برگزاری دو اجلاسیه در ذیل کنگره شهدای استان مرکزی در هفته دولت بسیج پرچمدار جریان اصلی و انقلابی در فضای مجازی است/قلمرو گردان سایبری بسیار وسیع است اجلاسیه روحانیت هفتم شهریور ماه در محلات برگزار می شود طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس باز هم رد می‌شود «داریوش اسدزاده» پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت آقای رئیس جمهور انقلاب را درک نکرده/ سلبریتی بازی در انتخابات شکست خورده است پزشکان چگونه کارتخوان‌ها را هم دور زدند/ فرار پزشکان از پرداخت 7 هزار میلیارد ریال مالیات! اتمام مهلت 20 روزه اعتراض به حکم «نجفی»/ حبس 3 تا 10 سال متهم در انتظار رأی دیوان عالی مکتب دفاعی ـ امنیتی ایران می‌تواند در دنیا الگو باشد/ بازسازی 11 هزار خانه سیل‌زده توسط بسیج لاریجانی درباره 2 نماینده بازداشت‌شده با رئیس قوه قضائیه صحبت کرده است
یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸
کد خبر: 55187
تاریخ انتشار: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

تخفیف ویژه «روایت فتح» برای کدام کتابها است؟

انتشارات روایت فتح در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران با ۲۳۰اثر در نشر روایت فتح و ۱۳۰ اثر در نشر ساقی حضور خواهد داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  مشرق، مجموعه کتاب‌های مدافعین حرم انتشارات روایت فتح در نمایشگاه کتاب با تخفیف عرضه خواهد شد.

انتشارات روایت فتح در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران با ۲۳۰ اثر در نشر روایت فتح و ۱۳۰ اثر در نشر ساقی حضور خواهد داشت.

مجموعه ۱۵ جلدی کتاب زندگی شهدای مدافع حرم در نمایشگاه پیش رو با تخفیف ویژه عرضه خواهد شد که پانزدهمین جلد از این مجموعه شرحی بر زندگی شهید مدافع حرم صادق عدالت اکبری است و برای اولین بار در نمایشگاه کتاب تهران معرفی و رونمایی می شود.

صادق عدالت اکبری از جمله شهدای مدافع حرم است که در تاریخ ۴ اردیبشت ۹۵ در دلامه سوریه به فیض شهادت نائل گشت. این کتاب با قلم حسین شرفخانلو به رشته تحریر درآمده که شرح زندگی شهید مدافع حرم حامد جوانی سومین جلد از کتاب‌های مدافعین حرم از دیگر آثار وی به شمار می‌رود.

captcha