پای متولدان دهه ۷۰ هم به فسادهای اقتصادی باز شد شجاعت و اشراف رهبری در خطبه‌های نماز جمعه ۸۸ مثال‌زدنی بود گزارش تصویری| جلوه بهشت در باغ گل رز فراهان دشمنان انقلاب از بازخوانی فتنه88 ناخشنودند/ فتنه انگیزی دشمنان به دلیل ماهیت ضد استکباری انقلاب اسلامی است فیلم| بیانات کمتر منتشر شده رهبر انقلاب درباره فتنه ۸۸ از علی(ع) تا سید علی؛ تَکرار فتنه ها در تاریخ وزیر بهداشت به استان مرکزی سفر می‌کند پیچ های تاریخی محلی برای به کارگیری عبرت های فتنه/خطبه تاریخی رهبر انقلاب نقش های دشمنان را خنثی کرد کلیپ| فتنه 88 در کلام مقام معظم رهبری کشف انبار شکر و روغن احتکار شده در اراک
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
کد خبر: 54663
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی اعلام کرد:

اختصاص حقوق یک روز کتابداران استان مرکزی به سیل‌زدگان/اجرای طرح «بهار مهربانی» در کتابخانه‌های عمومی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی گفت: حقوق یک روز کتابداران و کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی به سیل‌زدگان اختصاص یافت.

حجت‌الاسلام عباس دانشی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: به دنبال وقوع سیل ویرانگر در برخی مناطق کشور و خسارات جانی و مالی وارده و تأکید مقام معظم رهبری برای کمک‌ به سیل‌زدگان، کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی استان با اهدای یک روز از حقوق فروردین ۹۸، در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.

دانشی تأکید کرد: کمک‌های اهدایی کارکنان به‌حساب تعیین‌شده از طرف نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور واریز می‌شود تا طبق اولویت نیاز، به نفع مردم سیل‌زده استان‌های درگیر سیل هزینه شود.

وی افزود: وظیفه تک‌تک ما است که به یاری مردم آسیب‌دیده از سیل بشتابیم و آلام آنان را اندکی تسکین دهیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی همچنین از اجرای طرح «بهار مهربانی» در کتابخانه‌های عمومی به‌منظور جمع‌آوری کتاب و هدایای فرهنگی برای کمک به مناطق سیل‌زده خبر داد.

وی اظهار کرد: نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در نظر دارد به‌منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق سیل‌زده و پر کردن اوقات فراغت و سرگرمی کودکان، به اجرای برنامه‌های فرهنگی و ارسال بسته‌های کتاب و اسباب‌بازی اقدام کند.

دانشی خاطرنشان کرد: تمامی کتابخانه‌های عمومی استان پایگاه جمع‌آوری بسته‌های فرهنگی خواهند بود و علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌ها، اسباب‌بازی‌ها و سایر هدایای فرهنگی خود را برای ارسال به مناطق سیل‌زده کشور به نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی محل سکونت خود تحویل دهند.

انتهای پیام/

captcha