«بازار متشکل ارز» یک گام تا راه‌اندازی/ چگونه اثر دبی در مبادلات دلاری ایران کم‌رنگ می‌شود؟ اما و اگرهای زیست شبانه در پایتخت ویترین مغازه‌ها در اختیار کالای ایرانی آقای جهرمی! زمان جنجال توئیتری گذشته +تصاویر «نگین فیروزه‌ای» احیا شد یا پرآب؟/ فرافکنی کابینه دولت در خصوص افزایش سطح آب دریاچه ارومیه میعادگاه منتظران آماده پذیرایی از زائران/ایجاد ۱۳۸ ایستگاه صلواتی صورت سیاه انقلابیون جهان 8 قلم داروی پیوسته رهش برای نخستین بار در کشور بومی سازی شد ۶ دستاورد جدید نیروی زمینی ارتش رونمایی شد+ تصاویر عزم محور مقاومت برای جنگ با صهیونیست‌ها در یک قدمی دمشق/ برای نابودی اسرائیل حمله به تل‌آویو نیاز نیست! + نقشه
یکشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۴
کد خبر: 54651
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۸
رئیس اتحادیه بارفروشان شهرستان اراک اعلام کرد:

ارسال 7 محموله کالا به مناطق سیل زده/ کمک 75 میلیون تومانی اصناف اراک به هموطنان سیل زده

رئیس اتحادیه بارفروشان شهرستان اراک گفت: از روز 21 فروردین که اتاق اصناف اعلام نیاز کرده تا کنون هفت محموله شامل پیاز، سیب زمینی، پرتقال، گوجه فرنگی، سیب و دو کامیون آب معدنی به مناطق سیل زده ارسال شد.

حسین درجاتی رئیس اتحادیه بارفروشان شهرستان اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص جمع آوری و ارسال کمک های مردمی که توسط این اتحادیه و با هماهنگی اتاق اصناف، همکاری بسیج اصناف و کسبه خیر صنف بارفروشان اراک انجام شده گفت: هفتمین کامیون حامل این کمک ها 25 فروردین ماه به مناطق سیل زده ارسال شد.

ارسال 7 محموله کالا به مناطق سیل زده

وی افزود: از روز 21 فروردین که اتاق اصناف اعلام نیاز کرده تا کنون هفت محموله شامل پیاز، سیب زمینی، پرتقال، گوجه فرنگی، سیب و دو کامیون آب معدنی به این مناطق ارسال شد.

کمک 75 میلیون تومانی اصناف استان به هموطنان سیل زده

درجاتی مبالغ نقدی دریافت شده از اصناف اراک را حدود 75 میلیون تومان دانست و تصریح کرد: قطعا از این پس نیز کمک های بیشتری از اصناف جهت دستگیری از هموطنانشان ارسال خواهد شد. همچنین مقادیر دیگری از کالا های مورد نیاز جهت ارسال آماده شده که به زودی ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha