«بازار متشکل ارز» یک گام تا راه‌اندازی/ چگونه اثر دبی در مبادلات دلاری ایران کم‌رنگ می‌شود؟ اما و اگرهای زیست شبانه در پایتخت ویترین مغازه‌ها در اختیار کالای ایرانی آقای جهرمی! زمان جنجال توئیتری گذشته +تصاویر «نگین فیروزه‌ای» احیا شد یا پرآب؟/ فرافکنی کابینه دولت در خصوص افزایش سطح آب دریاچه ارومیه میعادگاه منتظران آماده پذیرایی از زائران/ایجاد ۱۳۸ ایستگاه صلواتی صورت سیاه انقلابیون جهان 8 قلم داروی پیوسته رهش برای نخستین بار در کشور بومی سازی شد ۶ دستاورد جدید نیروی زمینی ارتش رونمایی شد+ تصاویر عزم محور مقاومت برای جنگ با صهیونیست‌ها در یک قدمی دمشق/ برای نابودی اسرائیل حمله به تل‌آویو نیاز نیست! + نقشه
یکشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴
کد خبر: 54535
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
گزارش تصویری/

قالیشویی جهادی/تصاویر

پس از سیلاب در استان لرستان، گروه‌های جهادی و مردمی از طلاب و دانشجویان و... به سمت این مناطق سرازیر شده و با هدف خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان هر کار و خدمتی از دستشان برآمده برای مردم سیل‌زده انجام می‌دهند.

به گزارش دیار آفتاب به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پس از سیلاب در استان لرستان، گروه‌های جهادی و مردمی از طلاب و دانشجویان و... به سمت این مناطق سرازیر شده و با هدف خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان هر کار و خدمتی از دستشان برآمده برای مردم سیل‌زده انجام می‌دهند.

این روز‌ها گروهی از طلاب استان مرکزی و تعدادی دیگر از گروه‌های جهادی با همکاری هم به کار شست‌وشوی قالی، فرش‌ها و دیگر وسایل مناطق سیل‌زده پلدختر و معمولان اشتغال دارند.

captcha