طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس باز هم رد می‌شود «داریوش اسدزاده» پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت آقای رئیس جمهور انقلاب را درک نکرده/ سلبریتی بازی در انتخابات شکست خورده است پزشکان چگونه کارتخوان‌ها را هم دور زدند/ فرار پزشکان از پرداخت 7 هزار میلیارد ریال مالیات! اتمام مهلت 20 روزه اعتراض به حکم «نجفی»/ حبس 3 تا 10 سال متهم در انتظار رأی دیوان عالی مکتب دفاعی ـ امنیتی ایران می‌تواند در دنیا الگو باشد/ بازسازی 11 هزار خانه سیل‌زده توسط بسیج لاریجانی درباره 2 نماینده بازداشت‌شده با رئیس قوه قضائیه صحبت کرده است پرداخت دقیق به سیره و اصول امام (ره) سدی در برابر انحرافات/ امروز باید روحیه جهادی به عنوان روحیه ای راه گشا در اولویت باشد واگذاری تولید 2400 دستگاه به هپکو در انتظار تامین بودجه سازمان برنامه/ درخواست کارگران از رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه برای حل مشکلات شرکت هپکو گزارش تصویری| تجمع کارگران هپکو
یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۸
کد خبر: 55335
تاریخ انتشار: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

بدقولی بانک شهر در صدور بن اهل قلم

با گذشت دو روز از آغاز به کار سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، بن های اهل قلم ویژه استفاده در این دوره از نمایشگاه هنوز از سوی بانک شهر صادر نشده است.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از فرهنگی ایرنا مستقر در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در حالی که طبق قرار و اقدامات انجام گرفته توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین موسسه خانه کتاب، مقرر شده بود که همزمان با برپایی این نمایشگاه بن های اهالی قلم صادر و به محض مراجعه در اختیار آنها قرار گیرد ولی متاسفانه بانک شهر به وعده خود عمل نکرده و برغم گذشت دو روز از برپایی این نمایشگاه، اهالی قلم بدون دریافت بن مربوطه بلاتکلیف مانده اند.

این اقدام بانک شهر باعث اعتراض عده فراوانی از اهالی قلم شده و برای مطالبه خود به موسسه خانه کتاب مراجعه کرده اند.

با توجه به اینکه تاکنون بن های اهل قلم ویژه سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از سوی بانک شهر صادر نشده و همین موضوع نارضایتی اهالی قلم رو در پی داشته و رفته رفته این اعتراضات بیشتر می شود.

این در حالی است شماری از دانشجویان نیز روز گذشته در گفت وگو با خبرنگار ایرنا مستقر در نمایشگاه کتاب اعلام داشتند که بن کارت های آنها نیز به سبب مشکلاتی در رمز امکان دریافت و ورود ندارند.

خبرنگار فرهنگی ایرنا، از قادر آشنا قائم مقام سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شب گذشته در حاشیه برپایی این دوره نمایشگاه موضوع فوق را پیگیر شد وی در پاسخ اعلام کرد: مشکلاتی در نقد کردن و استفاده از این بن کارت ها بوجود آمده بود که بانک عامل قول مساعدت داده است تا در اسرع وقت نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنند.

اما ظاهرا این قصه سلسله وار ادامه داشته و امروز نیز گریبان گیر اهل قلم موسسه خانه کتاب شده و همانطور که پیش تر اعلام شد برای آنها هنوز اصلا بنی صادر نشده است.

به نظر می رسد مسئولان این دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران باید برای حل این مسئله فکر جدی و اساسی کنند تا در روزهای بعدی و دوره های آینده اهالی قلم و دیگر افراد دچار مشکلات مشابه نشوند.

تلاش خبرنگار فرهنگی ایرنا برای بدست آوردن پاسخ از سوی بانک عامل بی نتیجه ماند و برغم پیگیری های فراوان هیچ فردی پاسخ گو نشد.

به گزارش ایرنا ، ثبت نام از اهالی قلم واجد دریافت تسهیلات بن کارت‌های الکترونیکی خرید کتاب ویژه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توسط مؤسسه خانه کتاب تا پایان روز سه شنبه سوم اردیبهشت 98 انجام شد.

به این‌ترتیب، اهالی قلم واجد دریافت بن کارت الکترونیکی خرید کتاب با مراجعه به پایگاه اینترنتی http://www.ahleghalam.ir برای دریافت این تسهیلات اقدام کردند.

قرار بود پس از بررسی، بن‌کارت‌های اهالی قلم در سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در اختیار اهالی قلم قرار گیرد.

سی ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

فراهنگ ** 1355** 9246

captcha