هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ +تصاویر مسیر حرکت استارتاپ‌ها به دانش‌بنیانی هموار است پلیس به دوردور ۱۲ هزار خودرو پایان داد/ برخورد قاطع با هنجارشکنان در دستور کار ناو‌های آمریکایی به طور کامل تحت کنترل ما هستند/ صحبت کردن آنها به زبان فارسی نشانه اقتدار ایران است ماجرای امضاهای طلایی در مقر دارویی ایران/ چه کسانی رانت می‌گیرند هوش مصنوعی به فرود آرام پهپادها کمک می‌کند مسئولانی که کم‌کاری خود را پشت وزارت بازرگانی پنهان می‌کنند/ چگونه ستاد تنظیم بازار و معاونت‌ بازرگانی به حاشیه رفت؟ به این ۷ دلیل با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم سریال‌های رمضانی باید متنوع شود گفتگو| امانی: چرا رهبری با مذاکره موافقت کردند؟/ مسئولیت عواقب برجام با روحانی است
شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵
کد خبر: 54923
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶

آقای جهرمی! زمان جنجال توئیتری گذشته +تصاویر

اقدامات اخیر وزیر جوان در شبکه اجتماعی توییتر با واکنش‌های فراوانی همراه شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از مشرق، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر جوان ارتباطات، روز ۲۰ فروردین (۹ آپریل ۲۰۱۹)، در اجلاس سران جامعه اطلاعاتی در ژنو موسوم به «WSIS2019» سخنرانی کرد و خود او و بازوهای رسانه‌ای وزارت ارتباطات از این سخنرانی به عنوان «دستاورد» یاد کردند.

گفتنی است که آذری جهرمی زمانی که سیل کشور را فرا گرفته بود به عنوان وزیر معین استان لرستان به جای خرم آباد در سوئیس بود که صدای کاربران فضای مجازی را درآورد!

جهرمی درواکنش به این اقدامش در توئیتر نوشت:

این اقدام وزیر جوان در فضای مجازی با واکنش‌های فراوانی همراه شد که در ادامه برخی از آنها را می‌بینید:

captcha