#تنبیه_ملکه/ اینکه گفتن یکی بزنید، ده تا می‌خورید، یعنی اینکه میخوان ده تا نفتکش توقیف کنن؟ کارت سوخت جایگاه‌داران تا مدت محدودی فعال خواهد بود/ اینستکس بدون دریافت پول نفت به درد نمی‌خورد تقدیر نمایندگان مجلس از اقدام سپاه در توقیف نفتکش انگلیسی عطوان: هیچ ائتلاف آمریکایی یارای مقابله با اراده ایران را ندارد از تحریم انتخابات تا حضور مشروط و مشارکت حداکثری/ تهدید به شورش توسط اصلاح طلبان چند سال بعد از فتح دولت و مجلس و شورای شهر! اثبات خواص ضد التهابی داروی اکتشافی درمان بیماری‌های خودایمنی ۳۰۰ محیط‌بان به یگان حفاظت محیط‌زیست کشور اضافه می‌شود عباس عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اروپا به تعهداتش عمل نکند، ایران مجبور به خروج از برجام است چشم آموزش‌و‌پرورش کور شد! کنفدراسیون فوتبال آسیاصلاحیت مدیرعامل سابق پرسپولیس را تایید نکرد
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۷
کد خبر: 55142
تاریخ انتشار: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

فعالیت جهادگران استان مرکزی در احداث پل در مناطق سیل‌زده+تصاویر

به همت جهادگران سپاه روح‌الله ۳۰ سیل بند و پُل در مناطق سیل‌زده ایجاد و مرمت‌شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ شهرستان سیل زده «شوش» و بخش «الهایی» اهواز با مجموع ۲۵۰ روستا از جمله مناطق تحت پوشش استان مرکزی است، در این منطقه ۹۰ روستا دچار آب‌گرفتگی شده یا در محاصره آب قرار دارند و متأسفانه بیشتر زیرساخت‌های ارتباطی این روستاها از بین رفته است.

تیم‌های مهندسی و گروه‌های جهادی سپاه روح‌الله با استقرار در این مناطق اقدام به ایجاد یا مرمت راه‌های ارتباطی این روستاها کرده‌اند.

به همت جهادگران سپاه روح‌الله ۳۰ سیل بند و پُل در مناطق سیل‌زده ایجاد و مرمت‌شده است.

captcha