هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ +تصاویر مسیر حرکت استارتاپ‌ها به دانش‌بنیانی هموار است پلیس به دوردور ۱۲ هزار خودرو پایان داد/ برخورد قاطع با هنجارشکنان در دستور کار ناو‌های آمریکایی به طور کامل تحت کنترل ما هستند/ صحبت کردن آنها به زبان فارسی نشانه اقتدار ایران است ماجرای امضاهای طلایی در مقر دارویی ایران/ چه کسانی رانت می‌گیرند هوش مصنوعی به فرود آرام پهپادها کمک می‌کند مسئولانی که کم‌کاری خود را پشت وزارت بازرگانی پنهان می‌کنند/ چگونه ستاد تنظیم بازار و معاونت‌ بازرگانی به حاشیه رفت؟ به این ۷ دلیل با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم سریال‌های رمضانی باید متنوع شود گفتگو| امانی: چرا رهبری با مذاکره موافقت کردند؟/ مسئولیت عواقب برجام با روحانی است
یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۰
کد خبر: 55293
تاریخ انتشار: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸

دیدار تشکل ها و بسیجیان کارگر با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی/تصاویر

جمعی از اعضای تشکل ها و بسیجیان کارگری در استان مرکزی با آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک دیدار کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ صبح امروز جمعی از اعضای تشکل ها و بسیجیان کارگری در استان مرکزی به مناسبت هفته بسیج کارگری با آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک دیدار کردند.

انتهای پیام/

captcha