طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس باز هم رد می‌شود «داریوش اسدزاده» پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت آقای رئیس جمهور انقلاب را درک نکرده/ سلبریتی بازی در انتخابات شکست خورده است پزشکان چگونه کارتخوان‌ها را هم دور زدند/ فرار پزشکان از پرداخت 7 هزار میلیارد ریال مالیات! اتمام مهلت 20 روزه اعتراض به حکم «نجفی»/ حبس 3 تا 10 سال متهم در انتظار رأی دیوان عالی مکتب دفاعی ـ امنیتی ایران می‌تواند در دنیا الگو باشد/ بازسازی 11 هزار خانه سیل‌زده توسط بسیج لاریجانی درباره 2 نماینده بازداشت‌شده با رئیس قوه قضائیه صحبت کرده است پرداخت دقیق به سیره و اصول امام (ره) سدی در برابر انحرافات/ امروز باید روحیه جهادی به عنوان روحیه ای راه گشا در اولویت باشد واگذاری تولید 2400 دستگاه به هپکو در انتظار تامین بودجه سازمان برنامه/ درخواست کارگران از رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه برای حل مشکلات شرکت هپکو گزارش تصویری| تجمع کارگران هپکو
یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۱
کد خبر: 54893
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

خدمت به مردم خوزستان جهاد فی سبیل الله است/سپاه در دل تک‌تک مردم ایران جای دارد

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خدمت به مردم را جهاد فی سبیل الله دانست و گفت: من یک سپاهی‌ام و مردم دنیا بدانند این سپاه در دل تک‌تک مردم ایران است.

به گزارش دیار آفتاب؛سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز از نزدیک در جریان خدمات‌رسانی سپاه روح‌الله استان مرکزی در مناطق سیل‌زده خوزستان قرار گرفت و در میان مردم روستاهای توابع شهرستان شوش حضور یافت.

سلیمانی با اشاره به اینکه مردم شریف خوزستان در جنگ هشت‌ساله نمره بسیار قابل قبولی کسب کرده‌اند گفت: مردم شریف اهواز و خوزستان به‌مثابه دژ مستحکم ایران اسلامی هستند.

وی با تأکید بر خدمت همه‌جانبه به مردم خوزستان برای رفع کامل مشکلات آن‌ها افزود: متأسفانه امروز سیل برای مردم این سرزمین مشکلات زیادی را درست کرده است که جا دارد مسئولین تصمیمات جدی برای رفع مشکلات آن‌ها بیندیشند.

فرمانده سپاه قدس با اشاره به حضور تمام‌قد نیروهای مسلح در مناطق سیل‌زده بیان کرد: نیروهای مسلح فرزندان و خادمان مردم هستند و تا آخرین لحظات در کنار مردم باقی خواهند ماند.

وی خدمت به مردم را جهاد فی سبیل الله دانست و عنوان کرد: این جوانان به کمک شما مردم عزیز آمدند و اعتقادم این است که هرکس به‌اندازه خیلی کم‌کمک کند و حتی اگر بیاید و شما رو زیارت کند جهاد فی سبیل الله است .

سلیمانی با اشاره به اینکه انسان در برابر این مردم حادثه‌دیده خجالت‌زده می‌شود افزود: عمده مشکلاتی که در حال حاضر مردم این منطقه دارند خراب شدن خانه‌ها و مزارع کشاورزی است که انشاء الله به‌زودی درست خواهد شد .

وی وفاداری و محبت زیاد را از خصوصیات بارز مردم خوزستان دانست و تصریح کرد: این بچه‌های پاسدار همه در دل مردم هستند و من خادم شما هستم و از محبت شما خیلی سپاسگزارم.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تهدیدات دشمن علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: من یک سپاهی‌ام و مردم دنیا بدانند این سپاه در دل تک‌تک مردم ایران است.

انتهای پیام/

captcha