پورعرب گذشته اش را فراموش کرده/ برخی سلبریتی ها اصلا ایرانی نیستند و پرچم 3 رنگ برایشان حرام است/ فلانی برای شمر طبل و برای امام حسین(ع) سینه می زند افزایش بیش از حد آهن عامل بیماری‌های کبد و اضافه‌وزن است بهره‌مندی ۱۳۵۲ نفر از طرح سربازی تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان یمن: فرودگاه‌های «أبها، جازان و نجران» به صورت مداوم هدف قرار خواهند گرفت کدام محصولات ایران خودرو ارزان شد؟ کودکانی که در گیم گم می‌شوند جزئیات توافق برانکو با الاهلی/ مخالفت با اولین گزینه جانشینی یک خاطره و عکس نادیده از شهید احمدی روشن از رانندگی در ۷ سالگی تا حمل کُلت کمری در ۱۱ سالگی/ ادعا‌های خبرنگار واشنگتن‌پست درباره رهبر کره‌شمالی+ تصاویر گزارش| «مقاومت» یا «سازش»؛ کدام‌یک به جنگ منتهی می‌شود؟
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۴
کد خبر: 55552
تاریخ انتشار: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد:

پیش‌بینی جمع‌آوری 155 میلیارد ریال زکات در استان مرکزی/تذکر رهبر انقلاب به کم‌کاری مسئولان در اقامه «زکات»

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه امسال با توجه به نزولات آسمانی انتظار می‌رود کشت و کار هم بیشتر شود، گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال ۹۸ پرداخت زکات در استان مرکزی به 155 میلیارد ریال برسد.

قنبر موسی نژاد مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با بیان اینکه یکی از فعالیت‌های پیگیری شده توسط این کمیته احیای فریضه زکات است، عنوان کرد: شاید در سطح کشور و استان آن تکلیفی که نسبت به زکات داریم را نتوانستیم به‌درستی انجام دهیم.

وی با اشاره به اجلاسیه سال ۹۶ در شهر قم و پیام مقام معظم رهبری در این اجلاسیه، ادامه داد: رهبر انقلاب نسبت به کم‌کاری مسئولین جمهوری اسلامی نسبت به امر زکات در این اجلاسیه تذکر دادند چراکه این مهم یک دستور الهی است و باید آحاد جامعه به آن توجه کنند.

موسی نژاد افزود: خوشبختانه طی سال‌های اخیر در استان مرکزی، افراد مرتبط در گروه‌های مختلف مانند علما و روحانیون در بحث تبلیغ زکات، کشاورزان در بخش پرداخت زکات و صداوسیما در بحث تبیین و تبلیغ زکات به‌عنوان یکی از اعضای اصلی شورای زکات کارهای خوبی انجام داده‌اند.

پرداخت بیش از ۱۱ میلیارد تومان زکات در سال۹۷

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی اظهار کرد: در سال ۹۷ در استان مرکزی حدود ۱۱ میلیارد تومان زکات پرداخت شد که خوشبختانه این مبلغ حدود ۴درصد بیش از پیش‌بینی‌های صورت گرفته بوده است و این مبلغ در مقایسه با سال ۹۶ رشد بیش از ۴۶ درصدی را نشان می‌دهد که نیاز است از تمامی مردم تشکر کنیم.

پیش‌بینی جمع‌آوری 155 میلیارد ریال زکات در استان مرکزی

وی با بیان اینکه امسال با توجه به نزولات آسمانی انتظار می‌رود کشت و کار هم بیشتر شود، خاطرنشان کرد: انشاءالله امسال نیز رشد بیشتری نسبت به سال گذشته داشته باشیم و پیش‌بینی می‌شود در سال ۹۸ پرداخت زکات در استان مرکزی به 155 میلیارد ریال برسد.

انتهای پیام/

captcha