رهبر معظم انقلاب قهرمانی تیم کشتی آزاد در مسابقات آسیا را تبریک گفتند عجیب‌ترین تغییراتی که با افزایش سن در بدن اتفاق می‌افتند! سیاست یک بام و دو هوا در استفاده مردم از محصولات تراریخته/ استفاده از روغن‌های تراریخته مردم را نگران کرده است بخت آزمایی را ترویج نکنید! ۶ سال بدون امیر ادبیات انقلاب/ اشک‌ و خشم و حیرت امیرحسین فردی ایمپلنتی که سیگنال‌های مغز را به صدا تبدیل می‌کند مردم لرستان گرفتار سیل و هلال احمر به دنبال خرید «10 هزار پرچم»/ سفارش سرویس آرکوپال به جای پشه بند برای کودکان! +سند در نبردهای یک ماهه استان صلاح الدین عراق چه گذشت؟/ از پیروزی های میدانی در مناطق «تل الذهب و البوعزبه» تا نقره داغ شدن هسته های خاموش داعش در حدفاصل شهرهای بیجی و تکریت + نقشه میدانی و عکس گفتگو|کارشناس حقوق بین‌الملل: سازمان ملل اراده‌ای برای برخورد با جنایات عربستان ندارد بدقولی بانک شهر در صدور بن اهل قلم
جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۵
کد خبر: 54374
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

حماس تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران را محکوم کرد

حماس با صدور بیانیه‌ای، تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران توسط آمریکا را محکوم کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، جنبش حماس فلسطین بیانیه‌ای صادر و اقدام آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران را محکوم کرد.

بر اساس گزارش وبگاه «الرساله» وابسته به حماس، در این بیانیه آمده است: «این تصمیم تأکید می‌کند که این دولت (آمریکا) بر اساس منافع صهیونیستی و دستورکار‌های آن گام برمی‌دارد و به جانبداری کورکورانه خود (از رژیم صهیونیستی) در تمام آنچه مربوط به منطقه است، ادامه می‌دهد».

این جنبش فلسطینی در ادامه تأکید کرد، تصمیمات آمریکا در خصوص جولان و امروز درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از یک جا آب می‌خورد و هدف آن ضربه زدن به ایستادگی و مقابله با رژیم اشغالگر است.

حماس سپس تصریح کرد، تمام آزادگان و شرافتمندان جهان در برابر این سیاست آمریکا و ادامه «بازی کردن نقش پلیس» توسط این کشور بایستند.

پیش‌تر جهاد اسلامی فلسطین نیز در بیانیه‌ای این اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محکوم کرد.

دوشنبه (۱۹ فروردین) دولت آمریکا در ادامه سیاست فشار بر گروه‌هایی که از طریق مبارزه با گروه‌های تروریستی این کشور را در پیشبرد اهدافش در منطقه ناکام گذاشته‌اند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به فهرست سازمان‌های اصطلاحاً «تروریستی» خود اضافه کرد.

captcha