تهیه و توزیع ۲۱هزار بسته غذایی و بهداشتی در رزمایش کمک مومنانه ساوه آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی چرا بامداد امروز اینترنت ایران دچار مشکل شد؟ کمک مومنانه تجلی باورهای دینی و اسلامی است دشمنان در مسئله «رومینا اشرفی» به دنبال تخریب مبانی فقهی اسلام هستند/مدعیان حمایت از حقوق زن به دنبال منافع حزبی هستند تحریم نیروی انتظامی خلاف قواعد بین‌المللی است/آمریکا امنیت ملی را نشانه گرفته است مسمومیت پنج نفر با الکل در استان مرکزی/ یک نفر نابینا شد آغاز توزیع کمک های مومنانه در تفرش جمع آوری 160 میلیارد ریال زکات فطریه در استان مرکزی نمی‌خواهیم مجلس درتقنین ونظارت کوتاه بیاید/وظیفه مجلس اجرایی نیست
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
کد خبر: 54862
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

«هر مسجد یک خانه» انسجام درون تشکیلاتی برای نظام به وجود می آورد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: بار سنگینی که به دلیل خسارت به سیل‌زدگان بر دوش دولت است با طرح ابتکاری هر مسجد یک خانه از روی دوش دولت برداشته می شود و این عمل یک انسجام درون تشکیلاتی برای نظام به وجود می‌آورد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل ازشبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام احمد سالک در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به طرح هر مسجد یک‌خانه، اظهار کرد: یک سیاست‌گذاری در داخل کشور با شرط همراهی و مشارکت مردم می‌تواند کشور را به سمت یک حرکت بزرگ هدایت کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح هر مسجد یک‌خانه می‌تواند تقسیم ثروت کند یعنی اگر 100 میلیارد هزینه بازسازی مناطق سیل‌زده است به میلیون‌ها نفر انسان تقسیم شود و همه مردم در ساخت خانه‌ها شرکت می‌کنند.

وی افزود: مشارکت مردم بالا خواهد بود و آن‌ها با انگیزه، علاقه، احساس مسئولیت ملی و با رسالت اسلامی عمل می‌کنند چراکه مردم را کسی تحت‌فشار قرار نمی‌دهد، طرح موضوع یک جاذبه الهی دارد و مردم را باایمان راسخ و انگیزه بالا برای اجرای سیاست قابل‌توجه دعوت می‌کند.

وی افزود:بار سنگینی که به دلیل خسارت به سیل‌زدگان به وجود آمده و بر دوش دولت است با این طرح ابتکاری از روی دوش دولت برداشته می شود و این عمل یک انسجام درون تشکیلاتی برای نظام به وجود می‌آورد.

سالک با اشاره به پیام‌های درونی و بیرونی این طرح خاطرنشان کرد: ملت ایران درسی که از جنگ تحمیلی در مقابل استکبار و در میدان عمل از شهدا گرفتند امروز در مسئله سیل به کاربردند، پیام بیرونی به استکبار جهانی نشان می‌دهد ملت ایران کسانی هستند که با بصیرت، مؤمن و انقلابی هستند و پای منافع کشورشان می‌ایستند.

وی اذعان کرد: ملت ایران همیشه درصحنه است؛ در مقابل آمریکا درزمانی که سپاه پاسداران را سازمان تروریستی معرفی کرد در آنجا هم با پوشیدن لباس سپاه یکپارچه از سپاه دفاع می‌کنند؛ اگر ملت ایران در روز قدس و 22 بهمن و صحنه‌های دیگر حضور پیدا می‌کنند به دلیل بصیرت، فهم و شعور ملی و اعتقادات مذهبی آن‌هاست.

انتهای پیام/

captcha