پیروزی بوریس و برگزیت/ افزایش وام مسکن در ۳ سناریو/ رایزنی‌های فشرده اصلاح‌طلبان با شورای نگهبان/ واکنش‌ها به سورپرایز پنجشنبه وزیر جوان پرسپولیس بدون توقف در راه صدر/ استقلالی در اندیشه پرواز با شاهین/ ویلموتس به دنبال غرامت ۷ میلیون یورویی بن‌بست مذاکرات آمریکا و کره شمالی / برگ برنده ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری سوخت چرا دموکراسی در عراق و لبنان به آشوب می‌رسد؟ تصاویر/طبیعت پاییزی ایذه بهشت خوزستان رکب بانک مرکزی به سفته‌بازان بازار ارز اگر به جوان انقلابی در مدیریت کشور بها ندهیم از عدالت دور می‌شویم شگفتانه وزیر جوان افکارعمومی را عصبانی کرد طنین زنگ‌ پژوهش از فردا بی سابقه ترین آینده فروشی توسط دولت رقم خورد
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۸
کد خبر: 54589
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی خبر داد؛

خسارت 71 میلیارد ریالی سیلاب به واحدهای پرورش آبزی استان مرکزی/ تلف شدن 374 دام استان مرکزی براثر بارندگی و سیلاب

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: در بارندگی‌های شدید و سیلاب استان، 374 رأس دام سبک و سنگین استان از بین رفته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محسن شانقی؛ مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی در گفتگو با فراهان خبر گفت: براثر بارندگی و سیلاب اخیر ۳۷۴ رأس دام در استان مرکزی به ارزش هشت میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال در استان مرکزی تلف شدند.

شانقی اظهار کرد: ۳۶۵ رأس دام سبک به ارزش هفت میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در ۶۴ واحد دامداری استان مرکزی در شهرستان‌های خمین، فراهان، تفرش، آشتیان، کمیجان، خنداب و شازند در سیل اخیر تلف شدند.

وی افزود: همچنین ۹ رأس دام سنگین نیز به ارزش یک میلیارد و ۸۰ میلیون ریال در ۲ واحد دامداری در شهرستان‌های فراهان و کمیجان تلف شدند.

شانقی اظهار کرد: جاری شدن سیلاب ۷۱ میلیارد ریال به ۶ واحد پرورش آبزیان در شهرستان‌های خمین، خنداب، اراک و فراهان و خسارت وارد کرد و ۹۰۶ هزار قطعه انواع آبزیان نیز در این واحدها تلف شدند.

انتهای پیام/

captcha