هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ +تصاویر مسیر حرکت استارتاپ‌ها به دانش‌بنیانی هموار است پلیس به دوردور ۱۲ هزار خودرو پایان داد/ برخورد قاطع با هنجارشکنان در دستور کار ناو‌های آمریکایی به طور کامل تحت کنترل ما هستند/ صحبت کردن آنها به زبان فارسی نشانه اقتدار ایران است ماجرای امضاهای طلایی در مقر دارویی ایران/ چه کسانی رانت می‌گیرند هوش مصنوعی به فرود آرام پهپادها کمک می‌کند مسئولانی که کم‌کاری خود را پشت وزارت بازرگانی پنهان می‌کنند/ چگونه ستاد تنظیم بازار و معاونت‌ بازرگانی به حاشیه رفت؟ به این ۷ دلیل با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم سریال‌های رمضانی باید متنوع شود گفتگو| امانی: چرا رهبری با مذاکره موافقت کردند؟/ مسئولیت عواقب برجام با روحانی است
یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۳
کد خبر: 55187
تاریخ انتشار: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

تخفیف ویژه «روایت فتح» برای کدام کتابها است؟

انتشارات روایت فتح در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران با ۲۳۰اثر در نشر روایت فتح و ۱۳۰ اثر در نشر ساقی حضور خواهد داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  مشرق، مجموعه کتاب‌های مدافعین حرم انتشارات روایت فتح در نمایشگاه کتاب با تخفیف عرضه خواهد شد.

انتشارات روایت فتح در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران با ۲۳۰ اثر در نشر روایت فتح و ۱۳۰ اثر در نشر ساقی حضور خواهد داشت.

مجموعه ۱۵ جلدی کتاب زندگی شهدای مدافع حرم در نمایشگاه پیش رو با تخفیف ویژه عرضه خواهد شد که پانزدهمین جلد از این مجموعه شرحی بر زندگی شهید مدافع حرم صادق عدالت اکبری است و برای اولین بار در نمایشگاه کتاب تهران معرفی و رونمایی می شود.

صادق عدالت اکبری از جمله شهدای مدافع حرم است که در تاریخ ۴ اردیبشت ۹۵ در دلامه سوریه به فیض شهادت نائل گشت. این کتاب با قلم حسین شرفخانلو به رشته تحریر درآمده که شرح زندگی شهید مدافع حرم حامد جوانی سومین جلد از کتاب‌های مدافعین حرم از دیگر آثار وی به شمار می‌رود.

captcha