«بازار متشکل ارز» یک گام تا راه‌اندازی/ چگونه اثر دبی در مبادلات دلاری ایران کم‌رنگ می‌شود؟ اما و اگرهای زیست شبانه در پایتخت ویترین مغازه‌ها در اختیار کالای ایرانی آقای جهرمی! زمان جنجال توئیتری گذشته +تصاویر «نگین فیروزه‌ای» احیا شد یا پرآب؟/ فرافکنی کابینه دولت در خصوص افزایش سطح آب دریاچه ارومیه میعادگاه منتظران آماده پذیرایی از زائران/ایجاد ۱۳۸ ایستگاه صلواتی صورت سیاه انقلابیون جهان 8 قلم داروی پیوسته رهش برای نخستین بار در کشور بومی سازی شد ۶ دستاورد جدید نیروی زمینی ارتش رونمایی شد+ تصاویر عزم محور مقاومت برای جنگ با صهیونیست‌ها در یک قدمی دمشق/ برای نابودی اسرائیل حمله به تل‌آویو نیاز نیست! + نقشه
یکشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۹
کد خبر: 54674
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد

جمع‌آوری بیش از 19 میلیارد تومان کمک مردمی در مراکز نیکوکاری استان مرکزی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی از جمع آوری ۱۹ میلیارد و ۶۸۹ میلیون و۱۳۲ هزار تومان کمک مردمی در مراکز نیکوکاری استان مرکزی خبر داد.

شاپور جلالی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: کمیته امداد باهدف واگذاری امور خیر به عموم مردم، تسریع در رسیدگی به امور فقرا، بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در درون محله‌ها، تنوع‌بخشی به فعالیت‌ها و خدمات قابل‌ارائه به فقرا و نیازمندان اقدام به ایجاد و راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در سطح استان کرده است.

جلالی اظهار کرد: در سال گذشته ۱۹ میلیارد و ۶۸۹ میلیون و۱۳۲ هزار تومان توسط ۴۰ مرکز نیکوکاری وابسته به کمیته امداد در سراسر استان مرکزی جمع‌آوری شد.

وی ادامه داد: این میزان کمک جمع‌آوری‌شده نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۱۰۰ درصدی داشته است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری خط مقدم انجام امور خیر و رسیدگی به نیازمندان است، مطرح کرد:  با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در نظر است در سال جاری تعداد مراکز نیکوکاری استان به ۱۴۸ مرکز برسد این مراکزمبنا محله و در مساجد فعال سراسر استان با همکاری هیئت امناء مساجد راه‌اندازی خواهند شد.

جلالی در پایان ضمن دعوت از خیران به‌منظور همکاری با این مراکز و کمک به نیازمندان گفت:  در مراکز نیکوکاری همه افراد با هر توان و تخصصی می‌توانند مشارکت کنند.

انتهای پیام/

captcha