هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ +تصاویر مسیر حرکت استارتاپ‌ها به دانش‌بنیانی هموار است پلیس به دوردور ۱۲ هزار خودرو پایان داد/ برخورد قاطع با هنجارشکنان در دستور کار ناو‌های آمریکایی به طور کامل تحت کنترل ما هستند/ صحبت کردن آنها به زبان فارسی نشانه اقتدار ایران است ماجرای امضاهای طلایی در مقر دارویی ایران/ چه کسانی رانت می‌گیرند هوش مصنوعی به فرود آرام پهپادها کمک می‌کند مسئولانی که کم‌کاری خود را پشت وزارت بازرگانی پنهان می‌کنند/ چگونه ستاد تنظیم بازار و معاونت‌ بازرگانی به حاشیه رفت؟ به این ۷ دلیل با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم سریال‌های رمضانی باید متنوع شود گفتگو| امانی: چرا رهبری با مذاکره موافقت کردند؟/ مسئولیت عواقب برجام با روحانی است
یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۳
کد خبر: 54893
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

خدمت به مردم خوزستان جهاد فی سبیل الله است/سپاه در دل تک‌تک مردم ایران جای دارد

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خدمت به مردم را جهاد فی سبیل الله دانست و گفت: من یک سپاهی‌ام و مردم دنیا بدانند این سپاه در دل تک‌تک مردم ایران است.

به گزارش دیار آفتاب؛سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز از نزدیک در جریان خدمات‌رسانی سپاه روح‌الله استان مرکزی در مناطق سیل‌زده خوزستان قرار گرفت و در میان مردم روستاهای توابع شهرستان شوش حضور یافت.

سلیمانی با اشاره به اینکه مردم شریف خوزستان در جنگ هشت‌ساله نمره بسیار قابل قبولی کسب کرده‌اند گفت: مردم شریف اهواز و خوزستان به‌مثابه دژ مستحکم ایران اسلامی هستند.

وی با تأکید بر خدمت همه‌جانبه به مردم خوزستان برای رفع کامل مشکلات آن‌ها افزود: متأسفانه امروز سیل برای مردم این سرزمین مشکلات زیادی را درست کرده است که جا دارد مسئولین تصمیمات جدی برای رفع مشکلات آن‌ها بیندیشند.

فرمانده سپاه قدس با اشاره به حضور تمام‌قد نیروهای مسلح در مناطق سیل‌زده بیان کرد: نیروهای مسلح فرزندان و خادمان مردم هستند و تا آخرین لحظات در کنار مردم باقی خواهند ماند.

وی خدمت به مردم را جهاد فی سبیل الله دانست و عنوان کرد: این جوانان به کمک شما مردم عزیز آمدند و اعتقادم این است که هرکس به‌اندازه خیلی کم‌کمک کند و حتی اگر بیاید و شما رو زیارت کند جهاد فی سبیل الله است .

سلیمانی با اشاره به اینکه انسان در برابر این مردم حادثه‌دیده خجالت‌زده می‌شود افزود: عمده مشکلاتی که در حال حاضر مردم این منطقه دارند خراب شدن خانه‌ها و مزارع کشاورزی است که انشاء الله به‌زودی درست خواهد شد .

وی وفاداری و محبت زیاد را از خصوصیات بارز مردم خوزستان دانست و تصریح کرد: این بچه‌های پاسدار همه در دل مردم هستند و من خادم شما هستم و از محبت شما خیلی سپاسگزارم.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تهدیدات دشمن علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: من یک سپاهی‌ام و مردم دنیا بدانند این سپاه در دل تک‌تک مردم ایران است.

انتهای پیام/

captcha