تبیین دستاوردهای کنگره شهدای استان مرکزی یک ضرورت است برخورد سلیقه ای در مسئله حجاب باعث وضعیت فعلی شده/ اقدامات فرهنگی نیازمند آگاهی بخشی است دستگیری اعضای باند سارقان منزل در اراک/ كشف 20 ميليارد ريال اموال سرقت شده از سارقان وضعیت کرونا در استان مرکزی نارنجی شد خسارت سهمگین اختصاص ارز4200 برای واردات کمباین برنج و ارز آزاد برای مواد اولیه/کمباین سازی ایران توان تأمین کمباین برنج موردنیاز کشور را دارد مراسم عروسی بلای جان مادر داماد اراکی جریمه در انتظار رانندگانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند/ افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در اراک خلاف قانون است تن‌دادن ستاره‌های سینما به آبمیوه‌فروشی! کشف حجاب، یک طرح استعماری بود/ مسأله حجاب مربوط به حقوق عامه است «انفجار»؛ اسم رمز ضدانقلاب برای شایعات۹۹
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
کد خبر: 54589
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی خبر داد؛

خسارت 71 میلیارد ریالی سیلاب به واحدهای پرورش آبزی استان مرکزی/ تلف شدن 374 دام استان مرکزی براثر بارندگی و سیلاب

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: در بارندگی‌های شدید و سیلاب استان، 374 رأس دام سبک و سنگین استان از بین رفته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محسن شانقی؛ مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی در گفتگو با فراهان خبر گفت: براثر بارندگی و سیلاب اخیر ۳۷۴ رأس دام در استان مرکزی به ارزش هشت میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال در استان مرکزی تلف شدند.

شانقی اظهار کرد: ۳۶۵ رأس دام سبک به ارزش هفت میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در ۶۴ واحد دامداری استان مرکزی در شهرستان‌های خمین، فراهان، تفرش، آشتیان، کمیجان، خنداب و شازند در سیل اخیر تلف شدند.

وی افزود: همچنین ۹ رأس دام سنگین نیز به ارزش یک میلیارد و ۸۰ میلیون ریال در ۲ واحد دامداری در شهرستان‌های فراهان و کمیجان تلف شدند.

شانقی اظهار کرد: جاری شدن سیلاب ۷۱ میلیارد ریال به ۶ واحد پرورش آبزیان در شهرستان‌های خمین، خنداب، اراک و فراهان و خسارت وارد کرد و ۹۰۶ هزار قطعه انواع آبزیان نیز در این واحدها تلف شدند.

انتهای پیام/

captcha