پای متولدان دهه ۷۰ هم به فسادهای اقتصادی باز شد شجاعت و اشراف رهبری در خطبه‌های نماز جمعه ۸۸ مثال‌زدنی بود گزارش تصویری| جلوه بهشت در باغ گل رز فراهان دشمنان انقلاب از بازخوانی فتنه88 ناخشنودند/ فتنه انگیزی دشمنان به دلیل ماهیت ضد استکباری انقلاب اسلامی است فیلم| بیانات کمتر منتشر شده رهبر انقلاب درباره فتنه ۸۸ از علی(ع) تا سید علی؛ تَکرار فتنه ها در تاریخ وزیر بهداشت به استان مرکزی سفر می‌کند پیچ های تاریخی محلی برای به کارگیری عبرت های فتنه/خطبه تاریخی رهبر انقلاب نقش های دشمنان را خنثی کرد کلیپ| فتنه 88 در کلام مقام معظم رهبری کشف انبار شکر و روغن احتکار شده در اراک
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
کد خبر: 54728
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
در بازدید و سرکشی استاندار مرکزی از تیم‌های اعزامی به استان لرستان مطرح شد:

ارسال محموله ۵۰ میلیارد ریالی کمک های مردم استان مرکزی به لرستان/ایفای نقش صنایع استان مرکزی در بازسازی مناطق سیل‌زده

استاندار مرکزی گفت: کاروان کمک‌های مردمی استان مرکزی متشکل از 50 دستگاه کامیون شامل اقلام مصرفی و لوازم‌خانگی به‌منظور توزیع بین سیل‌زدگان به استان لرستان ارسال‌شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی امروز در بازدید و سرکشی از تیم‌های اعزامی استان مرکزی به مناطق سیل‌زده استان لرستان در جمع خبرنگاران گفت: استان مرکزی در کمک به مردم سیل‌زده استان لرستان تا بازسازی مناطق سیل‌زده از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

آقازاده افزود: کمک‌های انسان دوستانه ملت ایران در کمک به مناطق سیل‌زده کشور موجب انسجام ملی در سطح کشور شد.

وی عنوان کرد: مردم استان‌های لرستان و مرکزی با توجه به همسایگی و مرز مشترک از دیرباز با هم دوستی و ارتباط نزدیک دارند و در این شرایط وظیفه خود میدانیم به نمایندگی از مردم شریف استان مرکزی در کمک به مردم سیل‌زده لرستان تلاش نماییم.

آقازاده اضافه کرد: در حال حاضر١٠٠دستگاه ماشین‌آلات تخصصی وامدادی استان مرکزی در مناطق سیل‌زده لرستان در حال خدمت‌رسانی هستند.

استاندار مرکزی در این بازدید که در آن بخشی از کمک‌های مردم استان مرکزی شامل اقلام مصرفی و لوازم‌خانگی در کاروان ۵٠ دستگاه کامیون، برای توزیع بین سیل‌زدگان در خرم‌آباد تحویل استانداری لرستان شد، بیان کرد: این کمک‌های ارسالی ارزشی بالغ‌بر ۵٠میلیارد ریال داشته و جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردم نوع‌دوست استان مرکزی همچنان ادامه خواهد داشت.

همچنین در این دیدار خادمی استاندار لرستان هم کمک‌های ارسالی از استان مرکزی را در عملیات امداد به سیل‌زدگان مؤثر دانست و گفت: با توجه به وجود ظرفیت‌های عظیم صنعتی، استان مرکزی در بازسازی مناطق سیل‌زده نقش سازنده‌ای خواهد داشت.

انتهای پیام/

captcha