حکومت اسلامی یعنی توجه به شایسته سالاری/ حج امسال با توفیق و اقتدار برای نظام اسلامی همراه بود/ در حوزه واردات تجهیزات پزشکی با فساد مقابله شود برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب «تمام نهج‌البلاغه» در کتابخانه سازمان ملل به نمایش درآمد محققان از آب کَره گرفتند فهرست سنگین‌ترین ‌وثیقه‌های ایران بازیگران ایرانی برای هر فیلم چقدر پول می‌گیرند؟ +جدول
شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۸
کد خبر: 55552
تاریخ انتشار: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد:

پیش‌بینی جمع‌آوری 155 میلیارد ریال زکات در استان مرکزی/تذکر رهبر انقلاب به کم‌کاری مسئولان در اقامه «زکات»

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه امسال با توجه به نزولات آسمانی انتظار می‌رود کشت و کار هم بیشتر شود، گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال ۹۸ پرداخت زکات در استان مرکزی به 155 میلیارد ریال برسد.

قنبر موسی نژاد مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با بیان اینکه یکی از فعالیت‌های پیگیری شده توسط این کمیته احیای فریضه زکات است، عنوان کرد: شاید در سطح کشور و استان آن تکلیفی که نسبت به زکات داریم را نتوانستیم به‌درستی انجام دهیم.

وی با اشاره به اجلاسیه سال ۹۶ در شهر قم و پیام مقام معظم رهبری در این اجلاسیه، ادامه داد: رهبر انقلاب نسبت به کم‌کاری مسئولین جمهوری اسلامی نسبت به امر زکات در این اجلاسیه تذکر دادند چراکه این مهم یک دستور الهی است و باید آحاد جامعه به آن توجه کنند.

موسی نژاد افزود: خوشبختانه طی سال‌های اخیر در استان مرکزی، افراد مرتبط در گروه‌های مختلف مانند علما و روحانیون در بحث تبلیغ زکات، کشاورزان در بخش پرداخت زکات و صداوسیما در بحث تبیین و تبلیغ زکات به‌عنوان یکی از اعضای اصلی شورای زکات کارهای خوبی انجام داده‌اند.

پرداخت بیش از ۱۱ میلیارد تومان زکات در سال۹۷

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی اظهار کرد: در سال ۹۷ در استان مرکزی حدود ۱۱ میلیارد تومان زکات پرداخت شد که خوشبختانه این مبلغ حدود ۴درصد بیش از پیش‌بینی‌های صورت گرفته بوده است و این مبلغ در مقایسه با سال ۹۶ رشد بیش از ۴۶ درصدی را نشان می‌دهد که نیاز است از تمامی مردم تشکر کنیم.

پیش‌بینی جمع‌آوری 155 میلیارد ریال زکات در استان مرکزی

وی با بیان اینکه امسال با توجه به نزولات آسمانی انتظار می‌رود کشت و کار هم بیشتر شود، خاطرنشان کرد: انشاءالله امسال نیز رشد بیشتری نسبت به سال گذشته داشته باشیم و پیش‌بینی می‌شود در سال ۹۸ پرداخت زکات در استان مرکزی به 155 میلیارد ریال برسد.

انتهای پیام/

captcha