پای متولدان دهه ۷۰ هم به فسادهای اقتصادی باز شد شجاعت و اشراف رهبری در خطبه‌های نماز جمعه ۸۸ مثال‌زدنی بود گزارش تصویری| جلوه بهشت در باغ گل رز فراهان دشمنان انقلاب از بازخوانی فتنه88 ناخشنودند/ فتنه انگیزی دشمنان به دلیل ماهیت ضد استکباری انقلاب اسلامی است فیلم| بیانات کمتر منتشر شده رهبر انقلاب درباره فتنه ۸۸ از علی(ع) تا سید علی؛ تَکرار فتنه ها در تاریخ وزیر بهداشت به استان مرکزی سفر می‌کند پیچ های تاریخی محلی برای به کارگیری عبرت های فتنه/خطبه تاریخی رهبر انقلاب نقش های دشمنان را خنثی کرد کلیپ| فتنه 88 در کلام مقام معظم رهبری کشف انبار شکر و روغن احتکار شده در اراک
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
کد خبر: 54378
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
گزارش تصویری:

جانبازان تحت درمان/تصاویر

سوم شعبان سالروز میلاد امام حسین (ع) با عنوان روز پاسدار و چهارم شعبان سالروز میلاد حضرت ابالفضل العباس (ع) روز جانباز نام گذاری شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پاسداران در دفاع از کیان کشورمان از خودگذشتگی های بی شماری کرده اند و با روحیه شهادت طلبی خود در صحنه‌های مختلف به نبرد پرداختند و با الهام از سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) و با بذل خون و جان خویش، نگذاشتند دست دشمنان به ذره‌ای از خاک میهن اسلامی برسد. روز جانباز نیز یادآور ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان دلاوری است که مانند حضرت عباس (ع) صحنه نبرد با دشمن را مانند دشت کربلا به عرصه فداکاری خود تبدیل کردند و دفاع از اسلام را بالاتر از همه چیز دانستند و در این راه سلامتی خود را به عنوان باارزش ترین دارایی خود فدا کردند. بسیاری از این عزیزان روزهای پس از جانبازی را با درد و رنج مشکلات مربوط به عارضه جسمی سپری می‌کنند. در این بین جانبازانی نیز هستند که مدت‌های طولانی را در بیمارستان‌ها و آسایشگاه‌ها تحت درمان قرار می‌گیرند.

captcha