شیوع بیماری پاستورلوز در جمعیت دامی استان مرکزی راهبرد ایران در برابر دشمنان «مقاومت فعال» با محوریت جوانان انقلابی است قدرت دشمنان با مقاومت و ایستادگی ملت ایران روبه افول است آمادگی مجلس جهت اصلاح ساختار بودجه در صورت ناتوانی دولت سرخ‌ها از ایتالیا، آلمان و برزیل به کرواسی رسیدند/ استرا مثل شفر مهاجم می‌آورد؟ / وعده سرخرمن به فرهاد/ پایان ناخوش میزبانی رهاسازی بولتون و پمپئو پس از ۳ روز/ آهنگ افزایش قیمت‌ها کند شد/ نقش یک زن نفودی در تصمیمات وزارت نفت «ایران و افغانستان»؛ یک جان و دو کالبد مبلغان مذهبی حامیان ساختارشکنی پهلویستی کشف پروتئینی که اثر دیابت نوع ۲ را معکوس می‌کند نسل بعدی سلول‌های خورشیدی در راه است
دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
کد خبر: 55412
تاریخ انتشار: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۷
گزارش تصویری:

طبیعت اردیبهشتی روستای سوارآباد اراک+ تصاویر

سوارآباد یکی از روستاهای اطراف اراک با جمعیت 667 نفر است که در فصل بهار و تابستان طبیعت بکری دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سوارآباد روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان اراک است که در سرشماری سال 1395 جمعیت آن 667 نفر اعلام شده است. در این روستا یکی از نوادگان امام کاظم(ع) به نام امامزاده حمزه(ع) دفن است.

در اردیبهشت ماه امسال به علت بارش های فراوان سد این روستا لبریز از آب شده و زیبایی منطقه را دو چندان کرده به طوری که بسیاری از مردم شهرهای اطراف برای طبیعت گردی به این روستا سفر می کنند.

captcha