«بازار متشکل ارز» یک گام تا راه‌اندازی/ چگونه اثر دبی در مبادلات دلاری ایران کم‌رنگ می‌شود؟ اما و اگرهای زیست شبانه در پایتخت ویترین مغازه‌ها در اختیار کالای ایرانی آقای جهرمی! زمان جنجال توئیتری گذشته +تصاویر «نگین فیروزه‌ای» احیا شد یا پرآب؟/ فرافکنی کابینه دولت در خصوص افزایش سطح آب دریاچه ارومیه میعادگاه منتظران آماده پذیرایی از زائران/ایجاد ۱۳۸ ایستگاه صلواتی صورت سیاه انقلابیون جهان 8 قلم داروی پیوسته رهش برای نخستین بار در کشور بومی سازی شد ۶ دستاورد جدید نیروی زمینی ارتش رونمایی شد+ تصاویر عزم محور مقاومت برای جنگ با صهیونیست‌ها در یک قدمی دمشق/ برای نابودی اسرائیل حمله به تل‌آویو نیاز نیست! + نقشه
یکشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۴
کد خبر: 54728
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
در بازدید و سرکشی استاندار مرکزی از تیم‌های اعزامی به استان لرستان مطرح شد:

ارسال محموله ۵۰ میلیارد ریالی کمک های مردم استان مرکزی به لرستان/ایفای نقش صنایع استان مرکزی در بازسازی مناطق سیل‌زده

استاندار مرکزی گفت: کاروان کمک‌های مردمی استان مرکزی متشکل از 50 دستگاه کامیون شامل اقلام مصرفی و لوازم‌خانگی به‌منظور توزیع بین سیل‌زدگان به استان لرستان ارسال‌شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی امروز در بازدید و سرکشی از تیم‌های اعزامی استان مرکزی به مناطق سیل‌زده استان لرستان در جمع خبرنگاران گفت: استان مرکزی در کمک به مردم سیل‌زده استان لرستان تا بازسازی مناطق سیل‌زده از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

آقازاده افزود: کمک‌های انسان دوستانه ملت ایران در کمک به مناطق سیل‌زده کشور موجب انسجام ملی در سطح کشور شد.

وی عنوان کرد: مردم استان‌های لرستان و مرکزی با توجه به همسایگی و مرز مشترک از دیرباز با هم دوستی و ارتباط نزدیک دارند و در این شرایط وظیفه خود میدانیم به نمایندگی از مردم شریف استان مرکزی در کمک به مردم سیل‌زده لرستان تلاش نماییم.

آقازاده اضافه کرد: در حال حاضر١٠٠دستگاه ماشین‌آلات تخصصی وامدادی استان مرکزی در مناطق سیل‌زده لرستان در حال خدمت‌رسانی هستند.

استاندار مرکزی در این بازدید که در آن بخشی از کمک‌های مردم استان مرکزی شامل اقلام مصرفی و لوازم‌خانگی در کاروان ۵٠ دستگاه کامیون، برای توزیع بین سیل‌زدگان در خرم‌آباد تحویل استانداری لرستان شد، بیان کرد: این کمک‌های ارسالی ارزشی بالغ‌بر ۵٠میلیارد ریال داشته و جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردم نوع‌دوست استان مرکزی همچنان ادامه خواهد داشت.

همچنین در این دیدار خادمی استاندار لرستان هم کمک‌های ارسالی از استان مرکزی را در عملیات امداد به سیل‌زدگان مؤثر دانست و گفت: با توجه به وجود ظرفیت‌های عظیم صنعتی، استان مرکزی در بازسازی مناطق سیل‌زده نقش سازنده‌ای خواهد داشت.

انتهای پیام/

captcha