۶ هکتار از باغ کشاورزی تفرش در آتش سوخت صادرات دو میلیون دلار عايق رطوبتي از دليجان/ کمبود نقدینگی و انتقال ارز مهمترین مشکلات تولیدکنندگان حال خوش ایرانی از خفت انگلیسی/ کارت سوخت داریم، سهمیه بندی نه / وزیر: قیمت مسکن وا داده است ضرب الاجل پرسپولیس برای طارمی/ صدور حکم توقیف اموال استقلال/ جرقه اختلاف پنهان کالدرون و خلیلی #تنبیه_ملکه/ اینکه گفتن یکی بزنید، ده تا می‌خورید، یعنی اینکه میخوان ده تا نفتکش توقیف کنن؟ کارت سوخت جایگاه‌داران تا مدت محدودی فعال خواهد بود/ اینستکس بدون دریافت پول نفت به درد نمی‌خورد تقدیر نمایندگان مجلس از اقدام سپاه در توقیف نفتکش انگلیسی عطوان: هیچ ائتلاف آمریکایی یارای مقابله با اراده ایران را ندارد از تحریم انتخابات تا حضور مشروط و مشارکت حداکثری/ تهدید به شورش توسط اصلاح طلبان چند سال بعد از فتح دولت و مجلس و شورای شهر! اثبات خواص ضد التهابی داروی اکتشافی درمان بیماری‌های خودایمنی
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
کد خبر: 54374
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

حماس تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران را محکوم کرد

حماس با صدور بیانیه‌ای، تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران توسط آمریکا را محکوم کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، جنبش حماس فلسطین بیانیه‌ای صادر و اقدام آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران را محکوم کرد.

بر اساس گزارش وبگاه «الرساله» وابسته به حماس، در این بیانیه آمده است: «این تصمیم تأکید می‌کند که این دولت (آمریکا) بر اساس منافع صهیونیستی و دستورکار‌های آن گام برمی‌دارد و به جانبداری کورکورانه خود (از رژیم صهیونیستی) در تمام آنچه مربوط به منطقه است، ادامه می‌دهد».

این جنبش فلسطینی در ادامه تأکید کرد، تصمیمات آمریکا در خصوص جولان و امروز درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از یک جا آب می‌خورد و هدف آن ضربه زدن به ایستادگی و مقابله با رژیم اشغالگر است.

حماس سپس تصریح کرد، تمام آزادگان و شرافتمندان جهان در برابر این سیاست آمریکا و ادامه «بازی کردن نقش پلیس» توسط این کشور بایستند.

پیش‌تر جهاد اسلامی فلسطین نیز در بیانیه‌ای این اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محکوم کرد.

دوشنبه (۱۹ فروردین) دولت آمریکا در ادامه سیاست فشار بر گروه‌هایی که از طریق مبارزه با گروه‌های تروریستی این کشور را در پیشبرد اهدافش در منطقه ناکام گذاشته‌اند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به فهرست سازمان‌های اصطلاحاً «تروریستی» خود اضافه کرد.

captcha