طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس باز هم رد می‌شود «داریوش اسدزاده» پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت آقای رئیس جمهور انقلاب را درک نکرده/ سلبریتی بازی در انتخابات شکست خورده است پزشکان چگونه کارتخوان‌ها را هم دور زدند/ فرار پزشکان از پرداخت 7 هزار میلیارد ریال مالیات! اتمام مهلت 20 روزه اعتراض به حکم «نجفی»/ حبس 3 تا 10 سال متهم در انتظار رأی دیوان عالی مکتب دفاعی ـ امنیتی ایران می‌تواند در دنیا الگو باشد/ بازسازی 11 هزار خانه سیل‌زده توسط بسیج لاریجانی درباره 2 نماینده بازداشت‌شده با رئیس قوه قضائیه صحبت کرده است پرداخت دقیق به سیره و اصول امام (ره) سدی در برابر انحرافات/ امروز باید روحیه جهادی به عنوان روحیه ای راه گشا در اولویت باشد واگذاری تولید 2400 دستگاه به هپکو در انتظار تامین بودجه سازمان برنامه/ درخواست کارگران از رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه برای حل مشکلات شرکت هپکو گزارش تصویری| تجمع کارگران هپکو
یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵
کد خبر: 55217
تاریخ انتشار: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

کمک جهادگران استان مرکزی به سیل‌زدگان با تعمیر لوازم‌خانگی+تصاویر

جهادگران قرارگاه شهید اکبرزاده استان مرکزی با تعمیر لوازم‌خانگی به کمک سیل زدگان پل‌دختر رفتند.

به گزارش دیار آفتاب؛ با توجه به سیل اخیر و خساراتی که به منازل وارد کرد و آب وارد خانه‌ها شد، بسیاری از لوازم منزل از جمله تلویزیون، ماشین لباسشویی، یخچال، اجاق‌گاز و …هموطنان خراب‌شد.

جهادگران قرارگاه شهید اکبرزاده استان مرکزی شامل 200 نفر از مهندسان و متخصصان رشته‌های مختلف در قالب 22 گروه جهادی باهدف امدادرسانی به هم‌وطنان سیل‌زده در پل‌دختر فعالیت دارند.

در حال حاضر چیزی حدود ۱۵ گروه تعمیرات و تأسیسات از نیروهای تخصصی کارخانه‌هایی مانند آذرآب، ماشین‌سازی، هپکو، کمباین سازی و پالایشگاه در منطقه حضور دارند که لوازم‌خانگی آسیب‌دیده را تعمیر می‌کنند و با کارواش شستشو می‌دهند.

همچنین این گروه تعمیرات برقی و گازی و تأسیسات آبی را انجام می‌دهند که هر چه سریع‌تر اجاق‌گاز این خانه‌ها روشن شود و به زندگی برگردند.

captcha