفه سرداران عرصه تولید(کارگری) را دوچندان می‌کند.

آبایی با اشاره به اینکه در شرایط جنگی باید آرایش جنگی به خود بگیریم اظهار کرد: در این شرایط قطعاً باید اصلاح سیاست‌های اقتصادی صورت بگیرد تا بتوانیم رونق تولید را محقق کنیم.

وی بابیان اینکه رقم ۴۸ درصدی افزایش حقوق مورد توقع و انتظار کارگران نیست ادامه داد: قطعاً دولت برنامه‌های دیگری هم برای افزایش حقوق کارگران مدنظر دارد.

مدیرکل کار،تعاون و رفاه اجتماعی استان مرکزی بیان کرد: با توجه به اینکه درصد زیادی از جمعیت کشور را قشر کارگر تشکیل می‌دهند، بر اساس آمار ۶۵ درصد جمعیت استان را کارگران تشکیل می دهند و اگر دشمن بخواهد ضربه‌ای به انقلاب بزند قطعاً اختلاف انداختن بین کارگران و نظام را در دستور کار می‌گذارد، ولی کارگران کشور در مقاطع مختلف انقلاب نشان داده‌اند در برابر توطئه‌های دشمنان هوشیار و بصیر هستند.

آبایی با تأکید بر اینکه اعتراضات کارگری باید در چارچوب قوانین باشد تا خدای‌ناکرده افکار دشمنان را جلب‌توجه نکند افزود: همه باید دست در دست یکدیگر بدهیم تا مطالبات کارگران را به مرحله ظهور برسانیم.

وی بابیان اینکه نیاز داریم امسال همبستگی بیشتری در راستای رونق تولید داشته باشد گفت: استان مرکزی ازنظر احیاء و راه‌اندازی مجدد شرکت‌های تعطیل‌شده در کشور جزء استان‌های برتر است.

مدیرعامل شرکت برین ساز:

اقتصاد مقاومتی از مهمترین اسناد راهبردی انقلاب است

شاه‌محمدی مدیرعامل شرکت برین ساز با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی از مهمترین اسناد مهم در انقلاب اسلامی که بسیار مهم و راهبردی است گفت: این سند باید در دستور کار اقتصاد کشور باشد و مقام معظم رهبری هم‌بارها بر عملیاتی شدن آن تأکید داشته‌اند.

شاه‌محمدی اظهار کرد: آمریکا یکی از مهم‌ترین نهادهای شیطانی که در جهت استعمار و استکبار در ایران اقدامات گسترده ای را انجام داده است که با نگاهی کوچک به تاریخ چهل‌ساله کشور به این موضوع خواهیم رسید.

وی با اشاره به اینکه ایرانیان از سالیان طولانی تلاش‌های زیادی برای توسعه اقتصاد خود داشته‌اند که متأسفانه تاکنون به موفقیت نرسیده است ادامه داد: عنصر غیرعقلانی و آرزوهای تخیلی در دوران پهلوی از مهم‌ترین عوامل عقب‌ماندگی ایران در توسعه است.

مدیرعامل شرکت برین ساز بیان کرد: وقتی برنامه‌ریزی بر اساس سیاست‌های علمی نباشد جامعه را دچار بحران‌های جدی می‌کند.

مسئول حوزه بسیج کارگری سیدالشهدا سپاه ناحیه اراک:

کارگران بسیجی کمک‌های خوبی را به مناطق سیل‌زده داشتند

سرهنگ ابراهیمی مسئول حوزه بسیج کارگری سیدالشهدا سپاه ناحیه اراک گفت: حوزه کارگری در شهر اراک با توجه به صنعتی بودن اراک بسیار مهم است و باید برنامه‌های خوبی برای سربازی از صنعت استان داشته باشیم.

ابراهیمی با اشاره به اینکه در سیل اخیر کمک‌های خوبی بسیجیان کارگر در مناطق پل‌دختر،شوش و اهواز داشته‌اند اظهار کرد: استان مرکزی به برکت حضور و خدمت‌رسانی بسیجیان رتبه سوم در کمک‌رسانی به مناطق به خود اختصاص داد و یکی از مؤثرترین قشر بسیج واحد کارگری سپاه روح‌الله بود.

انتهای پیام/

captcha