پورعرب گذشته اش را فراموش کرده/ برخی سلبریتی ها اصلا ایرانی نیستند و پرچم 3 رنگ برایشان حرام است/ فلانی برای شمر طبل و برای امام حسین(ع) سینه می زند افزایش بیش از حد آهن عامل بیماری‌های کبد و اضافه‌وزن است بهره‌مندی ۱۳۵۲ نفر از طرح سربازی تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان یمن: فرودگاه‌های «أبها، جازان و نجران» به صورت مداوم هدف قرار خواهند گرفت کدام محصولات ایران خودرو ارزان شد؟ کودکانی که در گیم گم می‌شوند جزئیات توافق برانکو با الاهلی/ مخالفت با اولین گزینه جانشینی یک خاطره و عکس نادیده از شهید احمدی روشن از رانندگی در ۷ سالگی تا حمل کُلت کمری در ۱۱ سالگی/ ادعا‌های خبرنگار واشنگتن‌پست درباره رهبر کره‌شمالی+ تصاویر گزارش| «مقاومت» یا «سازش»؛ کدام‌یک به جنگ منتهی می‌شود؟
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۷
کد خبر: 54382
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
نعمتی:

یکشنبه؛ حضور وزرای نیرو و کشور برای پاسخگویی در مورد سیل در مجلس/ مدیریت بحران به یک نهاد سپرده شود

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس معتقد است بهتر است اختیار کار ستاد مدیریت بحران به سپاه، ارتش یا یکی از معاونین رئیس جمهور که مستقیم موضوع را پیگیری می‌کنند، داده شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به گزارش های ارائه شده به مجلس از روند اقدامات دولت در سیل گلستان، اظهار داشت: طبق گزارشات رسیده کارهای خوبی صورت گرفته که از جمله آن می توان به کانالی که آب را به دریای خزر منتقل می کند، اشاره کرد.

وی در خصوص عملکرد ستاد مدیریت بحران در جریان سیل اخیر، افزود: باتوجه به اینکه در مواقع بحرانی در بسیاری از نقاط مختلف دنیا ارتش ها پای کار می آیند بهتر است ما نیز اختیار کار  به سپاه، ارتش یا یکی از معاونین رئیس جمهور که مستقیم موضوع را پیگیری می کنند، داده شود.

نعمتی تصریح کرد: اینکه یک وزارتخانه را متولی این کار کنیم و در بسیاری از مواقع زور آن وزارتخانه هم به سایر دستگاه ها نرسد موجب بروز چنین معطلی هایی می شود.

سخنگوی هیئت رئیسه با بیان اینکه متاسفانه کشور ما همواره در معرض بحران قرار دارد، تاکید کرد: به نظرم باید موضوعات بحرانی توسط مدیریت کلان کشور پیگیری شود چراکه با روند کنونی هر اندازه هم که دستگاه های مختلف تلاش خود را انجام دهند، بعضا تداخل کار به وجود می آید و ممکن است بعضی از مشکلات را به گردن دستگاه های دیگر بیندازند.

وی در پایان از برگزاری جلسه روز یکشنبه هفته آینده مجلس با حضور وزرای نیرو و کشور برای بررسی اقدامات صورت گرفته در سیل، خبر داد.

captcha