هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ +تصاویر مسیر حرکت استارتاپ‌ها به دانش‌بنیانی هموار است پلیس به دوردور ۱۲ هزار خودرو پایان داد/ برخورد قاطع با هنجارشکنان در دستور کار ناو‌های آمریکایی به طور کامل تحت کنترل ما هستند/ صحبت کردن آنها به زبان فارسی نشانه اقتدار ایران است ماجرای امضاهای طلایی در مقر دارویی ایران/ چه کسانی رانت می‌گیرند هوش مصنوعی به فرود آرام پهپادها کمک می‌کند مسئولانی که کم‌کاری خود را پشت وزارت بازرگانی پنهان می‌کنند/ چگونه ستاد تنظیم بازار و معاونت‌ بازرگانی به حاشیه رفت؟ به این ۷ دلیل با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم سریال‌های رمضانی باید متنوع شود گفتگو| امانی: چرا رهبری با مذاکره موافقت کردند؟/ مسئولیت عواقب برجام با روحانی است
شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۷
کد خبر: 55335
تاریخ انتشار: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

بدقولی بانک شهر در صدور بن اهل قلم

با گذشت دو روز از آغاز به کار سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، بن های اهل قلم ویژه استفاده در این دوره از نمایشگاه هنوز از سوی بانک شهر صادر نشده است.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از فرهنگی ایرنا مستقر در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در حالی که طبق قرار و اقدامات انجام گرفته توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین موسسه خانه کتاب، مقرر شده بود که همزمان با برپایی این نمایشگاه بن های اهالی قلم صادر و به محض مراجعه در اختیار آنها قرار گیرد ولی متاسفانه بانک شهر به وعده خود عمل نکرده و برغم گذشت دو روز از برپایی این نمایشگاه، اهالی قلم بدون دریافت بن مربوطه بلاتکلیف مانده اند.

این اقدام بانک شهر باعث اعتراض عده فراوانی از اهالی قلم شده و برای مطالبه خود به موسسه خانه کتاب مراجعه کرده اند.

با توجه به اینکه تاکنون بن های اهل قلم ویژه سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از سوی بانک شهر صادر نشده و همین موضوع نارضایتی اهالی قلم رو در پی داشته و رفته رفته این اعتراضات بیشتر می شود.

این در حالی است شماری از دانشجویان نیز روز گذشته در گفت وگو با خبرنگار ایرنا مستقر در نمایشگاه کتاب اعلام داشتند که بن کارت های آنها نیز به سبب مشکلاتی در رمز امکان دریافت و ورود ندارند.

خبرنگار فرهنگی ایرنا، از قادر آشنا قائم مقام سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شب گذشته در حاشیه برپایی این دوره نمایشگاه موضوع فوق را پیگیر شد وی در پاسخ اعلام کرد: مشکلاتی در نقد کردن و استفاده از این بن کارت ها بوجود آمده بود که بانک عامل قول مساعدت داده است تا در اسرع وقت نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنند.

اما ظاهرا این قصه سلسله وار ادامه داشته و امروز نیز گریبان گیر اهل قلم موسسه خانه کتاب شده و همانطور که پیش تر اعلام شد برای آنها هنوز اصلا بنی صادر نشده است.

به نظر می رسد مسئولان این دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران باید برای حل این مسئله فکر جدی و اساسی کنند تا در روزهای بعدی و دوره های آینده اهالی قلم و دیگر افراد دچار مشکلات مشابه نشوند.

تلاش خبرنگار فرهنگی ایرنا برای بدست آوردن پاسخ از سوی بانک عامل بی نتیجه ماند و برغم پیگیری های فراوان هیچ فردی پاسخ گو نشد.

به گزارش ایرنا ، ثبت نام از اهالی قلم واجد دریافت تسهیلات بن کارت‌های الکترونیکی خرید کتاب ویژه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توسط مؤسسه خانه کتاب تا پایان روز سه شنبه سوم اردیبهشت 98 انجام شد.

به این‌ترتیب، اهالی قلم واجد دریافت بن کارت الکترونیکی خرید کتاب با مراجعه به پایگاه اینترنتی http://www.ahleghalam.ir برای دریافت این تسهیلات اقدام کردند.

قرار بود پس از بررسی، بن‌کارت‌های اهالی قلم در سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در اختیار اهالی قلم قرار گیرد.

سی ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

فراهنگ ** 1355** 9246

captcha