بربادرفتن میلیاردها تومان به خاطر بی اخلاقی یک مدیر!/نهادهای امنیتی نباید به فوتبال ورود کنند رمزگشایی از ادعای عجیب عربستان درباره هدف قرار گرفتن مکه/ هدف ریاض از اتهام زنی به نیرو‌های مقاومت چیست؟ آغاز بازسازی منازل مسکونی مناطق سیل زده توسط بسیج تولید ﻣﻴﻜﺮوﮔﺮﻳﻦ‌ها با ارزش غذایی ۴ تا ۴۰ برابر سبزیجات معمولی سفیر کره‌ جنوبی: به‌دنبال حفظ تجارت با ایران هستیم/به مذاکرات برای دریافت معافیت تحریمی ادامه می‌دهیم از رسالت نسل «فردوسی»، تا نفی ایدئولوژی توسط «شاعران ایدئولوژیک»! سال گذشته ۵۴ هزار میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی پرداخت شد دولت مطالبات صندوق رفاه دانشجویی را پرداخت نکرده است توان شرکت های فناور در ارائه بسته های مالی به خریداران افزایش می یابد شاه گفت: سخنرانی‌های انتقادی ماه رمضان را قطع کنید!
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۳
کد خبر: 54862
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

«هر مسجد یک خانه» انسجام درون تشکیلاتی برای نظام به وجود می آورد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: بار سنگینی که به دلیل خسارت به سیل‌زدگان بر دوش دولت است با طرح ابتکاری هر مسجد یک خانه از روی دوش دولت برداشته می شود و این عمل یک انسجام درون تشکیلاتی برای نظام به وجود می‌آورد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل ازشبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام احمد سالک در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به طرح هر مسجد یک‌خانه، اظهار کرد: یک سیاست‌گذاری در داخل کشور با شرط همراهی و مشارکت مردم می‌تواند کشور را به سمت یک حرکت بزرگ هدایت کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح هر مسجد یک‌خانه می‌تواند تقسیم ثروت کند یعنی اگر 100 میلیارد هزینه بازسازی مناطق سیل‌زده است به میلیون‌ها نفر انسان تقسیم شود و همه مردم در ساخت خانه‌ها شرکت می‌کنند.

وی افزود: مشارکت مردم بالا خواهد بود و آن‌ها با انگیزه، علاقه، احساس مسئولیت ملی و با رسالت اسلامی عمل می‌کنند چراکه مردم را کسی تحت‌فشار قرار نمی‌دهد، طرح موضوع یک جاذبه الهی دارد و مردم را باایمان راسخ و انگیزه بالا برای اجرای سیاست قابل‌توجه دعوت می‌کند.

وی افزود:بار سنگینی که به دلیل خسارت به سیل‌زدگان به وجود آمده و بر دوش دولت است با این طرح ابتکاری از روی دوش دولت برداشته می شود و این عمل یک انسجام درون تشکیلاتی برای نظام به وجود می‌آورد.

سالک با اشاره به پیام‌های درونی و بیرونی این طرح خاطرنشان کرد: ملت ایران درسی که از جنگ تحمیلی در مقابل استکبار و در میدان عمل از شهدا گرفتند امروز در مسئله سیل به کاربردند، پیام بیرونی به استکبار جهانی نشان می‌دهد ملت ایران کسانی هستند که با بصیرت، مؤمن و انقلابی هستند و پای منافع کشورشان می‌ایستند.

وی اذعان کرد: ملت ایران همیشه درصحنه است؛ در مقابل آمریکا درزمانی که سپاه پاسداران را سازمان تروریستی معرفی کرد در آنجا هم با پوشیدن لباس سپاه یکپارچه از سپاه دفاع می‌کنند؛ اگر ملت ایران در روز قدس و 22 بهمن و صحنه‌های دیگر حضور پیدا می‌کنند به دلیل بصیرت، فهم و شعور ملی و اعتقادات مذهبی آن‌هاست.

انتهای پیام/

captcha