شجاعت و اشراف رهبری در خطبه‌های نماز جمعه ۸۸ مثال‌زدنی بود/استقلال سیاسی امروز کشور را مدیون عقب‌نشینی نکردن در سال ۸۸ هستیم گزارش تصویری| جلوه بهشت در باغ گل رز فراهان دشمنان انقلاب از بازخوانی فتنه88 ناخشنودند/ فتنه انگیزی دشمنان به دلیل ماهیت ضد استکباری انقلاب اسلامی است از علی(ع) تا سید علی؛ تَکرار فتنه ها در تاریخ وزیر بهداشت به استان مرکزی سفر می‌کند پیچ های تاریخی محلی برای به کارگیری عبرت های فتنه/خطبه تاریخی رهبر انقلاب نقش های دشمنان را خنثی کرد کلیپ| فتنه 88 در کلام مقام معظم رهبری کشف انبار شکر و روغن احتکار شده در اراک قدرت آمریکا علی‌رغم رجزخوانی‌های ترامپ رو به افول است/ راه‌حل برون رفت از مشکلات اعتماد به جوانان انقلابی است حراست از آراء ملت و جمهوریت نظام سر فصل اصلی خطبه 29 خرداد 88 بود/رهبری به درستی دوای فتنه را روشنگری تشخیص دادند
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
کد خبر: 54730
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی :

چهار گروه دامپزشکی استان مرکزی به مناطق سیل‌زده اعزام شدند/اعزام محموله واکسن و دارو تا پایان هفته جاری

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: چهار گروه امدادرسان دامپزشکی استان مرکزی به مناطق سیل‌زده استان‌های لرستان و خوزستان اعزام شدند.

محسن شانقی مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ از اعزام چهار گروه امدادرسان دامپزشکی استان مرکزی به مناطق سیل‌زده استان‌های لرستان و خوزستان خبر داد و گفت: سه گروه دولتی و یک گروه از بخش خصوصی شامل 12 نفر دامپزشک، تکنسین و کارشناس دامپزشکی به مناطق سیل‌زده استان‌های لرستان و خوزستان اعزام شدند.

وی ادامه داد: این گروه‌ها باهدف امدادرسانی و انجام امور بهداشتی و درمانی دام ازجمله سم‌پاشی، ضدعفونی و معاینه به مناطق سیل‌زده استان‌های غربی کشور اعزام شدند.

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی استان مرکزی اظهار کرد: 2 نفر از کارشناس دامپزشکی اعزامی اداره کل دامپزشکی این استان به مناطق سیل‌زده این استان‌ها موردحمله سگ قرار گرفتند و از ناحیه پا دچار مصدومیت شدند.

شانقی گفت: 175 میلیون ریال کمک نقدی به سیل‌زدگان توسط کارکنان اداره کل دامپزشکی استان مرکزی جمع‌آوری و به‌حساب جمعیت هلال‌احمر استان واریز شد.

وی خاطرنشان کرد: اعزام محموله‌های سم، واکسن و دارو تا پایان هفته جاری به مناطق سیل‌زده استان‌های لرستان و خوزستان از برنامه‌های اداره کل دامپزشکی استان مرکزی است.

انتهای پیام/

captcha