صادرات بنزین به ونزوئلا یک پیروزی ارزشمند در شکست حلقه تحریم‌ها است غیرمستقیم‌ها چگونه می‌توانند به بانک وکالت فروش سهام عدالت بدهند؟ ماهیگیری خودروسازان از آب گل آلود بازار/سودِ سرمایه چندهزار میلیاردی مردم با قرعه کشی به جیب خودروسازها می رود خبرسازی عجیب و مغرضانه خبرگزاری شفقنا! وقت کشی برای تعیین حق مسکن کارگران آخرین خبر‌ها درباره شیوع جهانی کووید-۱۹/ برزیل بعد از آمریکا دومین کشور از لحاظ بیشترین موارد ابتلا به کروناست آصفری: تشکیل سفارت مجازی؛ مقدمه تشکیل سفارت رسمی کشور‌های اسلامی در فلسطین مسلمانان کشورهای دیگر عید فطر را چگونه برگزار می‌کنند؟ آخرین اخبار از افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال ۹۹ رایگان فیلم ببینید
دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۴
کد خبر: 55142
تاریخ انتشار: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

فعالیت جهادگران استان مرکزی در احداث پل در مناطق سیل‌زده+تصاویر

به همت جهادگران سپاه روح‌الله ۳۰ سیل بند و پُل در مناطق سیل‌زده ایجاد و مرمت‌شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ شهرستان سیل زده «شوش» و بخش «الهایی» اهواز با مجموع ۲۵۰ روستا از جمله مناطق تحت پوشش استان مرکزی است، در این منطقه ۹۰ روستا دچار آب‌گرفتگی شده یا در محاصره آب قرار دارند و متأسفانه بیشتر زیرساخت‌های ارتباطی این روستاها از بین رفته است.

تیم‌های مهندسی و گروه‌های جهادی سپاه روح‌الله با استقرار در این مناطق اقدام به ایجاد یا مرمت راه‌های ارتباطی این روستاها کرده‌اند.

به همت جهادگران سپاه روح‌الله ۳۰ سیل بند و پُل در مناطق سیل‌زده ایجاد و مرمت‌شده است.

captcha