بربادرفتن میلیاردها تومان به خاطر بی اخلاقی یک مدیر!/نهادهای امنیتی نباید به فوتبال ورود کنند رمزگشایی از ادعای عجیب عربستان درباره هدف قرار گرفتن مکه/ هدف ریاض از اتهام زنی به نیرو‌های مقاومت چیست؟ آغاز بازسازی منازل مسکونی مناطق سیل زده توسط بسیج تولید ﻣﻴﻜﺮوﮔﺮﻳﻦ‌ها با ارزش غذایی ۴ تا ۴۰ برابر سبزیجات معمولی سفیر کره‌ جنوبی: به‌دنبال حفظ تجارت با ایران هستیم/به مذاکرات برای دریافت معافیت تحریمی ادامه می‌دهیم از رسالت نسل «فردوسی»، تا نفی ایدئولوژی توسط «شاعران ایدئولوژیک»! سال گذشته ۵۴ هزار میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی پرداخت شد دولت مطالبات صندوق رفاه دانشجویی را پرداخت نکرده است توان شرکت های فناور در ارائه بسته های مالی به خریداران افزایش می یابد شاه گفت: سخنرانی‌های انتقادی ماه رمضان را قطع کنید!
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۳
کد خبر: 55142
تاریخ انتشار: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

فعالیت جهادگران استان مرکزی در احداث پل در مناطق سیل‌زده+تصاویر

به همت جهادگران سپاه روح‌الله ۳۰ سیل بند و پُل در مناطق سیل‌زده ایجاد و مرمت‌شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ شهرستان سیل زده «شوش» و بخش «الهایی» اهواز با مجموع ۲۵۰ روستا از جمله مناطق تحت پوشش استان مرکزی است، در این منطقه ۹۰ روستا دچار آب‌گرفتگی شده یا در محاصره آب قرار دارند و متأسفانه بیشتر زیرساخت‌های ارتباطی این روستاها از بین رفته است.

تیم‌های مهندسی و گروه‌های جهادی سپاه روح‌الله با استقرار در این مناطق اقدام به ایجاد یا مرمت راه‌های ارتباطی این روستاها کرده‌اند.

به همت جهادگران سپاه روح‌الله ۳۰ سیل بند و پُل در مناطق سیل‌زده ایجاد و مرمت‌شده است.

captcha