«بازار متشکل ارز» یک گام تا راه‌اندازی/ چگونه اثر دبی در مبادلات دلاری ایران کم‌رنگ می‌شود؟ اما و اگرهای زیست شبانه در پایتخت ویترین مغازه‌ها در اختیار کالای ایرانی آقای جهرمی! زمان جنجال توئیتری گذشته +تصاویر «نگین فیروزه‌ای» احیا شد یا پرآب؟/ فرافکنی کابینه دولت در خصوص افزایش سطح آب دریاچه ارومیه میعادگاه منتظران آماده پذیرایی از زائران/ایجاد ۱۳۸ ایستگاه صلواتی صورت سیاه انقلابیون جهان 8 قلم داروی پیوسته رهش برای نخستین بار در کشور بومی سازی شد ۶ دستاورد جدید نیروی زمینی ارتش رونمایی شد+ تصاویر عزم محور مقاومت برای جنگ با صهیونیست‌ها در یک قدمی دمشق/ برای نابودی اسرائیل حمله به تل‌آویو نیاز نیست! + نقشه
یکشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۰
کد خبر: 54531
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس:

دشمنی آمریکا همواره وجود داشته است/ انسجام ملی در کشور نتیجه اقدام اخیر آمریکا

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تروریستی دانستن نهادی انقلابی و مردمی باعث شد تا انسجامی ملی در کشور ما ایجاد شود که شاید این انسجام در حالت عادی به این سادگی‌ها به دست نمی‌آمد.

محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  دیار آفتاب؛ در خصوص تصمیم اخیر دولت آمریکا مبنی بر تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: آمریکا همواره پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران سعی کرده تا ملت ما را تحت‌فشار بگذارد و این کار آمریکایی‌ها که امروز به نوع دیگری خود را نمایش داده است اقدام تازه‌ای نیست.

وی بابیان اینکه این دشمنی‌های آمریکا همیشه وجود داشته است، افزود: امام راحل(ره) همواره می‌گفتند که آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی بکند و در اقدام اخیر نیز شاهد آن بودیم که این کار آمریکا اتحاد بیشتر مردم و حمایت همه‌جانبه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در پی داشت تا جایی که در مجلس شورای اسلامی نیز تمامی نمایندگان با هر سلیقه و ایده و فکری با بر تن کردن لباس سبز سپاه حمایت خود از این نهاد انقلابی را اعلام کردند.

منصوری ادامه داد: تروریستی دانستن نهادی انقلابی و مردمی باعث شد تا انسجامی ملی در کشور ما ایجاد شود که شاید این انسجام در حالت عادی به این سادگی‌ها به دست نمی‌آمد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به این اقدام نابخردانه دولت آمریکا، مجلس شورای اسلامی نیز در اقدامی متقابل نیروهای آمریکایی در منطقه و خاورمیانه را به‌عنوان نیروهایی تروریستی در نظر می‌گیرد.

انتهای پیام/

captcha