جابجایی دام در استان مرکزی فقط با نصب پلاک بارکد دار امکان پذیر است آخر هفته برفی برای استان مرکزی ژاپن در راه تولید جت جنگنده در خلال بدعهدی‌های آمریکا دورهمی شب یلدا پخش می شود المیادین از احتمال موافقت سیاسیون عراق با تشکیل دولت موقت خبر داد مورد عجیب استراماچونی و FATF گزارش| معنی پالس‌ مثبت آمریکا به ایران پس از اغتشاشات و تکمیل پازل‌ فشار حداکثری كشف 144 كيلوگرم انواع مواد مخدر در استان مركزي یك كشته در سانحه رانندگي محور قديم ساوه – همدان بودجه‌ای که همچنان به نفت چسبیده است/ دود برنامه‌ریزی غیرواقع بینانه در چشم مردم
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۳
کد خبر: 54651
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۸
رئیس اتحادیه بارفروشان شهرستان اراک اعلام کرد:

ارسال 7 محموله کالا به مناطق سیل زده/ کمک 75 میلیون تومانی اصناف اراک به هموطنان سیل زده

رئیس اتحادیه بارفروشان شهرستان اراک گفت: از روز 21 فروردین که اتاق اصناف اعلام نیاز کرده تا کنون هفت محموله شامل پیاز، سیب زمینی، پرتقال، گوجه فرنگی، سیب و دو کامیون آب معدنی به مناطق سیل زده ارسال شد.

حسین درجاتی رئیس اتحادیه بارفروشان شهرستان اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص جمع آوری و ارسال کمک های مردمی که توسط این اتحادیه و با هماهنگی اتاق اصناف، همکاری بسیج اصناف و کسبه خیر صنف بارفروشان اراک انجام شده گفت: هفتمین کامیون حامل این کمک ها 25 فروردین ماه به مناطق سیل زده ارسال شد.

ارسال 7 محموله کالا به مناطق سیل زده

وی افزود: از روز 21 فروردین که اتاق اصناف اعلام نیاز کرده تا کنون هفت محموله شامل پیاز، سیب زمینی، پرتقال، گوجه فرنگی، سیب و دو کامیون آب معدنی به این مناطق ارسال شد.

کمک 75 میلیون تومانی اصناف استان به هموطنان سیل زده

درجاتی مبالغ نقدی دریافت شده از اصناف اراک را حدود 75 میلیون تومان دانست و تصریح کرد: قطعا از این پس نیز کمک های بیشتری از اصناف جهت دستگیری از هموطنانشان ارسال خواهد شد. همچنین مقادیر دیگری از کالا های مورد نیاز جهت ارسال آماده شده که به زودی ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha