همایش الماس های درخشان و تجلیل از مقام آزادگان مشکلات اقتصادی و اجتماعی با عقلانیت استقامت و ایمان حل می شود/ آزادگان جهنم صدام را به دانشگاه معنویت تبدیل کرده بودند ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی آغاز شد/ ۱۰ هزار فرصت شغلی آزادگان، اولین صادرکنندگان انقلاب اسلامی رونق تولید در حوزه فناوری اطلاعات معطل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی عرب: کالدرون قبل از بستن قرارداد می‌گفت برویم سر تمرین! / برانکو در پرسپولیس برانکو شد مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۸ تمدید نخواهد شد / ثبت کدرشته محل‌های ۴۳ درصد مجازشدگان تاکنون سرلشکر باقری: در آستانه ساخت موتورهای هواپیما و بالگردهای روز دنیا قرار داریم احمق پروری در اینستاگرام به بهانه شهرت و ثروت/ چند می گیری دلقک باشی؟ انتخاب رشته‌ای مطمئن در واپسین لحظه‌ها / از ثبت برترین رشته‌های دانشگاهی جا نمانید
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
کد خبر: 54588
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۰
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی خبر داد:

اعزام بیش از 120نفر از روحانیون و طلاب مرکزی به مناطق سیل زده/آمادگی بالای طلاب جهت حضور در مناطق سیل‌زده

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: با هماهنگی صورت گرفته با سپاه روح‌الله اولین گروه فرهنگی تبلیغی روحانیون استان به استعداد حدود ۲۰ نفر به سمت شوش اعزام شدند.

حجت الاسلام صفر قربانپور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص اعزام روحانیون به مناطق سیل‌زده استان خوزستان عنوان کرد: با توجه به بارش‌های اخیر و ایجاد سیل در برخی مناطق کشور، استان مرکزی به‌عنوان معین استان لرستان و خوزستان تعیین گردید. به همین منظور کمک‌های متعددی از جانب مردم و دستگاه گوناگون استان جهت حمایت از مردم سیل‌زده این دو استان ارسال شد.

انجام فعالیت‌های فرهنگی تبلیغی در کنار کارهای جهادی

وی بابیان اینکه در کنار ارسال دستگاه‌های مهندسی و لجستیکی و گروه‌های جهادی جهت پاک‌سازی گل‌ولای از منازل مردم، گروه‌های فرهنگی تبلیغی نیز در چندین مرحله به استان لرستان اعزام‌شده‌اند، افزود: قبل از اعزام امروز بیش از صد نفر از روحانیون در گروه‌های متعدد چه از مرکز استان و چه از شهرستان‌ها با هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، بسیج طلاب، حوزه‌های علمیه و با حمایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به استان لرستان اعزام‌شده‌اند.

قربان پور با اشاره به گسترش سیل‌زدگی در استان خوزستان، تصریح کرد: با افزایش سیل در بعضی مناطق استان خوزستان، برخی مردم از خانه‌ها تخلیه و در کمپ‌هایی استقراریافته‌اند که احساس شد در این اماکن نیاز به کارهای فکری و فرهنگی وجود دارد. بنابراین با هماهنگی با سردار کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی اولین گروه فرهنگی تبلیغی روحانیون استان مرکزی به استعداد حدود ۲۰ نفر به سمت شوش اعزام شدند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی ادامه داد: شهرداری نیز بعضی از اقلام فرهنگی را با این گروه ارسال می‌کند. همچنین این گروه با استقرار در شهر شوش به مدت ۵ روز زمینه را برای حضور بیشتر روحانیون فراهم می‌کنند.

آمادگی بالای طلاب جهت حضور در مناطق سیل‌زده

وی آمادگی طلاب جهت حضور در مناطق سیل‌زده را بسیار زیاد اعلام کرد و اضافه کرد: استان از جهت آمادگی برای حمایت و پشتیبانی علاوه بر کمک‌های نقدی و غیر نقدی، از جهت نیروی انسانی به‌ویژه گروه‌های فرهنگی تبلیغی نیز آمادگی بالایی دارد.

قربان پور خاطرنشان کرد: امیدواریم خداوند کمک کند تا مردم سیل‌زده از بحران به وجود آمده رها شوند. همچنین در این آزمون توفیق خدمت از خادمان به این ملت گرفته نشود.

انتهای پیام/

captcha