هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ +تصاویر مسیر حرکت استارتاپ‌ها به دانش‌بنیانی هموار است پلیس به دوردور ۱۲ هزار خودرو پایان داد/ برخورد قاطع با هنجارشکنان در دستور کار ناو‌های آمریکایی به طور کامل تحت کنترل ما هستند/ صحبت کردن آنها به زبان فارسی نشانه اقتدار ایران است ماجرای امضاهای طلایی در مقر دارویی ایران/ چه کسانی رانت می‌گیرند هوش مصنوعی به فرود آرام پهپادها کمک می‌کند مسئولانی که کم‌کاری خود را پشت وزارت بازرگانی پنهان می‌کنند/ چگونه ستاد تنظیم بازار و معاونت‌ بازرگانی به حاشیه رفت؟ به این ۷ دلیل با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم سریال‌های رمضانی باید متنوع شود گفتگو| امانی: چرا رهبری با مذاکره موافقت کردند؟/ مسئولیت عواقب برجام با روحانی است
شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲
کد خبر: 55217
تاریخ انتشار: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

کمک جهادگران استان مرکزی به سیل‌زدگان با تعمیر لوازم‌خانگی+تصاویر

جهادگران قرارگاه شهید اکبرزاده استان مرکزی با تعمیر لوازم‌خانگی به کمک سیل زدگان پل‌دختر رفتند.

به گزارش دیار آفتاب؛ با توجه به سیل اخیر و خساراتی که به منازل وارد کرد و آب وارد خانه‌ها شد، بسیاری از لوازم منزل از جمله تلویزیون، ماشین لباسشویی، یخچال، اجاق‌گاز و …هموطنان خراب‌شد.

جهادگران قرارگاه شهید اکبرزاده استان مرکزی شامل 200 نفر از مهندسان و متخصصان رشته‌های مختلف در قالب 22 گروه جهادی باهدف امدادرسانی به هم‌وطنان سیل‌زده در پل‌دختر فعالیت دارند.

در حال حاضر چیزی حدود ۱۵ گروه تعمیرات و تأسیسات از نیروهای تخصصی کارخانه‌هایی مانند آذرآب، ماشین‌سازی، هپکو، کمباین سازی و پالایشگاه در منطقه حضور دارند که لوازم‌خانگی آسیب‌دیده را تعمیر می‌کنند و با کارواش شستشو می‌دهند.

همچنین این گروه تعمیرات برقی و گازی و تأسیسات آبی را انجام می‌دهند که هر چه سریع‌تر اجاق‌گاز این خانه‌ها روشن شود و به زندگی برگردند.

captcha